SKOB Roudnice nad Labem - oblastní žebříček 17.10.2010 - Výsledky
ísto Jméno RN Text1 Klub Čas
D10 (16) 2.5 km 30 m 10 K
1 Kováříková Marie KAM0050 KAM KAM SK Kamenice 25:04
2 Dolejší Kateřina STB0199 STB STB TJ Stadion Nový Bor 27:24
3 Kalousková Marie DKP0151 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 29:09
4 Dědková Dorotka TAP63 TAP TAP KOB TRETRA Praha 32:53
5 Jirkovská Michaela SLA0150 SLA SLA SKOB Slaný 33:09
6 Pelikánová Máša MFP0050 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 34:31
7 Lejsková Barbora TJN0051 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 34:42
8 Reisingerová Eliška DLT0151 DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř 36:36
9 Vyhnálková Marie MFP0151 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 44:05
10 Benešová Hana DKL0050 DKL DKL KOB Kladno 44:46
11 Riby Rose LTP0051 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 48:04
12 Šrámková Hana MFP0051 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 65:46
13 Mičková Markéta LTP0150 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 75:48
Srbová Kristýna SLA0050 SLA SLA SKOB Slaný disk
Reisingerová Radka DLT9651 DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř disk
Řadová Lucie DKP0251 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka disk
D10L (13) 2.4 km 30 m 8 K
1 Linková Lucie TUR0251 TUR TUR OOB TJ Turnov 29:10
2 Jirkovská Kateřina SLA0350 SLA SLA SKOB Slaný 36:54
3 Pavlová Martina LTP0151 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 37:13
4 Aschermannová Tereza NER neregistrovaní 42:50
5 Turinská Magdalena TAP0251 TAP TAP KOB TRETRA Praha 45:32
6 McMahon Anežka LBE0250 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 47:29
7 Pokorná Jana NER NER neregistrovaní 48:47
8 Aschermannová Klára NER neregistrovaní 49:04
9 Melicharová Klára ODV0150 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 57:16
10 Martynková Olga TAP TAP TAP KOB TRETRA Praha 67:18
11 Dobiášová Jitka ROU0350 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 72:32
12 Hánělová Marie ZVO0251 ZVO ZVO OB SK Zvole 90:13
13 Buková Anežka ROU03 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 102:06
D12 (28) 2.8 km 30 m 11 K
1 Kohoutová Barbora BOR9850 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 22:24
2 Vyhnálková Barbora MFP9850 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 22:34
3 Poloprutská Lucie VLI9950 VLI VLI VSK Slavia TU Liberec 25:05
4 Doubková Petra VLI9853 VLI VLI VSK Slavia TU Liberec 25:37
5 Staňová Karolína BOR9853 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 25:48
6 Nováková Lucie BOR9854 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 26:06
7 Kubecová Kateřina STB9999 STB STB TJ Stadion Nový Bor 26:52
8 Hrabánková Zuzana PGP9950 PGP PGP SK Praga 26:58
9 Rohlíčková Anežka MFP9951 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 27:04
10 Zábranská Kristýna SLA9852 SLA SLA SKOB Slaný 27:06
11 Repiská Amálie MFP9851 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 27:48
12 Sušánková Hana SLA9855 SLA SLA SKOB Slaný 29:19
13 Mikulášová Martina PGP9852 PGP PGP SK Praga 30:32
14 Rohlíčková Františka MFP9952 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 31:05
15 Sieglová Eliška MFP9950 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 33:31
16 Pohořalá Anna ROU9954 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 35:07
17 Poláková Kateřina TAP9854 TAP TAP KOB TRETRA Praha 35:54
18 Hájková Eliška ZVO9851 ZVO ZVO OB SK Zvole 36:11
19 Janoušková Lucie BOR9954 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 37:37
20 Voltrová Alena ROZ9951 ROZ ROZ OK Roztoky 38:23
21 Zimmerová Kateřina ZVO9852 ZVO ZVO OB SK Zvole 39:14
22 Poláková Tereza TAP9853 TAP TAP KOB TRETRA Praha 39:55
23 Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 39:56
24 Tomková Jana BOR9950 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 46:32
25 Kolářová Johana SLA9950 SLA SLA SKOB Slaný 50:28
26 Kyselová Nela ROU9951 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 58:50
27 Rokůsková Eliška ROU9950 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 79:15
28 Tuhá Adéla ROU ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 134:16
D14 (16) 3.0 km 40 m 15 K
1 Kožinová Zuzana PGP9650 PGP PGP SK Praga 23:44
2 Hudská Ludmila TUR9851 TUR TUR OOB TJ Turnov 24:11
3 Janovská Kateřina PGP9850 PGP PGP SK Praga 24:53
4 Hrabánková Klára PGP9654 PGP PGP SK Praga 25:30
5 Kameníková Andrea BOR9751 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 26:10
6 Ježková Kateřina SLA9750 SLA SLA SKOB Slaný 26:49
7 Kučerová Barbora SLA9650 SLA SLA SKOB Slaný 27:21
8 Kohlová Monika TUR9756 TUR TUR OOB TJ Turnov 28:30
9 Linková Alena TUR9751 TUR TUR OOB TJ Turnov 29:32
10 Hejnalová Eva KAM9651 KAM KAM SK Kamenice 32:46
11 Müllerová Eva SLA9652 SLA SLA SKOB Slaný 32:53
12 Voltrová Hana ROZ9752 ROZ ROZ OK Roztoky 33:42
13 Poloprutská Klára VLI9750 VLI VLI VSK Slavia TU Liberec 38:06
14 Veljačiková Hana SCP9750 SCP SCP OK Sparta Praha 47:38
15 Jirmusová Tereza ROU ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 64:14
Klašková Josefína DKP9651 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka disk
D16 (4) 3.3 km 40 m 15 K
1 Čepelková Nikola TUR9551 TUR TUR OOB TJ Turnov 25:03
2 Hlubučková Kristýna KAM9551 KAM KAM SK Kamenice 25:28
3 Přibíková Johana PGP9551 PGP PGP SK Praga 30:54
4 Roškotová Lucie TUR9753 TUR TUR OOB TJ Turnov 32:56
D18 (14) 3.8 km 40 m 18 K
1 Dlouhá Hana DKP9450 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 25:34
2 Procházková Marie KAM9554 KAM KAM SK Kamenice 25:37
3 Krpatová Klára TJN9353 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 26:57
4 Kozáková Zuzana KAM9451 KAM KAM SK Kamenice 27:05
5 Žuchová Nikola TJN9352 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 28:32
6 Bořánková Karolína KAM9550 KAM KAM SK Kamenice 28:48
7 Pavlů Kateřina PGP9554 PGP PGP SK Praga 28:51
8 Žitná Jana SMB9251 SMB SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bo 29:00
9 Kožinová Anna PGP9350 PGP PGP SK Praga 30:30
10 Mikulášová Helena PGP9353 PGP PGP SK Praga 30:58
11 Lejsková Pavlína TJN9251 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 33:21
12 Mrázová Pavla KAM9350 KAM KAM SK Kamenice 33:30
13 Vlčková Klára LDC9250 LDC LDC KOB Děčín 33:54
14 Krausová Martina TJP9350 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 35:53
D20 (5) 4.8 km 40 m 14 K
1 Dubnová Kateřina LDC9151 LDC LDC KOB Děčín 34:35
2 Ježková Dominika PGP9053 PGP PGP SK Praga 38:37
3 Sládková Helena TAP9151 TAP TAP KOB TRETRA Praha 51:58
4 Krausová Barbora TJP9150 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 59:56
5 Prouzová Jitka DKP9152 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 61:33
D21K (8) 4.8 km 40 m 14 K
1 Folbrechtová Šárka BOR9051 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 31:48
2 Cincibusová Ivana FSP6651 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 39:55
3 Marešová Pavlína BOR6651 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 45:44
4 Pavlíková Klára LIT7451 LIT LIT KOB Chemopetrol Litví 51:27
5 Reitermanová Zuzana MKP8251 MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra 53:09
6 Tvrdková Eva LBE5150 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 56:00
7 Kučerková Romana STB8196 STB STB TJ Stadion Nový Bor 73:54
Voborská Jana NER neregistrovaní disk
D21L (37) 5.5 km 60 m 14 K
1 Spurná Martina PGP8556 PGP PGP SK Praga 32:44
2 Hrstková Vladěna PGP8753 PGP PGP SK Praga 33:55
3 Sofia Adolfsson PGP PGP PGP SK Praga 35:04
4 Dlouhá Marie DKP8756 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 36:55
5 Gabrovská Lucie TAP8854 TAP TAP KOB TRETRA Praha 37:51
6 Krafková Ita BOR8156 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 38:04
7 Hanzlová Veronika BOR8150 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 38:25
8 Jiříková Dana TAP9055 TAP TAP KOB TRETRA Praha 38:34
9 Nedbalová Jana MFP8050 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 38:50
10 Neradová Alena LIT8551 LIT LIT KOB Chemopetrol Litví 38:56
11 Vlažná Lucie BOR8753 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 39:57
12 Zamazalová Kateřina TAP9053 TAP TAP KOB TRETRA Praha 40:05
13 Gajdová Kristina VSP7752 VSP VSP USK Praha 40:38
14 Kožinová Jana PGP6651 PGP PGP SK Praga 41:07
15 Smolková Kateřina PGP8852 PGP PGP SK Praga 41:17
16 Bernášková Petra STB8297 STB STB TJ Stadion Nový Bor 43:34
16 Rožková Petra MFP7551 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 43:34
18 Chumová Jana SLP7451 SLP SLP OOB Slavia Praha 43:46
19 Janovská Petra PGP7355 PGP PGP SK Praga 44:44
20 Pokorná Magdalena PGP7562 PGP PGP SK Praga 45:09
21 Šámalová Ludmila PGP9252 PGP PGP SK Praga 45:33
22 Škáchová Petra SLP7051 SLP SLP OOB Slavia Praha 45:52
23 Vildmonová Pavla LBE7451 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 47:10
24 Zelená Markéta PGP5850 PGP PGP SK Praga 48:03
25 Zoubková Jana ZBP8050 ZBP ZBP SK Zbraslav OOB 50:17
26 Šimková Markéta PVP7751 PVP PVP VSK Přírodověda - ori 51:14
27 Chloupková Jana SLP5951 SLP SLP OOB Slavia Praha 52:00
28 Hradecká Petra DOK6850 DOK DOK OK Doksy 52:18
29 Dienerová Petra DKP8159 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 52:55
30 Karasová Jana FSP6153 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 58:58
31 Maňásková Jitka KPY7951 KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt. 59:53
32 Krečová Kristýna DKL8050 DKL DKL KOB Kladno 63:53
33 Neradová Eva LIT8951 LIT LIT KOB Chemopetrol Litví 64:12
34 Tloušťová Eva SCP6950 SCP SCP OK Sparta Praha 72:44
35 Maňásková Dáša KPY7952 KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt. 75:00
36 Brumková Tereza DKL8150 DKL DKL KOB Kladno 82:19
Ryšavá Magdalena PGP7650 PGP PGP SK Praga disk
D35K (7) 3.8 km 40 m 18 K
1 Přibíková Monika PGP7256 PGP PGP SK Praga 35:40
2 Sieglová Dáša MFP7050 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 39:47
3 Pelikánová Lucie MFP6950 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 42:02
4 Zemková Helena SLA7450 SLA SLA SKOB Slaný 45:40
5 Hlubučková Šárka KAM6851 KAM KAM SK Kamenice 46:11
6 Marholdová Martina ZVO7451 ZVO ZVO OB SK Zvole 74:49
7 Štrobochová Veronika SLA SLA SLA SKOB Slaný 87:07
D35L (16) 4.8 km 40 m 14 K
1 Linková Iva TUR6850 TUR TUR OOB TJ Turnov 37:41
1 Dana Kavkova SCP6150 SCP SCP OK Sparta Praha 37:41
3 Kováříková Erika KAM7252 KAM KAM SK Kamenice 38:38
4 Benešová Jaroslava DKL7050 DKL DKL KOB Kladno 39:34
5 Forstová Lenka MFP6850 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 39:44
6 Posseltová Romana TJN7050 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 40:57
7 Smolková Alena PGP6450 PGP PGP SK Praga 42:15
8 Hejnalová Hana PHK6151 PHK PHK OK 99 Hradec Králové 42:16
9 Longinová Lenka TAP7151 TAP TAP KOB TRETRA Praha 42:32
10 Asterová Jana SLA7451 SLA SLA SKOB Slaný 43:19
11 Škvorová Zuzana KAM7350 KAM KAM SK Kamenice 44:31
12 Červinková Jitka OKP6451 OKP OKP SK OK 24 Praha 45:35
13 Dolejší Lenka STB7499 STB STB TJ Stadion Nový Bor 46:02
14 Ježková Regina MKP6350 MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra 50:37
15 Klofáčová Romana SLP6951 SLP SLP OOB Slavia Praha 57:50
16 Čechmánková Helena OKP6450 OKP OKP SK OK 24 Praha 58:00
D40 (6) 4.8 km 60 m 19 K
1 Abelová Ivana STB6798 STB STB TJ Stadion Nový Bor 35:44
2 Gabryšová Tereza PVP6853 PVP PVP VSK Přírodověda - ori 45:45
3 Vlčková Jindra LDC6451 LDC LDC KOB Děčín 49:14
4 Klašková Kateřina DKP6750 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 57:07
5 Lustigová Lenka DKP6652 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 57:43
6 Večeřová Ivana TJN6052 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 89:14
D45K (4) 3.5 km 40 m 15 K
1 Veljačíková Markéta SCP6451 SCP SCP OK Sparta Praha 44:29
2 Wagner Martina ZIS6450 ZIS SG Zittau-Süd 49:27
3 Hermannová Marta TAP5951 TAP TAP KOB TRETRA Praha 50:36
4 Prouzová Zuzana DKP6250 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 71:24
D45L (22) 3.8 km 40 m 18 K
1 Šípová Soňa BOR6150 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 30:19
2 Šedivá Miroslava EKP5750 EKP EKP VŠTJ Ekonom Praha 31:06
3 Procházková Miluše DCE5450 DCE DCE KOB Dobřichovice 31:35
4 Pávková Jana BOR6550 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 32:54
5 Kettnerová Lenka HCE6450 HCE HCE TJ Sokol Hostivice 32:56
6 Mrázová Pavla DCE5550 DCE DCE KOB Dobřichovice 32:57
7 Soukupová Michaela VSP5850 VSP VSP USK Praha 33:06
8 Havlíčková Jindra KNC6150 KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l 33:28
9 Voltrová Svatava ROZ6150 ROZ ROZ OK Roztoky 33:51
10 Jedličková Zdena BOR6250 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 34:30
11 Švábková Šárka TUR6552 TUR TUR OOB TJ Turnov 34:51
12 Tihonová Jindra TAP6253 TAP TAP KOB TRETRA Praha 35:05
13 Štrossová Jiřinka DCE5650 DCE DCE KOB Dobřichovice 35:07
14 Doležalová Vlasta PGP5550 PGP PGP SK Praga 35:30
15 Landovská Ivana PGP6251 PGP PGP SK Praga 35:56
16 Vrabcová Jindra SCP6151 SCP SCP OK Sparta Praha 38:17
17 Wolkerová Dagmar TJP5250 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 39:02
18 Hartlová Blanka ODV6350 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 40:05
19 Petrová Věra VLI6251 VLI VLI VSK Slavia TU Liberec 42:54
20 Řadová Jaromíra DKP6551 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 44:21
21 Jelínková Radana PGP5851 PGP PGP SK Praga 47:41
22 Hrabánková Ilona PGP6250 PGP PGP SK Praga 52:24
D50 (7) 3.5 km 40 m 15 K
1 Úlehlová Ivana BOR5150 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 34:11
2 Neradová Alena LIT5051 LIT LIT KOB Chemopetrol Litví 35:06
3 Mágrová Ivana LCV5550 LCV LCV TJ Loko Chomutov 40:46
4 Konopáčová Jana TUR5650 TUR TUR OOB TJ Turnov 41:53
5 Dudová Hana DKP5752 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 42:01
6 Nováková Pavla DOK5950 DOK DOK OK Doksy 54:48
7 Krákorová Iva ner NER neregistrovaní 75:46
D55 (11) 3.3 km 40 m 18 K
1 Kubátová Milada PGP4750 PGP PGP SK Praga 32:07
2 Haňkovská Jana PGP4050 PGP PGP SK Praga 36:02
3 Stehnová Hana DKP5150 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 39:50
4 Brumková Vladimíra DKL5350 DKL DKL KOB Kladno 39:53
5 Jůzková Jaroslava SCP5250 SCP SCP OK Sparta Praha 39:58
6 Hejtmánková Alena TAP5452 TAP TAP KOB TRETRA Praha 45:50
7 Dlasková Anna DKP5350 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 46:17
8 Matoušková Marie LJN5550 LJN LJN OOB TJ LIAZ Jablonec 48:43
9 Paulová Mirka DCE5250 DCE DCE KOB Dobřichovice 50:39
10 Podivínská Pavla TAP4750 TAP TAP KOB TRETRA Praha 65:16
11 Zavadilová Naďa SCP5450 SCP SCP OK Sparta Praha 71:04
D60 (2) 3.3 km 40 m 18 K
1 Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 39:59
2 Kubíková Hela LLI4851 LLI LLI TJ Loko Liberec 40:45
D65 (6) 2.5 km 30 m 11 K
1 Krausová Marie LLI4451 LLI LLI TJ Loko Liberec 28:02
2 Zmeková Míla SLP4451 SLP SLP OOB Slavia Praha 29:01
3 Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KAS KOB Kamenický Šenov 33:00
4 Bláhová Blanka SJP3651 SJP SJP Slavoj Praha 36:30
5 Langrová Marie BOR3750 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 41:38
6 Provazníková Svatava TJP4250 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 44:41
H10 (24) 2.5 km 30 m 10 K
1 Klaška Martin DKP0100 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 22:34
2 Lejbl Jakub LBE0200 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 24:34
3 Pohořalý Hugo ROU0103 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 26:59
4 Longin Jan TAP0103 TAP TAP KOB TRETRA Praha 29:48
5 Gabryš Lubomír PVP0000 PVP PVP VSK Přírodověda - ori 30:33
6 Čech Richard SLA0001 SLA SLA SKOB Slaný 31:24
7 Neuhöfer Jakub KNC0001 KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l 32:52
8 Siegl Matyáš MFP0103 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 34:36
9 Bílý Jakub JES NER neregistrovaní 36:56
10 Aschermann Martin NER neregistrovaní 38:49
11 Vondra Vladimír TAP0005 TAP TAP KOB TRETRA Praha 40:17
12 Valášek Václav KAM0100 KAM KAM SK Kamenice 40:24
13 Buk Ondřej ROU0102 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 43:51
14 Kameník David BOR0003 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 44:22
15 Kolář Matyáš SLA0300 SLA SLA SKOB Slaný 48:40
16 Rožek Vilém MFP0301 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 49:01
17 Švarc Antonín DKP0203 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 50:45
18 Rohlíček Alois MFP0200 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 51:01
19 Janas Petr XBM XBM XBM Pell's MTBO team 133:10
Kříž Jonáš KAM0001 KAM KAM SK Kamenice disk
Šrámek Jaromír MFP0303 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha disk
Gonda Václav TAP TAP TAP KOB TRETRA Praha disk
Kdýr Matěj ODV0000 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda disk
ms Jirkovská Kateřina SLA SLA SKOB Slaný 37:42
H10L (12) 2.4 km 30 m 8 K
1 Škvor Adam KAM0202 KAM KAM SK Kamenice 38:35
2 Riegr Jakub ODV0201 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 39:30
2 Marhold Ondřej ZVO0101 ZVO ZVO OB SK Zvole 39:30
4 Kožina Štěpán PGP0300 PGP PGP SK Praga 40:32
5 Bartoň Michal KAM0107 KAM KAM SK Kamenice 42:30
6 Hejda Ondřej KNC9902 KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l 44:24
7 Gajda Martin VSP0404 VSP VSP USK Praha 47:47
8 Kysela Tomáš TAP01 TAP TAP KOB TRETRA Praha 51:43
9 Svoboda Jáchym ROZ0002 ROZ ROZ OK Roztoky 82:15
Shaker Adam ODV0101 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda disk
Cimr Jaromír ROU01 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab disk
Hankovec Hugo KAM0201 KAM KAM SK Kamenice disk
H12 (27) 3.0 km 40 m 15 K
1 Hausenblas Šimon KAM9803 KAM KAM SK Kamenice 24:21
2 Ullrich Jakub BOR9900 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 24:22
3 Koštejn Vít DOK9800 DOK DOK OK Doksy 25:53
4 Pavlovec Dan BOR0001 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 27:09
5 Birnbaum Adam BOR9802 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 27:34
6 Borovička Tomáš FSP9801 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 27:48
7 Mareš Vít BOR0000 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 27:50
8 Mikeš Jan TAP9802 TAP TAP KOB TRETRA Praha 28:21
9 Gajda Jan VSP0100 VSP VSP USK Praha 29:42
10 Lejbl Ladislav LBE0000 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 30:53
11 Burýšek Miroslav TJP9900 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 33:29
12 Novák Aleš ODV9805 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 33:45
13 Ransdorf Jakub TAP9805 TAP TAP KOB TRETRA Praha 36:07
14 Novotný Marek TJN9901 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 37:42
15 Janovský Tomáš PGP0101 PGP PGP SK Praga 39:33
16 Křemen Štěpán PGP9800 PGP PGP SK Praga 40:29
17 Beneš Jan DKL9800 DKL DKL KOB Kladno 42:51
18 Pelikán Lukáš MFP9800 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 44:28
19 Bartoň Pavel KAM9800 KAM KAM SK Kamenice 44:41
20 Zemko Zdeněk SLA9900 SLA SLA SKOB Slaný 46:16
21 Buk Petr ROU0001 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 47:22
22 Tobolka Tomáš ODV9903 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 48:09
23 Kosina Matouš BOR9901 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 50:12
24 Janda Benedikt DLT9901 DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř 61:41
25 Janda Kryštof DLT9911 DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř 65:39
Ludvík Matyáš STB9801 STB STB TJ Stadion Nový Bor disk
Forst Antonín MFP0101 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha disk
H14 (17) 3.3 km 40 m 15 K
1 Ježek Ondřej SLA9701 SLA SLA SKOB Slaný 22:41
2 Aster Tomáš SLA9602 SLA SLA SKOB Slaný 26:45
3 Jíra Tomáš ROZ9800 ROZ ROZ OK Roztoky 29:45
4 Škvor Ota KAM9900 KAM KAM SK Kamenice 30:16
5 Landovský Jakub PGP9601 PGP PGP SK Praga 30:46
6 Brázdil Petr ODV9700 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 30:54
7 Čermák Adam PGP9701 PGP PGP SK Praga 31:58
8 Valášek Jiří KAM9700 KAM KAM SK Kamenice 32:08
9 Svatoš Jan ODV9803 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 35:59
10 Ondřejček Jiří ODV9800 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 37:00
11 Boskovský Vojtěch DOK9601 DOK DOK OK Doksy 39:31
12 Valach Marek TAP9703 TAP TAP KOB TRETRA Praha 43:08
13 Kocáb Petr SLA9603 SLA SLA SKOB Slaný 44:02
14 Hermann Jindřich TAP9502 TAP TAP KOB TRETRA Praha 44:36
15 Német Michal BOR9705 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 47:21
16 Smejkal Radek DLT9602 DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměř 47:51
17 Vlasák Vojtěch ODV9703 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 55:50
H16 (15) 3.8 km 40 m 18 K
1 Basler Ondřej DKP9400 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 22:10
2 Kettner Vojtěch HCE9600 HCE HCE TJ Sokol Hostivice 22:47
3 Řada Jakub DKP9401 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 24:05
4 Kotecký Daniel PGP9500 PGP PGP SK Praga 25:16
5 Štádlík Lukáš SLA9401 SLA SLA SKOB Slaný 27:49
6 Petr Pavel VLI9400 VLI VLI VSK Slavia TU Liberec 28:15
7 Posselt Martin TJN9501 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 28:42
8 Hulha Lukáš LTP9405 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 28:44
9 Lustig Matyáš DKP9507 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 29:42
10 Žaloudek Matěj LTP9505 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 29:48
11 Zamazal Tomáš TAP9501 TAP TAP KOB TRETRA Praha 30:08
12 Malec Oldřich SLA9400 SLA SLA SKOB Slaný 30:28
13 Veljačik Michal SCP9500 SCP SCP OK Sparta Praha 36:02
14 Horáček Jan ner NER neregistrovaní 58:23
Šindelář Jan DKP DKP DKP Oddíl OB Kotlářka disk
H18 (2) 5.5 km 60 m 16 K
1 Valášek Jan KAM9400 KAM KAM SK Kamenice 36:12
2 Klaška Pavel DKP9301 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 38:33
H21K (23) 6.1 km 60 m 19 K
1 Hiskethier Manfred NER NER neregistrovaní 39:27
2 Novák Tom DOK5500 DOK DOK OK Doksy 40:09
3 Průcha Pavel BOR9304 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 42:56
4 Svoboda Jan BOR7200 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 43:17
5 Kučerka Jan LIT8002 LIT LIT KOB Chemopetrol Litví 43:32
6 Uhlíř Marek LBE9400 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 46:14
7 Ludvík Petr STB5701 STB STB TJ Stadion Nový Bor 46:19
8 Hrouda Martin FSP7612 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 46:46
9 Pavlík Libor LIT7605 LIT LIT KOB Chemopetrol Litví 47:20
10 Tomaščin Jaroslav MKP5800 MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra 48:50
11 Háněl Jaromír ZVO6801 ZVO ZVO OB SK Zvole 50:19
12 Večeřa Martin TJN9105 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 52:06
13 Cincibus Pavel FSP6605 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 53:36
14 Benc Jiří TAP8002 TAP TAP KOB TRETRA Praha 53:41
15 Matoušek Petr EKP7503 EKP EKP VŠTJ Ekonom Praha 54:02
16 Koštejn Pavel DOK7100 DOK DOK OK Doksy 54:21
17 Stránský Michal BOR8900 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 55:09
18 Mágr Zdeněk LCV5000 LCV LCV TJ Loko Chomutov 55:38
19 Červinka Jaroslav PGP9001 PGP PGP SK Praga 64:02
20 Rulc Zdeněk LJN7201 LJN LJN OOB TJ LIAZ Jablonec 71:39
21 Prouza Jaromír DKP8705 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 74:19
22 Pop Lukáš LCE8200 LCE LCE TJ Slovan Luhačovice 81:06
Matoušek Jan LJN8900 LJN LJN OOB TJ LIAZ Jablonec disk
H21L (78) 7.3 km 80 m 19 K
1 Šedivý Jan PGP8409 PGP PGP SK Praga 31:59
2 Dlabaja Tomáš ZBM8308 ZBM ZBM SK Žabovřesky Brno 35:39
3 Matějů Luboš PGP7601 PGP PGP SK Praga 35:53
4 Gajda Jan VSP6801 VSP VSP USK Praha 36:39
5 Procházka Jan DKP8201 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 36:51
6 Mareš Martin BOR6501 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 37:41
7 Makovský Jakub TAP8511 TAP TAP KOB TRETRA Praha 38:12
8 Fišer Jiří SLP8503 SLP SLP OOB Slavia Praha 38:17
9 Janovský Tomáš PGP6401 PGP PGP SK Praga 39:29
10 Pospíšil Ondřej DKP8717 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 39:30
11 Kořínek Tomáš BOR9007 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 39:50
12 Kobr Tomáš TJN8901 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 40:08
13 Landovský Tomáš PGP9103 PGP PGP SK Praga 40:30
14 Pachner Pavel VLI7503 VLI VLI VSK Slavia TU Liberec 40:38
15 Procházka Tomáš DKP8200 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 41:08
16 Pražák Jiří ZBP7800 ZBP ZBP SK Zbraslav OOB 41:19
17 Ludvík Vojtěch STB9301 STB STB TJ Stadion Nový Bor 41:45
18 Kalous Vladislav EKP7702 EKP EKP VŠTJ Ekonom Praha 42:55
19 Pavlů Ondřej PGP8904 PGP PGP SK Praga 43:05
20 Zajíc Vítězslav TAP8610 TAP TAP KOB TRETRA Praha 43:15
21 Pavlovec Jan BOR9503 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 43:24
22 Dvořák Miroslav ZBP7601 ZBP ZBP SK Zbraslav OOB 44:02
23 Pohl Zdeněk SRK7606 SRK SRK SOOB Spartak Rychnov 44:22
24 Novák Daniel BOR8702 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 44:41
25 Kettner Lukáš KAM9403 KAM KAM SK Kamenice 44:54
26 Nemšovský Petr PGP7602 PGP PGP SK Praga 45:03
27 Hodek Michal TAP8808 TAP TAP KOB TRETRA Praha 45:04
28 Karvánek Matouš BOR9006 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 45:11
29 Blahuta Marek MFP7301 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 45:34
30 Janas Petr XBM7103 XBM XBM Pell's MTBO team 45:47
31 Kurfürst Pavel FSP7400 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 46:05
32 Veselý Jakub LBE9500 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 46:32
33 Chum Jaroslav SLP6601 SLP SLP OOB Slavia Praha 46:36
34 Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI VLI VSK Slavia TU Liberec 46:37
35 Černý Martin TAP8902 TAP TAP KOB TRETRA Praha 46:46
36 Kožina Petr PGP6000 PGP PGP SK Praga 47:01
37 Červinka Jan PGP8902 PGP PGP SK Praga 47:22
38 Hanák Jan SLA8002 SLA SLA SKOB Slaný 47:40
39 Šedivý Jiří EKP5500 EKP EKP VŠTJ Ekonom Praha 47:45
40 Nývlt Petr SNA8004 SNA SNA TJ Start Náchod 47:50
41 Hájek Adam KAM9202 KAM KAM SK Kamenice 47:54
42 Vančura Martin TJN8002 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 47:58
43 Pašek František KAM7600 KAM KAM SK Kamenice 48:12
44 Hradecký Jaroslav DOK6300 DOK DOK OK Doksy 48:38
45 Buzek Martin PGP8401 PGP PGP SK Praga 49:17
46 Khel Richard SCP7500 SCP SCP OK Sparta Praha 49:26
47 Bořánek Petr VSP7000 VSP VSP USK Praha 49:40
48 Vaněk Petr ZBP7302 ZBP ZBP SK Zbraslav OOB 50:06
49 Eiselt Jan LTP8801 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 50:21
49 Kučera Petr MFP7602 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 50:21
51 Hořínek Jaroslav VSP5000 VSP VSP USK Praha 50:23
52 Beneš Filip TAP8701 TAP TAP KOB TRETRA Praha 50:29
53 Laga Miroslav ZBP7900 ZBP ZBP SK Zbraslav OOB 51:06
54 Rakovec Michal SCP6901 SCP SCP OK Sparta Praha 51:57
55 Hnízdil Jan KAS7100 KAS KAS KOB Kamenický Šenov 52:01
56 Nitsch Karel FSP7611 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 52:10
57 Tomáš Šimek FSP6304 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 52:48
58 Pávek Petr BOR9008 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 52:54
59 Denk Štěpán PGP9104 PGP PGP SK Praga 53:58
60 Kalenský Pavel SUL7600 SUL SUL Slavoj Severotuk Ústí 54:50
61 Stanovský David MFP7701 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 55:26
62 Borovička Milan FSP6104 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 55:34
63 Přeček Zdeněk SCP5200 SCP SCP OK Sparta Praha 58:19
64 Aleš Háněl ZBP7400 ZBP ZBP SK Zbraslav OOB 58:46
65 Koč Zdeněk MKP4700 MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra 59:35
66 Meduna Jan SUL6400 SUL SUL Slavoj Severotuk Ústí 59:37
67 Forst Libor MFP6301 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 59:58
68 Petříček Martin MKP8000 MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra 65:08
69 Hromádka Miroslav SUL6000 SUL SUL Slavoj Severotuk Ústí 65:45
70 Semík Ondřej KAM9401 KAM KAM SK Kamenice 67:56
71 Toušek Filip ZBP7102 ZBP ZBP SK Zbraslav OOB 68:57
72 Duda Tonda TJN TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 69:24
73 Kutálek Jan TAP8301 TAP TAP KOB TRETRA Praha 69:33
74 Tvrdek Vojtěch LBE4900 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 69:37
75 Zoubek Petr ZBP7602 ZBP ZBP SK Zbraslav OOB 74:06
76 Sládek Jan TAP8801 TAP TAP KOB TRETRA Praha 74:55
Škvor Martin KAM6700 KAM KAM SK Kamenice disk
ms Buk Jindřich ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 46:04
H35L (23) 6.1 km 60 m 19 K
1 Kovářík Tomáš KAM6901 KAM KAM SK Kamenice 37:55
2 Šemelík Petr DKL6901 DKL DKL KOB Kladno 38:19
3 Procházka Antonín DCE5500 DCE DCE KOB Dobřichovice 40:28
4 Kvapil Petr TUV7402 TUV TUV SOK TJ Turnov 41:31
5 Kolář Tomáš SLA7103 SLA SLA SKOB Slaný 42:02
6 Gálus Igor LDC7302 LDC LDC KOB Děčín 43:47
7 Novotný Dušan TJN7002 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 45:18
8 Růžička Miloslav LBE6300 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 45:43
9 Siegl Roman MFP6700 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 47:31
10 Pavlů Jaroslav DCE6100 DCE DCE KOB Dobřichovice 49:26
11 JUN Drahomír KNC5501 KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l 49:48
12 Žitný Tomáš SMB6401 SMB SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bo 51:35
13 Posselt Martin TJN6802 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 54:19
14 Klaška Pavel DKP6500 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 55:27
15 Lejbl Ladislav LBE6900 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 57:10
16 Jirous Jiří TAP7201 TAP TAP KOB TRETRA Praha 57:13
17 Kohl Jiří KPY6201 KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt. 58:50
18 Zábranský Luboš SLA SLA SLA SKOB Slaný 59:08
19 Hlubuček Tomáš KAM6603 KAM KAM SK Kamenice 61:50
20 Beneš Jan DKL6600 DKL DKL KOB Kladno 62:57
21 Rohlíček Jan MFP7101 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 71:55
22 Řada Richard DKP6701 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 80:52
23 Dobeš Václav KPY5701 KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt. 95:11
H40 (14) 5.5 km 60 m 16 K
1 Valášek Petr KAM6600 KAM KAM SK Kamenice 36:15
2 Žejdlík Michal LTP7001 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 36:19
3 Bílý Petr JES NER neregistrovaní 38:14
4 Bruner Luboš LTP6501 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 38:34
5 Karvánek Petr BOR6600 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 40:56
6 Doležal Miloš BOR6601 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 43:30
7 Průšek Petr BOR7003 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 43:46
8 Kalousek Jiří DKP6901 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 44:28
9 Kudra Peter ZIS ZIS SG Zittau-Süd 45:14
10 Žucha Jiří TJN6603 TJN TJN OOB TJ Tatran Jablone 45:15
11 Vlček Petr LDC6401 LDC LDC KOB Děčín 45:17
12 Kubec Pavel STB6601 STB STB TJ Stadion Nový Bor 48:17
13 Fürst Aleš LLI6801 LLI LLI TJ Loko Liberec 49:00
14 Pavel Petr LTP6806 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 49:03
H45K (1) 3.5 km 40 m 15 K
1 Soukup Václav VSP5600 VSP VSP USK Praha 50:40
H45L (34) 4.8 km 40 m 14 K
1 Přibík Jan PGP6301 PGP PGP SK Praga 31:39
2 Hrabánek David PGP6003 PGP PGP SK Praga 31:56
3 Petr Josef VLI6300 VLI VLI VSK Slavia TU Liberec 33:47
4 Veljačik Pavel SCP6200 SCP SCP OK Sparta Praha 33:56
5 Kettner Pavel HCE5900 HCE HCE TJ Sokol Hostivice 35:06
6 Kopečný Mojmír TAP6402 TAP TAP KOB TRETRA Praha 35:38
7 Buriánek Jaromír SCP4700 SCP SCP OK Sparta Praha 35:55
8 Jiri Kavka SCP5900 SCP SCP OK Sparta Praha 37:04
9 Jaroš Vladimír DCE5400 DCE DCE KOB Dobřichovice 38:26
10 Kudrnáč Martin KAM5901 KAM KAM SK Kamenice 38:41
11 Dlouhý Jiří DKP5700 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 38:52
12 Stehno Pavel DKP4900 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 38:53
13 Hamáček Bohuslav LBE5000 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 38:59
14 Šimek Miroslav MFP6302 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 39:09
15 Brumek Stanislav DKL5201 DKL DKL KOB Kladno 40:43
16 Cabrnoch Jiří DKL5400 DKL DKL KOB Kladno 41:14
17 Ullrich Petr BOR6300 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 41:32
18 Pliska Miloš PGP6304 PGP PGP SK Praga 41:37
19 Hejtmánek Vladimír TAP5802 TAP TAP KOB TRETRA Praha 41:55
20 Vrabec Martin SCP6100 SCP SCP OK Sparta Praha 42:01
21 Hájek Tomáš ZVO6401 ZVO ZVO OB SK Zvole 42:31
22 Hošek Ladislav SCP6001 SCP SCP OK Sparta Praha 43:29
23 Fiala Zdeněk TAP5501 TAP TAP KOB TRETRA Praha 46:47
24 Toušek Miloslav MKP5000 MKP MKP SK Meteor Kačerov Pra 47:20
24 Grivalský Michal PGP5900 PGP PGP SK Praga 47:20
26 Malec Jaroslav SLA6200 SLA SLA SKOB Slaný 47:36
27 Doškář Boris BOR6400 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 49:58
28 Aster Vladimír SLA6500 SLA SLA SKOB Slaný 51:18
29 Červinka Jaroslav OKP5803 OKP OKP SK OK 24 Praha 51:44
30 Kraus Ota TJP5700 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 52:19
31 Fatka Ondřej PGP6302 PGP PGP SK Praga 55:42
32 Longin Miloš TAP6201 TAP TAP KOB TRETRA Praha 63:36
33 Tihon Jaroslav TAP6102 TAP TAP KOB TRETRA Praha 66:00
34 Hartl Zdeněk ODV6300 ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 121:37
H50 (7) 4.8 km 60 m 19 K
1 Dikoš Pavel BOR6003 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 33:10
2 Průcha Miloslav BOR5800 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 34:18
3 Eiselt Miloš LTP5802 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 37:00
4 Konopáč Jiří TUR5803 TUR TUR OOB TJ Turnov 40:25
5 Duben Jiří LDC5601 LDC LDC KOB Děčín 43:00
6 Hulha Karel LTP6001 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 62:23
Voltr Václav ROZ ROZ ROZ OK Roztoky disk
H55L (12) 4.8 km 60 m 19 K
1 Pospíšil Jiří TUV4701 TUV TUV SOK TJ Turnov 41:14
2 Čadil Jan FSP4300 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 42:00
3 Šorm Miroslav DKL5200 DKL DKL KOB Kladno 42:35
4 Novák Miloš SCP4600 SCP SCP OK Sparta Praha 43:20
5 Dudík Petr LBE5500 LBE LBE TJ Lokomotiva Beroun 45:01
6 Jakubec Jindřich TUR4801 TUR TUR OOB TJ Turnov 46:28
7 Jelínek Martin PGP5103 PGP PGP SK Praga 47:47
8 Procházka Zdenko DKP4300 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 48:32
9 Jedlička Miroslav JEN5301 JEN JEN OB Jenišovice 60:31
10 Duda František KPY4600 KPY KPY SKOB Kralupy n.Vlt. 62:12
Paukert Milan TJP5000 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja disk
Rakovec NER neregistrovaní disk
H60 (10) 3.6 km 40 m 18 K
1 Kotecký Roman PGP4900 PGP PGP SK Praga 29:25
2 Havlík Jaroslav SJC3601 NER neregistrovaní 34:50
3 Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bo 35:12
4 Kraus Jan LLI4501 LLI LLI TJ Loko Liberec 37:22
5 Nosál Stanislav SLA4600 SLA SLA SKOB Slaný 39:26
6 Dohnal Josef NER neregistrovaní 39:29
7 Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KAS KOB Kamenický Šenov 40:19
8 Ryšavý Vít TJP4700 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 42:54
9 Lukáš Zdeněk LLI4502 LLI LLI TJ Loko Liberec 45:12
10 Matoušek Luboš LJN4700 LJN LJN OOB TJ LIAZ Jablonec 64:36
H65 (11) 3.6 km 40 m 18 K
1 Attl Vladimír PGP3800 PGP PGP SK Praga 32:04
2 Zábranský Emil SLA4200 SLA SLA SKOB Slaný 35:08
3 Semorád Miloš SCP3300 SCP SCP OK Sparta Praha 39:36
4 Rejpal Petr SCP4100 SCP SCP OK Sparta Praha 39:57
5 Paul Josef DCE4401 DCE DCE KOB Dobřichovice 43:06
6 Hlavatý Karel SJP4200 SJP SJP Slavoj Praha 44:00
7 Němec Vladimír SLA SLA SKOB Slaný 44:22
8 Vondráček Jaromír ROU4002 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 48:15
9 Kalivoda Vladimír KNC3800 KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l 49:58
10 Tahotný Urban TJP3701 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 50:08
11 Ďurčat Jozef DKP3800 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 50:56
H70 (6) 2.5 km 30 m 11 K
1 Úlehla Zdeněk BOR4001 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 23:55
2 Křtěnský Jaroslav BOR3600 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 23:57
3 Langr Jan BOR3601 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 27:59
4 Mašek Pavel BOR3602 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 29:26
5 Burýšek Slavomír TJP3600 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 40:50
6 Samohýl Richard PGP2800 PGP PGP SK Praga 56:19
H75 (4) 2.5 km 30 m 11 K
1 Bláha Svatopluk SJP3501 SJP SJP Slavoj Praha 26:07
2 Haufe Horst HSH HSH HSG Turbine Zittau 32:55
3 Kalivoda Viktor KNC3300 KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l 36:01
4 Hanák Milan FSP3400 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 38:33
HDR (48) 2.4 km 30 m 8 K
1 Svobodová Tereza BOR0150 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 20:00
2 Tomešová NER neregistrovaní 27:11
3 Husák Ondra NER neregistrovaní 28:05
4 Danda Vojta NER neregistrovaní 30:26
5 Jirkovská Magdaléna SLA0550 SLA SLA SKOB Slaný 30:43
6 Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KAS KOB Kamenický Šenov 31:09
7 Ondřejíčková Tereza ODV ODV TJ AERO Odolena Voda 32:46
8 Jíra Filip ROZ0500 ROZ ROZ OK Roztoky 33:40
9 Burýšková Ivana TJP0000 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 33:46
10 Nováková Barbora NER neregistrovaní 34:29
11 Longinová Adéla TAP0351 TAP TAP KOB TRETRA Praha 34:56
12 Křížek Filip NER neregistrovaní 36:41
13 Tučková NER neregistrovaní 39:06
14 Ježek František SLA0501 SLA SLA SKOB Slaný 39:08
15 Cincibusová Lenka FSP0450 FSP FSP FSP VŠTJ Stavební fak 39:50
16 Bláha Vojtěch SJP SJP SJP Slavoj Praha 40:23
17 Bláha Matyáš SJP SJP SJP Slavoj Praha 40:24
18 Nedbalová Klára MFP0850 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 40:35
19 Ševčík Richard NER NER neregistrovaní 41:02
20 Drbalová Jířa NER neregistrovaní 42:49
21 Mík Jakub ner NER neregistrovaní 43:15
22 Mička Štěpán LTP LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 44:16
23 Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP LTP TJ Lokomotiva Teplice 45:02
24 Koštýnová Adéla NER neregistrovaní 46:27
25 Jirkovský Jan SLA0500 SLA SLA SKOB Slaný 46:30
26 Boskovská Tereza NER neregistrovaní 46:31
27 Čechová Klára SLA0552 SLA SLA SKOB Slaný 48:23
28 Pokorná Linda PGP0350 PGP PGP SK Praga 50:29
29 Janoušek Slávek BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 50:30
30 Ševčíková Natálie NER NER neregistrovaní 50:42
31 Marhold Václav ZVO0520 ZVO ZVO OB SK Zvole 51:01
32 Marhold Přemysl ZVO0301 ZVO ZVO OB SK Zvole 51:04
33 Dolejší Jan STB STB STB TJ Stadion Nový Bor 51:41
34 Tuhý Kryštof ROU ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 52:16
35 Přibíková Agáta PGP0651 PGP PGP SK Praga 56:45
36 Ulrichová Eliška NER neregistrovaní 60:19
37 Pokorná Jitka NER NER neregistrovaní 63:18
38 Dobiášová Anna ROU0550 ROU ROU SKOB Roudnice nad Lab 69:15
39 Janás Adam NER neregistrovaní 70:35
40 Fousková Julie NER08 NER neregistrovaní 72:25
41 Ransdorf Michael TAP0401 TAP TAP KOB TRETRA Praha 80:02
42 Pilný Tomáš NER NER neregistrovaní 89:07
43 Nemšovský Filip PGP PGP SK Praga 91:38
44 Gondovi TAP TAP TAP KOB TRETRA Praha 132:53
Danda František NER neregistrovaní disk
Opočenská Patricie NER neregistrovaní disk
Havel NER neregistrovaní disk
ms Liscová Tereza NER NER neregistrovaní 63:13
P3 (24) 2.8 km 30 m 11 K
1 Plch Martin NER neregistrovaní 23:30
2 Spejchal Petr BOR7512 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 33:00
3 Kameníková Kateřina BOR7758 BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 35:05
4 Zábranská Petra SLA SLA SKOB Slaný 35:46
5 Stará Eliška SLA SLA SKOB Slaný 38:09
6 Janoušková Iveta BOR BOR OK Jiskra Nový Bor 38:12
7 Šmatla Jaromír NER neregistrovaní 39:16
8 Chloupek Radek SLP SLP OOB Slavia Praha 40:36
9 Neuhöfer Jiří KNC KNC KNC Sokol Kostelec n. Č.l 41:17
10 Rydlová Eva NER NER neregistrovaní 44:09
11 Pokorná Lucie NER NER neregistrovaní 45:26
12 Kopanica Zdeněk NER neregistrovaní 52:08
13 Krzywda Robert NER neregistrovaní 58:10
14 Šindelář Martin DKP DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 64:46
15 Jeníková Jana NER neregistrovaní 65:54
16 Provazník Zdeněk TJP4300 TJP TJP OOB TJ Sokol Troja 76:20
17 Cabalka Tonda NER neregistrovaní 101:22
18 Žák Jakub NER NER neregistrovaní 112:45
19 Žák Pavel NER NER neregistrovaní 113:07
20 Horová Miroslava NER NER neregistrovaní 113:18
21 Horová Petra NER NER neregistrovaní 113:32
22 Horová Jana NER NER neregistrovaní 114:11
Šindelář Vojtěch NER neregistrovaní disk
Bejšák Adam NER neregistrovaní disk
T5 (17) 5.5 km 60 m 16 K
1 Aschermann Jan NER neregistrovaní 34:23
2 Betlach Miroslav DKP6300 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 43:29
3 Valtr Pavel MFP6600 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 52:32
4 Landovská Anna PGP PGP SK Praga 53:30
5 Adámek Alan NER77 NER neregistrovaní 57:56
6 Šváb Jan VSP5801 VSP VSP USK Praha 59:01
7 Kopáček Jiří NER NER neregistrovaní 68:56
8 Svobodná Eva DKP5851 DKP DKP Oddíl OB Kotlářka 70:11
9 Mikeš Radovan TAP58 TAP TAP KOB TRETRA Praha 71:08
10 Schejbal Martin PGP PGP SK Praga 80:46
11 Schejbalová Alena NER NER neregistrovaní 80:51
12 Zelenková Martina MFP6550 MFP MFP VŠSK MFF UK Praha 82:45
13 Svobodová Eva NER NER neregistrovaní 99:17
14 Dudíková Kristýna NER85 NER neregistrovaní 100:03
15 Kopáčková Alena NER NER neregistrovaní 108:53
16 Žáček David NER neregistrovaní 114:33
Korčák Marián HAV6508 HAV HAV SKOB Baník Havířov disk