Konečné výsledky kategorie 16.6.2009 21:14:41
PŽ 13.6.2009
===ČSOB-FSP========================================================Orienteering Organiser===
Konečné výsledky kategorie: D10 14.3km 0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Kováříková Marie SK Kamenice KAM0050 C 20.49 + 0.00
2.Hanáková Lenka Kometa Kralovice KRL9951 C 22.31 + 1.42
3.Biersaková Dagmar Kometa Kralovice KRL0051 C 24.41 + 3.52
3.Beranová Barbora Kometa Kralovice KRL9852 24.41 + 3.52
5.Hrabánková Zuzana Sportovní klub Praga PGP9950 C 29.27 + 8.38
6.Albrechtová Iveta SK Kamenice KAM9950 C 35.41 + 14.52
Konečné výsledky kategorie: D10L 11.5km 0m 5k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Rusá Vendula OOB TJ Sokol Dobřich DCE0150 45.21 + 0.00
2.Červenková Ivanka TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C 56.49 + 11.28
3.Sherwoodová Katelyn KOB TRETRA Praha TAP0152 C 59.28 + 14.07
4.Mudrová Lenka Kometa Kralovice KRL0052 C 64.36 + 19.15
5.Červinková Anička SK OK 24 Praha OKP0050 C 75.54 + 30.33
6.Maroušková Michaela KOB TRETRA Praha TAP C 77.26 + 32.05
7.Šimšová Barbora VŠSK MFF UK Praha MFP0150 C 77.55 + 32.34
Konečné výsledky kategorie: D12 14.5km 0m 9k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Doubková Petra SKOB STAVIMAT Slaný SLA9853 17.49 + 0.00
2.Zábranská Kristýna SKOB STAVIMAT Slaný SLA9852 C 19.50 + 2.01
3.Hájková Eliška OB SK Zvole ZVO9851 19.53 + 2.04
4.Mikešová Adéla KOS Slavia VŠ Plzeň VPM9852 C 23.53 + 6.04
5.Zimmerová Kateřina OB SK Zvole ZVO9852 33.26 + 15.37
6.Kroupová Eliška neregistrovaný NER 35.18 + 17.29
7.Obytová Kateřina KOS Slavia VŠ Plzeň VPM9752 C 39.14 + 21.25
Konečné výsledky kategorie: D14 18.6km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Malcová Kateřina SKOB Roudnice nad La ROU9551 C 29.54 + 0.00
2.Škaloudová Magda KOS Slavia VŠ Plzeň VPM9651 C 42.52 + 12.58
Veselá Rebeka SK Kamenice KAM9652 DISK
Konečné výsledky kategorie: D16 16.1km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Hanáková Magda Kometa Kralovice KRL9651 B 23.34 + 0.00
2.Bořánková Karolína SK Kamenice KAM9550 B 25.31 + 1.57
3.Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň LPM9452 C 28.24 + 4.50
4.Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka DKP9450 A 29.03 + 5.29
5.Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka DKP9350 A 30.17 + 6.43
6.Borovičková Jana VŠTJ Stavební fakult FSP9455 C 31.17 + 7.43
7.Mrázová Pavla SK Kamenice KAM9350 B 36.06 + 12.32
Konečné výsledky kategorie: D18 16.1km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Rusá Šárka SK Kamenice KAM9157 A 26.35 + 0.00
Konečné výsledky kategorie: D21K 19.6km 0m 15k Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
1.Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň LPM8351 C 24.38 + 0.00 R: 0b
2.Berná Markéta TJ AERO Odolena Voda ODV7651 C 28.38 + 4.00 R: 0b
Konečné výsledky kategorie: D21L 14.8km 0m 17k Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Gregorová Kamila SK OB Chotěboř CTB8151 E 30.40 + 0.00 R: 0b
2.Baldrianová Barbora USK Praha VSP7850 E 32.44 + 2.04 R: 0b
3.Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka DKP8850 32.47 + 2.07 R: 0b
4.Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha MFP7651 C 34.58 + 4.18 R: 0b
5.Svobodová Jitka OOB TJ Sokol Dobřich DCE7450 C 36.19 + 5.39 R: 0b
6.Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka DKP8154 C 36.27 + 5.47 R: 0b
7.Horová Magda USK Praha VSP5450 R 36.30 + 5.50 R: 0b
8.Nedbalová Jana VŠSK MFF UK Praha MFP8050 C 37.06 + 6.26 R: 0b
9.Janovská Petra Sportovní klub Praga PGP7355 C 39.34 + 8.54 R: 0b
10.Horová Lenka Sportovní klub Praga PGP7951 C 41.15 + 10.35 R: 0b
11.Arnoštová Kateřina USK Praha VSP7652 C 43.50 + 13.10 R: 0b
12.Škorpilová Jana USK Praha VSP7455 R 45.28 + 14.48 R: 0b
13.Budínová Radka SK Chrast CHT7951 C 46.18 + 15.38 R: 0b
14.Zelená Lenka Sportovní klub Praga PGP8254 C 48.51 + 18.11 R: 0b
15.Borovičková Lenka VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C 49.16 + 18.36 R: 0b
16.Zelená Markéta Sportovní klub Praga PGP5850 C 51.27 + 20.47 R: 0b
17.Albrechtová Eva SK Kamenice KAM7850 C 51.53 + 21.13 R: 0b
18.Siblíková Jana OOB Slavia Praha SLP7952 C 65.03 + 34.23 R: -0b
Zelená Radka Sportovní klub Praga PGP8751 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D35K 15.6km 0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad La ROU6650 C 28.51 + 0.00
2.Křížová Pavla Oddíl OB Kotlářka DKP6552 C 48.35 + 19.44
3.Marholdová Martina OB SK Zvole ZVO7451 51.50 + 22.59
4.Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka DKP6652 C 55.08 + 26.17
Konečné výsledky kategorie: D35L 24.1km 0m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Bejčková Jana SKOB STAVIMAT Slaný SLA7150 C 25.53 + 0.00
2.Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C 30.30 + 4.37
3.Oncirková Monika SKOB Ostrov ONO6750 32.07 + 6.14
4.Zakouřilová Helena USK Praha VSP7453 C 32.46 + 6.53
5.Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha EKP5650 C 34.47 + 8.54
6.Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha MFP6850 C 35.47 + 9.54
7.Kavková Dana OK Sparta Praha SCP6150 C 35.48 + 9.55
8.Němečková Jarmila SK OK 24 Praha OKP6650 C 36.11 + 10.18
9.Smolková Alena Sportovní klub Praga PGP6450 C 38.14 + 12.21
10.Novotná Markéta USK Praha VSP7051 C 38.32 + 12.39
11.Červinková Jitka SK OK 24 Praha OKP6451 C 40.12 + 14.19
12.Benešová Jaroslava Klub OB Kladno DKL7050 C 40.40 + 14.47
13.Slavíková Kateřina Sportovní klub Praga PGP6650 C 44.23 + 18.30
14.Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C 50.16 + 24.23
15.Kučerová Lada TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C 56.16 + 30.23
16.Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka DKP6551 C 64.52 + 38.59
Konečné výsledky kategorie: D45L 16.7km 0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka DKP5650 C 29.55 + 0.00
2.Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha EKP5750 C 31.15 + 1.20
3.Štrossová Jiřina OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C 32.57 + 3.02
4.Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka DKP5651 C 33.38 + 3.43
5.Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka DKP5752 C 34.16 + 4.21
6.Doležalová Vlasta Sportovní klub Praga PGP5550 C 36.42 + 6.47
7.Landovská Ivana Sportovní klub Praga PGP6251 C 37.30 + 7.35
8.Jelínková Radana Sportovní klub Praga PGP5851 C 38.26 + 8.31
9.Brumková Vladimíra Klub OB Kladno DKL5350 C 39.49 + 9.54
10.Mrázová Pavla OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C 39.58 + 10.03
11.Hrabánková Ilona Sportovní klub Praga PGP6250 C 40.23 + 10.28
12.Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka DKP5851 C 43.08 + 13.13
13.Šámalová Hana Sportovní klub Praga PGP6150 C 43.53 + 13.58
14.Rusá Lenka OOB TJ Sokol Dobřich DCE6452 C 81.32 + 51.37
15.Zavadilová Naďa OK Sparta Praha SCP5450 C 87.39 + 57.44
Konečné výsledky kategorie: D55 15.6km 0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Dohnalová Dana USK Praha VSP5050 C 27.18 + 0.00
2.Haňkovská Jana Sportovní klub Praga PGP4050 C 30.10 + 2.52
3.Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka DKP5150 C 32.06 + 4.48
4.Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha TAP5452 C 33.46 + 6.28
5.Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka DKP5350 C 36.47 + 9.29
6.Dvořáková Ladislava Sportovní klub Praga PGP4451 C 37.05 + 9.47
7.Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja TJP4750 C 40.04 + 12.46
Konečné výsledky kategorie: H10 12.6km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Janovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP0101 39.05 + 0.00
2.Forst Antonín VŠSK MFF UK Praha MFP0101 C 42.02 + 2.57
Konečné výsledky kategorie: H10L 11.5km 0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Marhold Ondřej OB SK Zvole ZVO0101 64.51 + 0.00
Konečné výsledky kategorie: H12 16.5km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Jíra Tomáš OK Roztoky ROZ9800 C 13.46 + 0.00
2.Horký Aleš Kometa Kralovice KRL9701 C 15.37 + 1.51
3.Čermák Adam Sportovní klub Praga PGP9701 C 15.39 + 1.53
4.Brázdil Petr TJ AERO Odolena Voda ODV9700 C 16.45 + 2.59
5.Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun LBE9701 C 19.32 + 5.46
6.Horký David Kometa Kralovice KRL9801 C 20.25 + 6.39
7.Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun LBE9700 C 25.39 + 11.53
8.Křemen Štěpán Sportovní klub Praga PGP9800 C 26.00 + 12.14
9.Borovička Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP9801 C 34.27 + 20.41
10.Lukáš Marek Klub OB Kladno DKL9702 C 38.11 + 24.25
Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha TAP9702 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H14 16.0km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kettner Vojtěch TJ Sokol Hostivice HCE9600 B 15.48 + 0.00
2.Kotecký Daniel Sportovní klub Praga PGP9500 C 24.26 + 8.38
3.Veselý Jakub TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C 24.50 + 9.02
4.Dobeš Jan Sokol Kostelec n. Č. KNC9502 C 25.11 + 9.23
5.Červinka Jiří SK OK 24 Praha OKP9500 B 25.12 + 9.24
6.Landovský Jakub Sportovní klub Praga PGP9601 B 33.02 + 17.14
7.Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka DKP9507 C 33.28 + 17.40
Konečné výsledky kategorie: H16 19.4km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kettner Lukáš SK Kamenice KAM9403 A 20.33 + 0.00
2.Šlajs Daniel Kometa Kralovice KRL9403 A 22.37 + 2.04
3.Valášek Onsíp SK Kamenice KAM9400 23.48 + 3.15
4.Prášek Přemysl Sportovní klub Praga PGP9302 B 28.14 + 7.41
5.Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka DKP9401 C 28.19 + 7.46
6.Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B 29.09 + 8.36
7.Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad La ROU9301 C 29.23 + 8.50
8.Němeček Jan SK Kamenice KAM9300 31.25 + 10.52
9.Štádlík Lukáš SKOB STAVIMAT Slaný SLA9401 B 32.50 + 12.17
10.Malec Oldřich SKOB STAVIMAT Slaný SLA9400 C 46.15 + 25.42
Hadraba Petr SK Kamenice KAM9302 C DISK
Hlaváček Martin KOB TRETRA Praha TAP9401 B DISK
Konečné výsledky kategorie: H18 25.7km 0m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 C 31.28 + 0.00
2.Hájek Adam OB SK Zvole ZVO9201 33.00 + 1.32
3.Vištejn Jiří Kometa Kralovice KRL9305 B 39.33 + 8.05
Konečné výsledky kategorie: H21K 20.6km 0m 17k Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hýbl Lukáš Sportovní klub Praga PGP7504 C 25.11 + 0.00 R: 0b
2.Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha MFP7100 C 27.09 + 1.58 R: 0b
3.Přeček Zdeněk OK Sparta Praha SCP5200 C 29.21 + 4.10 R: 0b
4.Hrouda Martin VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C 29.26 + 4.15 R: 0b
5.Stehlík Petr neregistrovaný NER9999 33.18 + 8.07 R: 0b
6.Červinka Jan Sportovní klub Praga PGP8902 C 35.09 + 9.58 R: 0b
7.Berný Jan TJ AERO Odolena Voda ODV7702 C 36.00 + 10.49 R: 0b
8.Toušek Filip SK Zbraslav OOB ZBP7102 C 38.14 + 13.03 R: 0b
9.Pešta Jiří TJ ZVVZ Milevsko MIL7201 C 38.53 + 13.42 R: 0b
10.Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C 40.04 + 14.53 R: 0b
11.Halíř Radim VŠSK MFF UK Praha MFP7000 C 42.20 + 17.09 R: 0b
12.Nedbal Dalibor VŠSK MFF UK Praha MFP8003 C 44.51 + 19.40 R: 0b
13.Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP7912 C 96.46 + 71.35 R: -0b
Konečné výsledky kategorie: H21L 15.3km 0m 20k Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Sysel Ctibor Sportovní klub Praga PGP8700 C 29.32 + 0.00 R: 0b
2.Matějů Luboš Sportovní klub Praga PGP7601 E 29.47 + 0.15 R: 0b
3.Rajnošek Matěj SK OS Nové Město n. OSN8800 C 31.34 + 2.02 R: 0b
4.Němeček Jan USK Praha VSP6201 C 33.09 + 3.37 R: 0b
5.Janovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP6401 C 33.23 + 3.51 R: 0b
6.Gregor Martin SK OB Chotěboř CTB7701 C 34.17 + 4.45 R: 0b
7.Arnošt Kamil USK Praha VSP7301 C 34.51 + 5.19 R: 0b
8.Rusý Tomáš SK Kamenice KAM9301 A 36.07 + 6.35 R: 0b
9.Anděl Robert KOS Slavia VŠ Plzeň VPM8001 C 36.24 + 6.52 R: 0b
10.Landovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP9103 A 36.39 + 7.07 R: 0b
11.Pilař Karel KČT Aš MAS5501 C 36.52 + 7.20 R: 0b
12.Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň LPM7820 C 37.35 + 8.03 R: 0b
13.Kovářík Tomáš SK Kamenice KAM6901 37.47 + 8.15 R: 0b
14.Tesař Pavel Sportovní klub Praga PGP7708 C 38.19 + 8.47 R: 0b
14.Sysel Ondřej Sportovní klub Praga PGP8302 C 38.19 + 8.47 R: 0b
16.Rauch Stanislav KOS Slavia VŠ Plzeň VPM8201 C 38.52 + 9.20 R: 0b
17.Khel Richard OK Sparta Praha SCP7500 C 39.17 + 9.45 R: 0b
18.Tichovský Martin Sportovní klub Praga PGP6100 C 39.35 + 10.03 R: 0b
19.Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C 39.42 + 10.10 R: 0b
20.Kučera Petr VŠSK MFF UK Praha MFP7602 C 40.34 + 11.02 R: 0b
20.Šafka Jan OOB Slavia Praha SLP7704 C 40.34 + 11.02 R: 0b
22.Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov SRK7606 C 41.56 + 12.24 R: 0b
23.Buzek Martin Sportovní klub Praga PGP8401 C 41.58 + 12.26 R: 0b
24.Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha EKP5500 C 42.42 + 13.10 R: 0b
25.Sládek Jan KOB TRETRA Praha TAP8801 C 42.58 + 13.26 R: 0b
26.Červenka Jakub TJ Lokomotiva Beroun LBE7600 C 43.30 + 13.58 R: 0b
27.Pilař Karel KOB Baník Sokolov BSO7801 C 44.04 + 14.32 R: 0b
28.Uher Petr USK Praha VSP5001 C 44.06 + 14.34 R: 0b
29.Forst Libor VŠSK MFF UK Praha MFP6301 C 45.59 + 16.27 R: 0b
30.Hora Vladimír USK Praha VSP5100 C 46.02 + 16.30 R: 0b
31.Rakovec Michal OK Sparta Praha SCP6901 C 47.18 + 17.46 R: 0b
32.Vondra Jiří VŠTJ Stavební fakult FSP7600 47.21 + 17.49 R: 0b
33.Vácha Pavel VŠSK MFF UK Praha MFP7901 C 48.12 + 18.40 R: 0b
34.Sudre Frédéric SK Chrast CHT6701 C 48.46 + 19.14 R: 0b
35.Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka DKP8109 C 52.52 + 23.20 R: 0b
36.Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C 59.02 + 29.30 R: 0b
37.Rusý Pavel OOB TJ Sokol Dobřich DCE6400 C 63.54 + 34.22 R: -0b
38.Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka DKP8704 C 72.51 + 43.19 R: -0b
39.Polák Martin OK Lokomotiva Plzeň LPM8010 C 73.13 + 43.41 R: -0b
Konečné výsledky kategorie: H35K 17.8km 0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hanák Martin Kometa Kralovice KRL6701 C 26.00 + 0.00
2.Petr Kopp neregistrovaný NER6701 36.31 + 10.31
3.Lukáš Petr Klub OB Kladno DKL6902 C 52.55 + 26.55
Konečné výsledky kategorie: H35L 23.7km 0m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šemelík Petr Klub OB Kladno DKL6901 C 32.50 + 0.00
2.Zakouřil Václav USK Praha VSP7401 C 34.22 + 1.32
3.Funda Jiří OK Andante Písek API6401 C 37.11 + 4.21
4.Vaníček Tomáš VŠSK MFF UK Praha MFP6601 C 40.48 + 7.58
5.Jonáš Radek OB SK Zvole ZVO6901 40.55 + 8.05
6.Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka DKP6300 C 41.12 + 8.22
7.Kroupa Štěpán KOS Slavia VŠ Plzeň VPM6904 C 45.28 + 12.38
8.Peterka František TJ Sokol Troja TJP4900 47.04 + 14.14
9.JUN Drahomír Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C 47.31 + 14.41
10.Ornst Jan Oddíl OB Kotlářka DKP6700 C 50.41 + 17.51
11.Dobeš Václav SKOB Kralupy n.Vlt. KPY5701 C 63.26 + 30.36
Konečné výsledky kategorie: H45L 20.7km 0m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Škorpil Martin USK Praha VSP5700 C 27.27 + 0.00
2.Přibík Jan Sportovní klub Praga PGP6301 C 29.26 + 1.59
3.Cabrnoch Jiří Klub OB Kladno DKL5400 C 30.06 + 2.39
4.Jaroš Vladimír OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C 30.54 + 3.27
5.Kettner Pavel TJ Sokol Hostivice HCE5900 C 33.04 + 5.37
6.Wiedenfeld Frank SSV Planeta Radebeul GER 33.56 + 6.29
7.Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP4900 C 33.59 + 6.32
8.Strejc Jaroslav OB SK Zvole ZVO6101 34.08 + 6.41
9.Červinka Stanislav SK OK 24 Praha OKP5701 C 34.35 + 7.08
10.Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha OKP5803 C 34.41 + 7.14
11.Šámal Václav Sportovní klub Praga PGP5601 C 35.26 + 7.59
12.Chotětický Václav KČT Aš MAS5200 C 35.42 + 8.15
13.Kavka Jiří OK Sparta Praha SCP5900 C 36.54 + 9.27
14.Šorm Miroslav Klub OB Kladno DKL5200 C 37.17 + 9.50
15.Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha TAP5501 C 37.59 + 10.32
16.Cedrych Karel TJ Sokol Troja TJP5500 C 38.59 + 11.32
17.Hošek Ladislav OK Sparta Praha SCP6001 C 39.00 + 11.33
17.Kopečný Mojmír KOB TRETRA Praha TAP6402 C 39.00 + 11.33
19.Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun LBE5500 C 39.53 + 12.26
20.Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha TAP5802 C 40.10 + 12.43
21.Šváb Jan USK Praha VSP5801 C 40.13 + 12.46
22.Valter Petr KBP Praha KBP4500 C 40.50 + 13.23
23.Kudrnáč Martin SK Kamenice KAM5901 C 40.58 + 13.31
24.Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka DKP5800 C 42.55 + 15.28
25.Brumek Stanislav Klub OB Kladno DKL5201 C 44.24 + 16.57
26.Doležal Miroslav Sportovní klub Praga PGP5501 C 46.02 + 18.35
27.Malec Jaroslav SKOB STAVIMAT Slaný SLA6200 C 46.16 + 18.49
28.Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha EKP5800 C 46.26 + 18.59
29.Macháček Luboš Oddíl OB Kotlářka DKP6400 C 47.43 + 20.16
30.Čermák Jiří Sportovní klub Praga PGP5600 C 49.20 + 21.53
31.Grivalský Michal Sportovní klub Praga PGP5900 C 55.40 + 28.13
32.Malec Jaromír SKOB Roudnice nad La ROU6203 C 60.48 + 33.21
Konečné výsledky kategorie: H55 17.8km 0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Härtelt Helmut SSV Planeta Radebeul GER 21.16 + 0.00
2.Novák Miloš OK Sparta Praha SCP4600 C 22.58 + 1.42
3.Schmalfeld Tassilo SSV Planeta Radebeul GER 23.48 + 2.32
4.Nosál Stanislav SKOB STAVIMAT Slaný SLA4600 C 26.00 + 4.44
5.Dohnal Josef USK Praha VSP4300 C 26.18 + 5.02
6.Jelínek Martin Sportovní klub Praga PGP5103 C 28.59 + 7.43
7.Kotecký Roman Sportovní klub Praga PGP4900 C 30.01 + 8.45
8.Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka DKP4300 C 33.13 + 11.57
9.Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka DKP4700 C 35.31 + 14.15
10.Hájek Jan KČT Aš MAS5401 C 35.59 + 14.43
11.Ryšavý Vít TJ Sokol Troja TJP4700 C 36.27 + 15.11
12.Valasek Josef OK Sparta Praha SCP4501 C 48.12 + 26.56
Konečné výsledky kategorie: H65 15.1km 0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Semorád Miloš OK Sparta Praha SCP3300 C 31.45 + 0.00
2.Lisý Jan SKOB Ostrov ONO4201 C 33.06 + 1.21
3.Attl Vladimír Sportovní klub Praga PGP3800 C 34.28 + 2.43
4.Rejpal Petr OK Sparta Praha SCP4100 C 34.38 + 2.53
5.Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka DKP3800 C 35.33 + 3.48
6.Hlavatý Karel Slavoj Praha SJP4200 C 47.50 + 16.05
Konečné výsledky kategorie: H75 15.7km 0m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Cupák Miloslav OOB TJ Sokol Dobřich DCE2200 C 55.36 + 0.00
2.Samohýl Richard Sportovní klub Praga PGP2800 56.38 + 1.02
Konečné výsledky kategorie: HDR 11.5km 0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Fremrová Magdalena KOS Slavia VŠ Plzeň VPM0350 C 29.09 + 0.00
2.Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka DKP0251 C 29.36 + 0.27
3.Šimša Martin VŠSK MFF UK Praha MFP0300 C 30.25 + 1.16
4.Oncirk Honzík SKOB Ostrov ONO0300 31.40 + 2.31
5.Zakouřil Matyáš USK Praha VSP0400 C 37.26 + 8.17
6.Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha MFP0551 C 39.28 + 10.19
7.Kroupová Adéla KOS Slavia VŠ Plzeň VPM0152 C 40.52 + 11.43
8.Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha EKP C 46.38 + 17.29
9.Marhold Přemek OB SK Zvole ZVO0301 C 55.17 + 26.08
10.Brousil Tom Sportovní klub Praga PGP 58.28 + 29.19
11.Marhold Václav OB SK Zvole ZVO0501 C 67.23 + 38.14
12.Arnoštová Veronika USK Praha VSP0450 C 100.27 + 71.18
Sklenář Jindřich KOS Slavia VŠ Plzeň VPM0205 C DISK
Kovařík Tomáš SK Kamenice KAM0300 C DISK
Konečné výsledky kategorie: MA 20.4km 0m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Jandera Tomáš Sdruž. organizátorů SOB C 32.29 + 0.00
2.Adam Jiří Sdruž. organizátorů SOB C 32.37 + 0.08
3.Choutka Jarda Sdruž. organizátorů SOB C 33.18 + 0.49
4.Veselý Vojta Sdruž. organizátorů SOB C 35.35 + 3.06
5.Benda Jan Sdruž. organizátorů SOB C 39.34 + 7.05
6.Janeček Ondřej Sdruž. organizátorů SOB C 39.53 + 7.24
7.Veselý Vašek Sdruž. organizátorů SOB C 43.51 + 11.22
8.Šašek Luděk Sdruž. organizátorů SOB C 44.01 + 11.32
Konečné výsledky kategorie: MB 21.0km 0m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Setnička Karel Sdruž. organizátorů SOB C 41.25 + 0.00
2.Veselý Mirek Sdruž. organizátorů SOB C 41.55 + 0.30
3.Sláma Jan Sdruž. organizátorů SOB C 50.08 + 8.43
4.Benda Jiří+1 Sdruž. organizátorů SOB C 61.20 + 19.55
5.Hlaváček Ivan+1 Sdruž. organizátorů SOB C 66.10 + 24.45
6.Beneš Radovan Sdruž. organizátorů SOB C 67.27 + 26.02
7.Havlíček Vojta+1 Sdruž. organizátorů SOB C 83.17 + 41.52
8.Kubín Jiří+1 Sdruž. organizátorů SOB C 88.09 + 46.44
9.Šimr Jan Sdruž. organizátorů SOB C 91.10 + 49.45
Čermák Přemek Sdruž. organizátorů SOB C DISK
Janík Pavel Sdruž. organizátorů SOB C DISK
Konečné výsledky kategorie: N1 12.9km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Janeček Jiří+1 Sdruž. organizátorů SOB C 16.39 + 0.00
2.Janderová Barbora+1 Sdruž. organizátorů SOB C 17.23 + 0.44
3.Walder Jiří+1 Sdruž. organizátorů SOB C 22.55 + 6.16
4.Hanek Karel+1 Sdruž. organizátorů SOB C 25.53 + 9.14
5.Štěpánková Kateřina+1 Sdruž. organizátorů SOB C 32.28 + 15.49
6.Hadačová Pavla+3 Sdruž. organizátorů SOB C 34.56 + 18.17
7.Pláničková Libuše+3 Sdruž. organizátorů SOB C 37.01 + 20.22
8.Havelková Andrea+3 Sdruž. organizátorů SOB C 39.54 + 23.15
9.Šašek Adam+1 Sdruž. organizátorů SOB C 50.28 + 33.49
10.Němec Petr+3 Sdruž. organizátorů SOB C 59.56 + 43.17
Janík Ondřej Sdruž. organizátorů SOB C DISK
Konečné výsledky kategorie: N2 20.0km 0m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Svobodová Hana+1 Sdruž. organizátorů SOB C 36.32 + 0.00
2.Šafrová Věra+1 Sdruž. organizátorů SOB C 38.22 + 1.50
3.Vinogradov Alexandr+3 Sdruž. organizátorů SOB C 39.04 + 2.32
4.Setnička Jaroslav+1 Sdruž. organizátorů SOB C 45.22 + 8.50
5.Svoboda Antonín+1 Sdruž. organizátorů SOB C 45.28 + 8.56
6.Vaigl Rudolf Sdruž. organizátorů SOB C 53.13 + 16.41
7.Benešová Zdeňka+1 Sdruž. organizátorů SOB C 53.32 + 17.00
8.Beneš Karel Sdruž. organizátorů SOB C 56.16 + 19.44
9.Janíková Martina+1 Sdruž. organizátorů SOB C 58.10 + 21.38
10.Dombrovská Michaela+1 Sdruž. organizátorů SOB C 64.44 + 28.12
11.Walder Michal Sdruž. organizátorů SOB C 71.56 + 35.24
12.Brabenec Jan+2 Sdruž. organizátorů SOB C 105.02 + 68.30
13.Cimbulka Václav Sdruž. organizátorů SOB C 111.17 + 74.45
Konečné výsledky kategorie: P 17.9km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Eisner Tomáš neregistrovaný NER8700 26.31 + 0.00
2.Študent Vojta neregistrovaný NER8600 28.16 + 1.45
3.Henrich Petr neregistrovaný NER9997 36.23 + 9.52
4.Lukášová Kamila Klub OB Kladno DKL6951 C 37.39 + 11.08
5.Hemer Ladislav neregistrovaný NER9998 41.23 + 14.52
6.Šímová Martina Klub OB Kladno DKL9350 C 48.39 + 22.08
7.Hladík Tomáš KČT Aš MAS 50.16 + 23.45
8.Klsák Jiří KČT Aš MAS 54.42 + 28.11
9.Zavřel Petr KČT Aš MAS 60.48 + 34.17
10.Kubů František KČT Aš MAS 64.39 + 38.08
11.Zimmer Jiří OB SK Zvole ZVO6601 66.09 + 39.38
Konečné výsledky kategorie: T4 18.8km 0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Brousilová Petra Sportovní klub Praga PGP 31.30 + 0.00
2.Dudíková Hana TJ Lokomotiva Beroun LBE 37.15 + 5.45
3.Šubrt Jiří Tempo Praha TEP6100 37.29 + 5.59
4.Rabasová Jana Oddíl OB Kotlářka DKP8557 49.55 + 18.25
5.Hájková Soňa OB SK Zvole ZVO 50.09 + 18.39
6.Rabasová Eva Oddíl OB Kotlářka DKP8952 51.52 + 20.22
7.Červinková Denisa SK OK 24 Praha OKP6750 C 78.14 + 46.44
8.Vokatá Barbora VSK Přírodověda - or PVP8455 97.42 + 66.12
Přinda Tomáš DISK
Konečné výsledky kategorie: ŽA 16.5km 0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Choutková Magdaléna Sdruž. organizátorů SOB C 32.13 + 0.00
2.Jünglingová Iveta Sdruž. organizátorů SOB C 40.26 + 8.13
3.Štouračová Eva Sdruž. organizátorů SOB C 44.19 + 12.06
4.Šašková Petra Sdruž. organizátorů SOB C 54.34 + 22.21
Konečné výsledky kategorie: ŽB 17.1km 0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Janečková Veronika Sdruž. organizátorů SOB C 31.42 + 0.00
2.Vaiglová Zuzana Sdruž. organizátorů SOB C 31.50 + 0.08
3.Šafránková Jana Sdruž. organizátorů SOB C 32.26 + 0.44
4.Kubínová Zuzana Sdruž. organizátorů SOB C 38.57 + 7.15
5.Puchernová Jana Sdruž. organizátorů SOB C 39.37 + 7.55
6.Slámová Hana Sdruž. organizátorů SOB C 43.35 + 11.53
7.Brabencová Alena Sdruž. organizátorů SOB C 44.31 + 12.49
8.Vaiglová Marie Sdruž. organizátorů SOB C 45.35 + 13.53
9.Hanková Mája Sdruž. organizátorů SOB C 47.57 + 16.15
10.Strnadlová Magda+1 Sdruž. organizátorů SOB C 50.18 + 18.36
11.Lhotská Jaroslava Sdruž. organizátorů SOB C 51.06 + 19.24
12.Benešová Jana Sdruž. organizátorů SOB C 56.25 + 24.43
13.Ficová Marie+1 Sdruž. organizátorů SOB C 69.56 + 38.14
14.Samková Jana+2 Sdruž. organizátorů SOB C 74.44 + 43.02