Konečné výsledky kategorie 25.10.2009 20:34:12
PŽ Nedamov
===ČSOB-DKP========================================================Orienteering Organiser===
Konečné výsledky kategorie: D10 1.5km 35m 6k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor STB9999 C 18.57 + 0.00
2.Jirkovská Michaela SKOB STAVIMAT Slaný SLA0150 C 19.58 + 1.01
3.Cych Agnieszka Cych Family Poland PO10003 20.26 + 1.29
4.Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín SJC9951 C 21.09 + 2.12
5.Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor BOR9954 C 21.46 + 2.49
6.Albrechtová Iveta SK Kamenice KAM9950 C 24.18 + 5.21
7.Krausová Hanička TJ Loko Liberec LLI9853 C 27.49 + 8.52
8.Kateřina Illnerová Oddíl OB Kotlářka DKP9950 C 28.22 + 9.25
9.Srbová Kristýna SKOB STAVIMAT Slaný SLA0050 C 30.37 + 11.40
10.Rosendorfová Lenka KOB TRETRA Praha TAP0153 C 34.14 + 15.17
11.Voltrová Alena OK Roztoky ROZ9951 C 38.23 + 19.26
12.Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov TUR9951 C 38.36 + 19.39
13.Rokůsková Eliška SKOB Roudnice nad La ROU9950 C 39.03 + 20.06
14.Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C 43.11 + 24.14
15.Rusá Vendula OOB TJ Sokol Dobřich DCE0150 43.18 + 24.21
16.Kolářová Johana SKOB STAVIMAT Slaný SLA9950 C 49.04 + 30.07
Konečné výsledky kategorie: D10L 2.3km 90m 5k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Štorová Anna SKOB Roudnice nad La ROU9953 C 19.32 + 0.00
2.Hájková Anna OB Jenišovice JEN0051 20.44 + 1.12
3.Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor STB0199 C 21.49 + 2.17
4.Nováková Štěpánka OK Doksy DOK 28.47 + 9.15
5.Jirkovská Kateřina SKOB STAVIMAT Slaný SLA0350 C 29.04 + 9.32
6.Červinková Anička SK OK 24 Praha OKP0050 C 30.39 + 11.07
7.Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka DKP0251 C 41.37 + 22.05
8.Červenková Ivanka TJ Lokomotiva Beroun LBE0050 C 49.39 + 30.07
Konečné výsledky kategorie: D12 2.2km 145m 8k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Janovská Kateřina Sportovní klub Praga PGP9850 B 26.21 + 0.00
2.Ježková Kateřina SKOB STAVIMAT Slaný SLA9750 B 30.45 + 4.24
3.Roškotová Lucie OOB TJ Turnov TUR9753 C 32.07 + 5.46
4.Klašková Anna NNN 32.20 + 5.59
5.Slavíková Silvie Sportovní klub Praga PGP9751 C 32.26 + 6.05
6.Hudská Ludmila OOB TJ Turnov TUR9851 C 32.30 + 6.09
7.Linková Alena OOB TJ Turnov TUR9751 C 32.32 + 6.11
8.Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor BOR9751 B 33.59 + 7.38
9.Doubková Petra SKOB STAVIMAT Slaný SLA9853 B 34.19 + 7.58
10.Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor BOR9850 B 34.58 + 8.37
11.Zimmerová Kateřina OB SK Zvole ZVO9852 36.24 + 10.03
12.Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov TUR9755 C 37.12 + 10.51
13.Kohlová Monika OOB TJ Turnov TUR9756 C 38.01 + 11.40
14.Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor BOR9853 C 38.16 + 11.55
15.Mikulášová Martina Sportovní klub Praga PGP9852 C 41.10 + 14.49
16.Hájková Eliška OB SK Zvole ZVO9851 50.28 + 24.07
17.Zábranská Kristýna SKOB STAVIMAT Slaný SLA9852 B 53.02 + 26.41
18.Tomášková Barbora SKOB STAVIMAT Slaný SLA9752 C 57.42 + 31.21
19.Hrdličková Ludmila SKOB STAVIMAT Slaný SLA9851 C 59.16 + 32.55
20.Voltrová Hana OK Roztoky ROZ9752 C 69.29 + 43.08
21.Tomášová Lucie OK Jiskra Nový Bor BOR9752 C 73.26 + 47.05
22.Tomková Jana OK Jiskra Nový Bor BOR9855 C 74.00 + 47.39
Konečné výsledky kategorie: D14 2.8km 220m 9k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka DKP9652 B 37.34 + 0.00
2.Cych Weronika Cych Family Poland PO10002 40.25 + 2.51
3.Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka DKP9751 B 40.41 + 3.07
4.Kovářová Lenka TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 B 45.34 + 8.00
5.Gotvaldová Dominika OK Jiskra Nový Bor BOR9551 B 48.14 + 10.40
6.Hejnalová Eva SK Kamenice KAM9651 C 52.56 + 15.22
7.Hoidekrová Lucie TJ Loko Liberec LLI9552 C 53.18 + 15.44
8.Matějková Žofie OK Roztoky ROZ9550 C 56.42 + 19.08
9.Hrochová Tereza OK Jiskra Nový Bor BOR9656 C 58.16 + 20.42
10.Lettlová Michala TJ Loko Liberec LLI9652 C 63.20 + 25.46
Konečné výsledky kategorie: D16 3.6km 250m 10k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Štičková Anna TJ Loko Liberec LLI9651 A 42.27 + 0.00
2.Krausová Martina TJ Sokol Troja TJP9350 C 54.32 + 12.05
3.Brožová Aneta OOB TJ Turnov TUR9453 B 54.45 + 12.18
4.Klinkerová Tereza OK Roztoky ROZ9350 C 55.27 + 13.00
5.Brodská Adéla OK Roztoky ROZ9450 C 60.00 + 17.33
6.Seifertová Kateřina Oddíl OB Kotlářka DKP9352 C 64.56 + 22.29
7.Krpatová Klára TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C 68.50 + 26.23
8.Žuchová Nikola TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C 69.40 + 27.13
Konečné výsledky kategorie: D18 3.5km 270m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Straková Andrea SK Kamenice KAM9152 C 44.38 + 0.00
2.Dubnová Kateřina KOB Děčín LDC9151 C 57.08 + 12.30
3.Matějková Zuzana SK Kamenice KAM9156 B 58.47 + 14.09
4.Jelínková Šárka Sportovní klub Praga PGP9153 A 59.25 + 14.47
5.Vlčková Klára KOB Děčín LDC9250 B 64.37 + 19.59
6.Švábková Anna OOB TJ Turnov TUR9352 B 64.50 + 20.12
7.Mrázová Pavla SK Kamenice KAM9350 B 66.44 + 22.06
8.Hradecká Lucie OK Jiskra Nový Bor BOR9253 C 69.25 + 24.47
9.Hermannová Anna KOB TRETRA Praha TAP9251 B 71.34 + 26.56
10.Straková Zuzana SK Kamenice KAM9250 C 75.37 + 30.59
11.Sládková Helena KOB TRETRA Praha TAP9151 B 81.53 + 37.15
12.Macková Lucia SK Kamenice KAM9151 C 96.26 + 51.48
13.Nováková Lenka SKOB Roudnice nad La ROU9250 C 123.25 + 78.47
Konečné výsledky kategorie: D21K 3.7km 300m 12k Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
1.Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor BOR8850 C 50.59 + 0.00 R: 0b
2.Procházková Marie SK Kamenice KAM9554 A 51.41 + 0.42 R: 0b
3.Brumková Tereza Klub OB Kladno DKL8150 C 54.26 + 3.27 R: 0b
4.Kvapilová Lenka SKOB Sig-Mat Mladá B SMB8151 C 55.57 + 4.58 R: 0b
5.Neradová Eva KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B 58.48 + 7.49 R: 0b
6.Marešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor BOR6651 C 59.09 + 8.10 R: 0b
7.Posseltová Romana TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C 60.12 + 9.13 R: 0b
8.Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha MFP7651 C 60.18 + 9.19 R: 0b
9.Cincibusová Ivana VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C 63.40 + 12.41 R: 0b
10.Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor STB8196 C 63.48 + 12.49 R: 0b
11.Jelínková Zora Sportovní klub Praga PGP8851 C 64.08 + 13.09 R: 0b
12.Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C 70.17 + 19.18 R: 0b
13.Šimková Markéta VSK Přírodověda - or PVP7751 C 77.40 + 26.41 R: 0b
14.Bakovská Jitka KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C 83.21 + 32.22 R: 0b
15.Peterková Viktorie TJ Loko Liberec LLI7551 C 112.57 + 61.58 R: -0b
16.Švihovská Eva Sportcentrum Jičín SJC8352 C 147.46 + 96.47 R: -0b
Horáková Veronika OOB TJ Turnov TUR8751 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D21L 5.9km 495m 17k Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Tichovská Hana Sportovní klub Praga PGP6652 R 71.48 + 0.00 R: 0b
2.Baldrianová Barbora USK Praha VSP7850 E 72.44 + 0.56 R: 0b
3.Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov TUR9353 A 73.26 + 1.38 R: 0b
4.Spurná Martina Sportovní klub Praga PGP8556 R 76.11 + 4.23 R: 0b
5.Tichovská Martina Sportovní klub Praga PGP8658 R 76.15 + 4.27 R: 0b
6.Krafková Lucie OOB TJ Turnov TUR8650 E 78.30 + 6.42 R: 0b
7.Hradecká Petra OK Doksy DOK6850 78.58 + 7.10 R: 0b
8.Labašová Katarína KOB Dobruška DOB8351 E 79.27 + 7.39 R: 0b
9.Ryšavá Magdalena Sportovní klub Praga PGP7650 R 80.26 + 8.38 R: 0b
10.Šaffková Kateřina VSK Slavia TU Libere VLI8150 C 80.44 + 8.56 R: 0b
11.Horová Magda USK Praha VSP5450 R 83.16 + 11.28 R: 0b
12.Kožinová Jana Sportovní klub Praga PGP6651 C 83.22 + 11.34 R: 0b
13.Kašková Barbora OK Chrastava CHA8050 C 84.51 + 13.03 R: 0b
14.Smolková Kateřina Sportovní klub Praga PGP8852 C 87.45 + 15.57 R: 0b
15.Budínová Radka SK Chrast CHT7951 C 93.26 + 21.38 R: 0b
16.Rančáková Barbora OOB TJ Turnov TUR8151 C 94.34 + 22.46 R: 0b
17.Gabrovská Lucie KOB TRETRA Praha TAP8854 C 94.50 + 23.02 R: 0b
18.Henychová Zuzana VSK Slavia TU Libere VLI6151 C 97.52 + 26.04 R: 0b
19.Janovská Petra Sportovní klub Praga PGP7355 C 98.51 + 27.03 R: 0b
20.Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha TAP9053 B 99.39 + 27.51 R: 0b
21.Brozová Zuzana OK Chrastava CHA8950 A 101.21 + 29.33 R: 0b
22.Klinkerová Jitka SK Kamenice KAM6450 C 101.46 + 29.58 R: 0b
23.Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor BOR8752 C 102.42 + 30.54 R: 0b
24.Paroulková Iva TJ Loko Liberec LLI7151 C 104.39 + 32.51 R: 0b
25.Pokorná Magdalena Sportovní klub Praga PGP7562 C 105.39 + 33.51 R: 0b
26.Sedláčková Martina OOB TJ Turnov TUR7959 C 108.35 + 36.47 R: 0b
27.Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec LLI5550 C 108.47 + 36.59 R: 0b
28.Bernášková Petra TJ Stadion Nový Bor STB8297 C 110.02 + 38.14 R: 0b
29.Izáková Ivana VSK Přírodověda - or PVP7453 C 112.18 + 40.30 R: 0b
30.Ender Franka HSG Turbine Zittau ZIT8354 112.37 + 40.49 R: 0b
31.Gorčicová Barbora OK Chrastava CHA8850 C 114.36 + 42.48 R: 0b
32.Chloupková Jana OOB Slavia Praha SLP5951 C 116.51 + 45.03 R: 0b
33.Albrechtová Eva SK Kamenice KAM7850 C 116.57 + 45.09 R: 0b
34.Lošťáková Ivana TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C 117.58 + 46.10 R: 0b
Kohlová Zuzana SKOB Kralupy n.Vlt. KPY8852 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D35K 2.8km 180m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov KAS7051 C 40.24 + 0.00
2.Linková Iva OOB TJ Turnov TUR6850 C 44.24 + 4.00
3.Hrdličková Ludmila SKOB STAVIMAT Slaný SLA6950 C 48.00 + 7.36
4.Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad La ROU6650 C 53.11 + 12.47
5.Kučerová Lada TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C 63.05 + 22.41
6.Zemková Helena SKOB STAVIMAT Slaný SLA7450 C 68.05 + 27.41
7.Kašparová Irena SKOB STAVIMAT Slaný SLA6852 C 85.54 + 45.30
Asterová Jana SKOB STAVIMAT Slaný SLA7451 DISK
Konečné výsledky kategorie: D35L 4.0km 300m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Podrábská Marie VSK Slavia TU Libere VLI7451 C 45.23 + 0.00
2.Macková Lenka SK Kamenice KAM7051 C 51.58 + 6.35
3.Němečková Jarmila SK OK 24 Praha OKP6650 C 53.53 + 8.30
4.Kavková Dana OK Sparta Praha SCP6150 C 54.28 + 9.05
5.Ježková Martina SKOB STAVIMAT Slaný SLA7350 C 54.58 + 9.35
6.Novotná Markéta USK Praha VSP7051 C 57.02 + 11.39
7.Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C 57.14 + 11.51
8.Nehasilová Zuzana KOB Děčín LDC7150 C 58.34 + 13.11
9.Štraitová Jitka SK OK 24 Praha OKP7252 C 58.48 + 13.25
10.Zuzánková Růžena TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C 59.27 + 14.04
11.Semíková Iva SK OK 24 Praha OKP6852 C 60.01 + 14.38
12.Erbenová Zuzana SK OK 24 Praha OKP7454 C 62.04 + 16.41
13.Semíková Eva SK Kamenice KAM6950 C 67.04 + 21.41
14.Smolková Alena Sportovní klub Praga PGP6450 C 69.52 + 24.29
15.Nováková Jana TJ Slavoj Severotuk SUL7351 C 69.54 + 24.31
16.Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor STB7499 C 73.22 + 27.59
17.Procházková Miluše OOB TJ Sokol Dobřich DCE5450 C 73.40 + 28.17
18.Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové PHK6151 74.04 + 28.41
19.Čechmánková Helena SK OK 24 Praha OKP6450 C 79.27 + 34.04
20.Nováková Irena SK OK 24 Praha OKP6651 C 82.45 + 37.22
21.Linková Alena TJ Slavoj Severotuk SUL6750 C 82.47 + 37.24
22.Tloušťová Eva OK Sparta Praha SCP6950 C 85.46 + 40.23
23.Hájková Soňa OB SK Zvole ZVO6951 87.24 + 42.01
24.Buková Jana SKOB Roudnice nad La ROU7150 C 127.55 + 82.32
Konečné výsledky kategorie: D40 3.4km 300m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor STB6798 C 45.04 + 0.00
2.Patzeltová Beatrice KOB Děčín LDC6850 C 45.47 + 0.43
3.Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor BOR6951 C 47.25 + 2.21
4.Vlčková Jindra KOB Děčín LDC6451 C 52.26 + 7.22
5.Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor BOR6550 54.25 + 9.21
6.Slavíková Kateřina Sportovní klub Praga PGP6650 C 56.29 + 11.25
7.Müllerová Zorka TJ Slavia Hradec Krá SHK6751 58.13 + 13.09
8.Petra Brousilová Sportovní klub Praga PGP6951 C 62.33 + 17.29
9.Burdová Simona KOB Děčín LDC6851 74.51 + 29.47
10.Švábková Šárka OOB TJ Turnov TUR6552 C 95.25 + 50.21
11.Cych Ewa Cych Family Poland PO10001 98.04 + 53.00
Konečné výsledky kategorie: D45K 2.1km 140m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hartlová Blanka TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C 57.42 + 0.00
2.Marešová Věra TJ Sokol Hostivice HCE5850 C 97.23 + 39.41
Konečné výsledky kategorie: D45L 3.2km 295m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Zelená Markéta Sportovní klub Praga PGP5850 C 54.00 + 0.00
2.Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor BOR6150 C 56.45 + 2.45
3.Voltrová Svatava OK Roztoky ROZ6150 C 57.10 + 3.10
4.Doležalová Vlasta Sportovní klub Praga PGP5550 C 60.10 + 6.10
5.Mrázová Pavla OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C 61.07 + 7.07
6.Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha TAP6253 C 64.53 + 10.53
7.Landovská Ivana Sportovní klub Praga PGP6251 C 71.26 + 17.26
8.Štrossová Jiřina OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C 72.14 + 18.14
9.Jahnová Helena OK Sparta Praha SCP5550 C 73.42 + 19.42
10.Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C 74.26 + 20.26
11.Šámalová Hana Sportovní klub Praga PGP6150 C 75.35 + 21.35
12.Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja TJP5250 C 88.13 + 34.13
13.Petrová Věra VSK Slavia TU Libere VLI6251 C 90.35 + 36.35
14.Kroemer Ines HSG Turbine Zittau ZIT6656 100.30 + 46.30
15.Zavadilová Naďa OK Sparta Praha SCP5450 C 103.55 + 49.55
16.Rusá Lenka OOB TJ Sokol Dobřich DCE6452 C 120.50 + 66.50
17.Benešová Iva Sportcentrum Jičín SJC6151 C 126.57 + 72.57
Konečné výsledky kategorie: D50 2.8km 180m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šaffková Zuzana OK Chrastava CHA5150 C 38.14 + 0.00
2.Neradová Alena KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C 41.46 + 3.32
3.Bradnová Věra OK Chrastava CHA5550 C 53.12 + 14.58
4.Kadavá Eva OK Chrastava CHA5750 C 59.26 + 21.12
5.Konopáčová Jana OOB TJ Turnov TUR5650 C 65.06 + 26.52
6.Jelínková Radana Sportovní klub Praga PGP5851 C 77.42 + 39.28
7.Havlová Jaroslava OB Jenišovice JEN5452 80.21 + 42.07
Konečné výsledky kategorie: D55 2.8km 180m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov KAS5451 C 46.10 + 0.00
2.Haňkovská Jana Sportovní klub Praga PGP4050 C 53.46 + 7.36
3.Lohrová Jarmila OK Sparta Praha SCP4650 C 54.19 + 8.09
4.Omová Jana OOB TJ Turnov TUR5150 C 56.30 + 10.20
5.Dvořáková Ladislava Sportovní klub Praga PGP4451 C 59.28 + 13.18
6.Ender Irina HSG Turbine Zittau ZIT5052 67.14 + 21.04
7.Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha TAP5452 C 67.35 + 21.25
8.Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C 80.26 + 34.16
9.Horčíková Marie OK Chrastava CHA4350 C 86.30 + 40.20
10.Ondrůjová Anna KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C 102.40 + 56.30
Konečné výsledky kategorie: D60 2.1km 140m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov KAS4350 C 47.11 + 0.00
2.Krausová Marie TJ Loko Liberec LLI4451 C 49.16 + 2.05
3.Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov KAS4551 C 58.34 + 11.23
4.Kubíková Hela TJ Loko Liberec LLI4851 C 61.18 + 14.07
Konečné výsledky kategorie: D65 2.1km 140m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Suchá Bohuslava Sportovní klub Praga PGP4450 C 86.47 + 0.00
2.Haufe Heiderose HSG Turbine Zittau ZIT4351 94.33 + 7.46
Konečné výsledky kategorie: H10 1.5km 35m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor BOR0000 C 14.10 + 0.00
2.Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor BOR9900 C 16.48 + 2.38
3.Lošťák Ondřej KOB Chemopetrol Litv LIT9901 C 18.36 + 4.26
4.Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor BOR0001 C 20.06 + 5.56
5.Janovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP0101 C 21.15 + 7.05
6.Hroch Matyáš OK Jiskra Nový Bor BOR0002 C 24.55 + 10.45
7.Forst Antonín VŠSK MFF UK Praha MFP0101 C 27.05 + 12.55
8.Čech Richard SKOB STAVIMAT Slaný SLA0001 C 37.59 + 23.49
9.Zemko Zdeněk SKOB STAVIMAT Slaný SLA9900 C 38.48 + 24.38
Baláček Jan OK Roztoky ROZ9901 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H10L 2.3km 90m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hrdlička Jan SKOB STAVIMAT Slaný SLA0200 C 17.45 + 0.00
2.Tomáš Brousil Sportovní klub Praga PGP0100 C 21.53 + 4.08
3.Brachtl Adam OB SK Zvole ZVO0102 23.08 + 5.23
4.Albrecht Adam SK Kamenice KAM0203 C 73.52 + 56.07
Matyáš Kolář SKOB STAVIMAT Slaný SLA C DISK
Konečné výsledky kategorie: H12 2.2km 145m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Ježek Ondřej SKOB STAVIMAT Slaný SLA9701 B 23.18 + 0.00
2.Hájek Jan OB Jenišovice JEN9703 23.49 + 0.31
3.Jíra Tomáš OK Roztoky ROZ9800 B 24.59 + 1.41
4.Brázdil Petr TJ AERO Odolena Voda ODV9700 C 26.34 + 3.16
5.Borovička Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B 28.09 + 4.51
6.Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor STB9801 C 31.49 + 8.31
7.Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha TAP9702 B 35.06 + 11.48
8.Křemen Štěpán Sportovní klub Praga PGP9800 C 35.28 + 12.10
9.Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka DKP9800 B 35.42 + 12.24
10.Német Michal OK Jiskra Nový Bor BOR C 37.29 + 14.11
11.Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor BOR9802 C 37.39 + 14.21
12.Čermák Adam Sportovní klub Praga PGP9701 C 41.51 + 18.33
13.Valach Marek KOB TRETRA Praha TAP9703 C 47.24 + 24.06
14.Kadečka Adam OB Jenišovice JEN9601 85.07 + 61.49
15.Kočvara Oldřich OB Jenišovice JEN9705 93.13 + 69.55
Konečné výsledky kategorie: H14 3.6km 250m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Vojtěch Illner Oddíl OB Kotlářka DKP9600 B 39.51 + 0.00
2.Picek Štěpán TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B 42.36 + 2.45
3.Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka DKP9500 B 43.06 + 3.15
4.Kučera Jindřich TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 B 44.36 + 4.45
5.László David OK Roztoky ROZ9502 C 53.07 + 13.16
6.Žaloudek Matěj TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C 55.59 + 16.08
7.Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka DKP9507 C 58.16 + 18.25
8.Wolf Filip OOB TJ Turnov TUR9701 B 59.39 + 19.48
9.Rybář Leon VSK Slavia TU Libere VLI9502 C 60.01 + 20.10
10.Posselt Martin TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B 61.51 + 22.00
11.Nejman Stanislav OK Chrastava CHA9500 C 65.55 + 26.04
12.Kotecký Daniel Sportovní klub Praga PGP9500 C 66.50 + 26.59
13.Aster Tomáš SKOB STAVIMAT Slaný SLA9602 74.18 + 34.27
14.Doffek Lukáš Oddíl OB Kotlářka DKP95 87.37 + 47.46
15.Mack Filip SK Kamenice KAM9500 C 89.18 + 49.27
16.Burda Matěj KOB Děčín LDC9602 92.18 + 52.27
17.Buk Michal SKOB Roudnice nad La ROU9601 B 94.36 + 54.45
Červinka Jiří SK OK 24 Praha OKP9500 B DISK
Zlámal David Sportcentrum Jičín SJC9603 B DISK
Konečné výsledky kategorie: H16 4.6km 330m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kettner Lukáš SK Kamenice KAM9403 44.41 + 0.00
2.Kettner Vojtěch TJ Sokol Hostivice HCE9600 A 47.13 + 2.32
3.Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor BOR9503 A 52.04 + 7.23
4.Švábek Jan OOB TJ Turnov TUR9303 C 53.58 + 9.17
5.Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR9304 B 54.52 + 10.11
6.Němeček Jan SK Kamenice KAM9300 C 55.21 + 10.40
7.Semík Ondřej SK Kamenice KAM9401 A 55.49 + 11.08
8.Malec Oldřich SKOB STAVIMAT Slaný SLA9400 C 62.59 + 18.18
9.Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad La ROU9301 C 64.23 + 19.42
10.Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka DKP9401 C 68.15 + 23.34
11.Štádlík Lukáš SKOB STAVIMAT Slaný SLA9401 B 72.54 + 28.13
12.Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B 74.36 + 29.55
13.Hulha Lukáš TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C 96.52 + 52.11
Konečné výsledky kategorie: H18 5.6km 385m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B 66.00 + 0.00
2.Hájek Adam OB SK Zvole ZVO9201 69.13 + 3.13
3.Denk Štěpán Sportovní klub Praga PGP9104 C 73.29 + 7.29
4.Novák Libor SK OK 24 Praha OKP9100 B 79.44 + 13.44
5.Patzelt Vilém KOB Děčín LDC9201 C 82.04 + 16.04
6.Buk Jindřich SKOB Roudnice nad La ROU9303 B 90.14 + 24.14
7.Čechmánek Radek SK OK 24 Praha OKP9101 C 106.19 + 40.19
Konečné výsledky kategorie: H20 5.6km 385m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
Matoušek Jan TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H21K 5.4km 370m 18k Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor BOR9006 B 51.04 + 0.00 R: 0b
2.Stárek Filip OOB TJ Turnov TUR6602 C 53.07 + 2.03 R: 0b
3.Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor STB9301 A 53.59 + 2.55 R: 0b
4.Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor BOR7409 C 58.00 + 6.56 R: 0b
5.Honzík Tomáš VSK Slavia TU Libere VLI7000 C 58.17 + 7.13 R: 0b
6.Kvapil Petr SOK TJ Turnov TUV7402 C 58.50 + 7.46 R: 0b
7.Rychlý Michal OOB TJ Turnov TUR9402 B 60.13 + 9.09 R: 0b
8.Semík Luboš SK OK 24 Praha OKP6204 C 61.06 + 10.02 R: 0b
9.Macek Jiří KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C 62.41 + 11.37 R: 0b
10.Vondra Jiří VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C 65.18 + 14.14 R: 0b
11.Krausz Milan VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C 65.48 + 14.44 R: 0b
12.Špak Zdeněk VSK Slavia TU Libere VLI8001 C 67.22 + 16.18 R: 0b
13.Vaněk Petr SK Zbraslav OOB ZBP7302 C 67.45 + 16.41 R: 0b
14.Šimek Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C 67.50 + 16.46 R: 0b
14.Ježek Lukáš OK Chrastava CHA8604 C 67.50 + 16.46 R: 0b
16.Kubíček Zdeněk OOB TJ Turnov TUR7202 C 68.47 + 17.43 R: 0b
17.Stanovský David VŠSK MFF UK Praha MFP7701 C 69.46 + 18.42 R: 0b
18.Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C 70.05 + 19.01 R: 0b
19.Novák Tom OK Doksy DOK5500 70.20 + 19.16 R: 0b
20.Cincibus Pavel VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C 71.05 + 20.01 R: 0b
21.Duben Jiří KOB Děčín LDC8800 C 72.00 + 20.56 R: 0b
22.Forst Libor VŠSK MFF UK Praha MFP6301 C 72.35 + 21.31 R: 0b
23.Kučerka Jan KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C 72.44 + 21.40 R: 0b
24.Škoda Přemek VSK Slavia TU Libere VLI5301 C 73.59 + 22.55 R: 0b
25.Nerad Jaroslav KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C 76.08 + 25.04 R: 0b
26.Beránek Radek OB SK Zvole ZVO6803 76.18 + 25.14 R: 0b
27.Žáček Martin VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C 77.14 + 26.10 R: 0b
28.Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha MFP7100 C 78.02 + 26.58 R: 0b
29.Borovička Milan VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C 78.33 + 27.29 R: 0b
30.Stránský Michal OK Jiskra Nový Bor BOR8900 C 83.15 + 32.11 R: 0b
31.Pavlík Libor KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C 83.19 + 32.15 R: 0b
32.Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor STB5701 C 83.22 + 32.18 R: 0b
33.Vácha Pavel VŠSK MFF UK Praha MFP7901 C 87.34 + 36.30 R: 0b
34.Eiselt Jan TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C 87.36 + 36.32 R: 0b
35.Přeček Zdeněk OK Sparta Praha SCP5200 C 89.42 + 38.38 R: 0b
36.Halíř Radim VŠSK MFF UK Praha MFP7000 C 92.47 + 41.43 R: 0b
37.Pavlík Bronislav KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C 93.34 + 42.30 R: 0b
38.Izák Pavel VSK Přírodověda - or PVP7102 C 115.31 + 64.27 R: -0b
39.Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C 116.11 + 65.07 R: -0b
40.Koštejn Pavel OK Doksy DOK7100 132.26 + 81.22 R: -0b
Konečné výsledky kategorie: H21L 8.4km 560m 26k Ranking:0.7207 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Oma Jakub OOB TJ Turnov TUR8002 C 68.52 + 0.00 R: 7690b
2.Horáček Michal VSK Slavia TU Libere VLI7700 E 75.48 + 6.56 R: 7013b
3.Matějů Michal VSK Slavia TU Libere VLI7702 R 76.46 + 7.54 R: 6919b
4.Kolín Jan OK Jilemnice JIL7701 C 78.07 + 9.15 R: 6787b
5.Svihovsky Jaromir Sportcentrum Jičín SJC8005 R 78.21 + 9.29 R: 6764b
6.Bašus Petr OK Sparta Praha SCP7400 C 80.04 + 11.12 R: 6597b
7.Junek Petr SK Studenec STH7801 C 80.23 + 11.31 R: 6566b
8.Janovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP6401 C 81.50 + 12.58 R: 6424b
9.Laciga Radek Sportovní klub Praga PGP8202 C 82.42 + 13.50 R: 6339b
10.Henych Petr VSK Slavia TU Libere VLI6001 E 83.32 + 14.40 R: 6258b
11.Fišer Jiří OOB Slavia Praha SLP8503 C 84.21 + 15.29 R: 6178b
12.Tichovský Martin Sportovní klub Praga PGP6100 C 84.43 + 15.51 R: 6143b
13.Landovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP9103 A 84.56 + 16.04 R: 6121b
14.Makovský Jakub KOB TRETRA Praha TAP8511 C 85.38 + 16.46 R: 6053b
15.Kadavý Petr OK Chrastava CHA7800 C 86.17 + 17.25 R: 5990b
16.Matějů Luboš Sportovní klub Praga PGP7601 E 86.36 + 17.44 R: 5959b
17.Pachner Pavel VSK Slavia TU Libere VLI7503 C 87.45 + 18.53 R: 5846b
18.Hradecký Jaroslav OK Doksy DOK6300 88.00 + 19.08 R: 5822b
19.Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec LLI7502 C 89.08 + 20.16 R: 5711b
20.Doucha Jiří TJ Start Náchod SNA7105 C 90.00 + 21.08 R: 5627b
21.Hodboď Jakub VSK Slavia TU Libere VLI8500 C 91.06 + 22.14 R: 5519b
22.Němeček Jan USK Praha VSP6201 C 91.49 + 22.57 R: 5449b
23.Nehasil Vladislav KOB Děčín LDC7101 C 92.02 + 23.10 R: 5428b
24.Bořánek Petr USK Praha VSP7000 C 92.48 + 23.56 R: 5353b
25.Kožina Petr Sportovní klub Praga PGP6000 C 94.00 + 25.08 R: 5236b
26.Leštínský Tomáš KOB Dobruška DOB7801 C 94.57 + 26.05 R: 5143b
27.Blahuta Marek VŠSK MFF UK Praha MFP7301 C 96.40 + 27.48 R: 4976b
28.Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha TAP8610 C 97.05 + 28.13 R: 4935b
29.Mašata Roman OK 99 Hradec Králové PHK7107 C 103.46 + 34.54 R: 4282b
30.Nemšovský Petr Sportovní klub Praga PGP7602 C 103.52 + 35.00 R: 4273b
31.Zuzánek Zdeněk TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R 104.04 + 35.12 R: 4253b
32.Khel Richard OK Sparta Praha SCP7500 C 109.21 + 40.29 R: 3737b
33.Kučera Petr VŠSK MFF UK Praha MFP7602 C 109.42 + 40.50 R: 3703b
34.Zaoral Petr SK SNS Smržovka SMR7903 C 114.08 + 45.16 R: 3270b
35.Beneš Filip KOB TRETRA Praha TAP8701 C 114.43 + 45.51 R: 3213b
36.Hynek Urban NER0005 116.43 + 47.51 R: 3018b
37.Sládek Jan KOB TRETRA Praha TAP8801 C 121.02 + 52.10 R: 2596b
38.Sudre Frédéric SK Chrast CHT6701 C 123.27 + 54.35 R: 2360b
39.Hora Vladimír USK Praha VSP5100 C 124.34 + 55.42 R: 2251b
40.Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor BOR9008 C 126.23 + 57.31 R: 2074b
41.Ženíšek Radek TJ Slavoj Severotuk SUL7601 C 143.06 + 74.14 R: 442b
42.Hromádka Miroslav TJ Slavoj Severotuk SUL6000 C 148.49 + 79.57 R: 0b
43.Červenka Jakub TJ Lokomotiva Beroun LBE7600 C 162.58 + 94.06 R: 0b
Nehasil David OK Jiskra Nový Bor BOR7713 C DISK
Pašek František SK Kamenice KAM7600 C DISK
Pokorný Ondřej Sportovní klub Praga PGP7506 C DISK
Boudný Jan OK Sparta Praha SCP7417 C DISK
Zlámal Petr Sportcentrum Jičín SJC7010 C DISK
Lukavec Petr SK SNS Smržovka SMR7800 C DISK
Jelínek Petr JELAS Turnov TUN7801 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H35K 4.3km 285m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Mack Tomáš SK Kamenice KAM6601 C 76.08 + 0.00
2.Kašpar Jaroslav SKOB STAVIMAT Slaný SLA6802 C 96.02 + 19.54
Brachtl Daniel OB SK Zvole ZVO6902 DISK
Konečné výsledky kategorie: H35L 6.7km 540m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šemelík Petr Klub OB Kladno DKL6901 C 77.38 + 0.00
2.Vinš Pavel Klub OB Kladno DKL6900 C 79.22 + 1.44
3.Novák Libor SK OK 24 Praha OKP6504 C 79.40 + 2.02
4.Žejdlík Michal TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C 81.32 + 3.54
5.Novák Ivo SK OK 24 Praha OKP6200 84.00 + 6.22
6.Procházka Antonín OOB TJ Sokol Dobřich DCE5500 C 85.34 + 7.56
7.Kučera Martin TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C 90.36 + 12.58
8.Gálus Igor KOB Děčín LDC7302 C 91.19 + 13.41
9.Klaška Jan NNN 95.33 + 17.55
10.Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C 104.27 + 26.49
11.Novotný Dušan TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C 104.53 + 27.15
12.Pavlů Jaroslav OOB TJ Sokol Dobřich DCE6100 C 106.19 + 28.41
13.Picek Jan TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C 108.46 + 31.08
14.Rokůsek Petr SKOB Roudnice nad La ROU7401 C 109.34 + 31.56
15.Průšek Petr OK Jiskra Nový Bor BOR7003 C 110.07 + 32.29
16.Posselt Martin TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C 110.55 + 33.17
17.Kolář Tomáš SKOB STAVIMAT Slaný SLA7103 C 111.00 + 33.22
18.Cepek Pavel NER0003 113.19 + 35.41
19.Kohl Jiří SKOB Kralupy n.Vlt. KPY6201 C 119.52 + 42.14
20.Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C 145.40 + 68.02
Dobeš Václav SKOB Kralupy n.Vlt. KPY5701 C DISK-LIM.
Aster Vladimír SKOB STAVIMAT Slaný SLA6500 DISK-LIM.
MS Valášek Petr SK Kamenice KAM6600 CMS 104.38 + 27.00
Konečné výsledky kategorie: H40 6.0km 460m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka DKP6601 C 63.01 + 0.00
2.Cych Piotr Cych Family Poland PO10000 64.47 + 1.46
3.Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor BOR6600 C 69.08 + 6.07
4.Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor STB6601 C 72.58 + 9.57
5.Vlček Petr KOB Děčín LDC6401 C 75.15 + 12.14
6.Kovář Karel TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C 78.14 + 15.13
7.Švábek Karel OOB TJ Turnov TUR6501 C 81.24 + 18.23
8.Bruner Luboš TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C 83.33 + 20.32
9.Meduna Jan TJ Slavoj Severotuk SUL6400 C 91.58 + 28.57
10.Müller Robert TJ Slavia Hradec Krá SHK6901 97.13 + 34.12
11.Eichler Petr KOB Kamenický Šenov KAS6900 C 99.42 + 36.41
12.Ornst Jan Oddíl OB Kotlářka DKP6700 C 101.54 + 38.53
12.Souček Karel TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 101.54 + 38.53
14.Linka Vladislav TJ Slavoj Severotuk SUL5701 C 107.43 + 44.42
Konečné výsledky kategorie: H45K 3.4km 300m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6301 C 47.23 + 0.00
2.Toman Vladimír NNN 71.22 + 23.59
Müller Ota OK Jiskra Nový Bor BOR6101 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H45L 5.5km 380m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Sucharda Jiří OB Jenišovice JEN5801 C 56.54 + 0.00
2.Slavík Viktor Sportovní klub Praga PGP6300 C 60.17 + 3.23
3.Kettner Pavel TJ Sokol Hostivice HCE5900 C 62.46 + 5.52
4.Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR6003 C 65.12 + 8.18
5.Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec LLI5901 C 68.57 + 12.03
6.Cedrych Karel TJ Sokol Troja TJP5500 C 71.07 + 14.13
7.Buriánek Jaromír OK Sparta Praha SCP4700 C 75.16 + 18.22
8.Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha TAP5802 C 76.37 + 19.43
9.Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor BOR6303 C 77.32 + 20.38
10.Červinka Stanislav SK OK 24 Praha OKP5701 C 79.46 + 22.52
11.Šámal Václav Sportovní klub Praga PGP5601 C 80.47 + 23.53
12.Mikuláš Radek Sportovní klub Praga PGP6404 C 81.48 + 24.54
13.Jaroš Vladimír OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C 81.57 + 25.03
14.Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha TAP5501 C 82.11 + 25.17
15.Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor BOR6400 C 85.04 + 28.10
16.Hájek Tomáš OB SK Zvole ZVO6401 87.25 + 30.31
17.Chotětický Václav KČT Aš MAS5200 C 87.33 + 30.39
18.Šimek Miroslav VŠSK MFF UK Praha MFP6302 C 87.39 + 30.45
19.Kroemer Michael HSG Turbine Zittau ZIT6708 93.15 + 36.21
20.Malec Jaroslav SKOB STAVIMAT Slaný SLA6200 C 95.05 + 38.11
21.Šorm Miroslav Klub OB Kladno DKL5200 C 98.01 + 41.07
22.Šváb Jan USK Praha VSP5801 C 99.26 + 42.32
23.Kudrnáč Martin SK Kamenice KAM5901 C 99.59 + 43.05
24.Kraus Ota TJ Sokol Troja TJP5700 C 101.24 + 44.30
25.Pliska Miloš Sportovní klub Praga PGP6304 C 102.29 + 45.35
26.Hošek Ladislav OK Sparta Praha SCP6001 C 102.47 + 45.53
27.Brumek Stanislav Klub OB Kladno DKL5201 C 103.19 + 46.25
28.Grivalský Michal Sportovní klub Praga PGP5900 C 107.09 + 50.15
29.Paukert Milan TJ Sokol Troja TJP5000 C 111.52 + 54.58
30.Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha TAP6102 C 117.16 + 60.22
31.Fatka Ondřej Sportovní klub Praga PGP6302 C 119.22 + 62.28
32.Hulha Karel TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C 124.05 + 67.11
33.Čermák Jiří Sportovní klub Praga PGP5600 C 130.45 + 73.51
Valter Petr KBP Praha KBP4500 C DISK
Kavka Jiří OK Sparta Praha SCP5900 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H50 4.3km 285m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Škorpil Martin USK Praha VSP5700 C 44.20 + 0.00
2.Peterka František TJ Sokol Troja TJP4900 C 49.00 + 4.40
3.Provazník Jiří OOB TJ Turnov TUR5102 52.36 + 8.16
4.Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor BOR5800 C 54.10 + 9.50
5.Konopáč Jiří OOB TJ Turnov TUR5803 C 56.00 + 11.40
6.Eiselt Miloš TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C 60.20 + 16.00
7.Beneš Josef Sportcentrum Jičín SJC5801 C 68.36 + 24.16
8.Kadavý Zdeněk OK Chrastava CHA4901 C 82.56 + 38.36
9.Böhm Karel TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C 83.12 + 38.52
10.Duben Jiří KOB Děčín LDC5601 C 85.32 + 41.12
11.Swoboda Petr TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C 102.39 + 58.19
Konečné výsledky kategorie: H55 4.3km 285m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov TUR5100 C 50.01 + 0.00
2.Čadil Jan VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C 53.09 + 3.08
3.Lukavec Miloslav TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C 55.30 + 5.29
4.Novák Miloš OK Sparta Praha SCP4600 C 56.10 + 6.09
5.Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov TUR4801 58.18 + 8.17
6.Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C 58.35 + 8.34
6.Wald František VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C 58.35 + 8.34
8.Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov TUV4701 C 59.45 + 9.44
9.Jelínek Martin Sportovní klub Praga PGP5103 C 62.29 + 12.28
10.Ender Volker HSG Turbine Zittau ZIT5004 63.08 + 13.07
11.Peterka Josef TJ Loko Liberec LLI4702 C 63.32 + 13.31
12.Bárta Miroslav OB Jenišovice JEN5201 69.43 + 19.42
13.Filippi Jiří Sokol Praha Spořilov DVP5000 C 71.55 + 21.54
14.Ježek Ladislav VSK Slavia TU Libere VLI4900 C 75.39 + 25.38
15.Zelený Vladimír Sportovní klub Praga PGP4800 C 81.48 + 31.47
16.Koutný Ivan TJ AERO Odolena Voda ODV5300 C 83.51 + 33.50
17.Duda František SKOB Kralupy n.Vlt. KPY4600 C 94.05 + 44.04
18.Hojný Oldřich OK Sparta Praha SCP5201 C 105.14 + 55.13
Valasek Josef OK Sparta Praha SCP4501 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H60 3.4km 300m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Smetana Radim OK Chrastava CHA4700 C 53.26 + 0.00
2.Nosál Stanislav SKOB STAVIMAT Slaný SLA4600 C 55.26 + 2.00
3.Kraus Jan TJ Loko Liberec LLI4501 C 62.37 + 9.11
4.Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov KAS4600 C 65.59 + 12.33
5.Lukáš Zdeněk TJ Loko Liberec LLI4502 C 68.22 + 14.56
6.Bareš Martin VSK Slavia TU Libere VLI4707 C 78.45 + 25.19
7.Matoušek Luboš TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C 90.13 + 36.47
Konečné výsledky kategorie: H65 3.4km 300m 11k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín SJC3601 C 50.21 + 0.00
2.Suchý Karel Sportovní klub Praga PGP4300 C 52.04 + 1.43
3.Attl Vladimír Sportovní klub Praga PGP3800 C 52.52 + 2.31
4.Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor BOR3600 C 57.48 + 7.27
5.Zábranský Emil SKOB STAVIMAT Slaný SLA4200 C 62.47 + 12.26
6.Diener Herbert SKOB Ostrava MOV4101 C 63.02 + 12.41
7.Rejpal Petr OK Sparta Praha SCP4100 C 69.05 + 18.44
8.Tahotný Urban TJ Sokol Troja TJP3701 C 70.32 + 20.11
9.Hlavatý Karel Slavoj Praha SJP4200 C 82.29 + 32.08
Konečné výsledky kategorie: H75 2.8km 180m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Semorád Miloš OK Sparta Praha SCP3300 C 56.04 + 0.00
2.Haufe Horst HSG Turbine Zittau ZIT3401 58.32 + 2.28
3.Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C 65.07 + 9.03
Mack Zdeněk Slavoj Praha SJP2700 C DISK
Konečné výsledky kategorie: HDR 2.3km 90m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Aschermannová Tereza NNN 16.26 + 0.00
2.Linková Lucie OOB TJ Turnov TUR0251 C 16.31 + 0.05
3.Titzová Adéla NNN 16.53 + 0.27
4.Štorová Barbora SKOB Roudnice nad La ROU0250 C 17.38 + 1.12
5.Kodejš Ondřej NNN 19.25 + 2.59
6.Doucha Martin TJ Start Náchod SNA0501 C 19.47 + 3.21
7.Pavlík Ondřej KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C 23.31 + 7.05
8.Pavlík Matěj KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C 23.53 + 7.27
9.Peterka Jakub TJ Loko Liberec LLI0404 C 24.07 + 7.41
10.Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov TUR 24.13 + 7.47
11.Kodejšová Markéta NNN 25.02 + 8.36
12.Štraitová Jolana SK OK 24 Praha OKP0451 C 25.52 + 9.26
13.Titz Adam NNN 26.45 + 10.19
14.Rosendorfovi KOB TRETRA Praha TAP 27.26 + 11.00
15.Beranová Eva NNN 28.43 + 12.17
16.Aschermann Martin NNN 28.56 + 12.30
17.Jíra Filip OK Roztoky ROZ0500 30.12 + 13.46
18.Páčková Tereza NNN 30.19 + 13.53
19.Krejčová Julie NNN 31.53 + 15.27
20.Beranová Hana NNN 32.35 + 16.09
21.Cincibusová Lenka VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C 34.47 + 18.21
22.Jirkovská Magdaléna SKOB STAVIMAT Slaný SLA0550 C 38.27 + 22.01
23.Jirkovský Jan SKOB STAVIMAT Slaný SLA0500 C 38.28 + 22.02
24.Ulrich+Ulrichová+Zeldová NNN 45.57 + 29.31
25.Janas Adam NNN 45.59 + 29.33
26.Halač Viktor NNN 48.08 + 31.42
Konečné výsledky kategorie: P 2.9km 170m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Fürst Aleš NNN 34.26 + 0.00
2.Fürst Matouš NNN 38.50 + 4.24
3.Matějková Sylva OK Roztoky ROZ6550 C 43.38 + 9.12
4.Patzeltová Lucie KOB Děčín LDC C 64.17 + 29.51
5.Moosová Hana NNN 71.27 + 37.01
6.Rokůsek Jan SKOB Roudnice nad La ROU4201 C 95.41 + 61.15
7.Marková Ilona NER0007 162.06 + 127.40
Konečné výsledky kategorie: T3 2.9km 235m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hartl Martin TJ AERO Odolena Voda ODV9000 C 44.56 + 0.00
2.Pachnerová Dominika OK Chrastava CHA7750 C 47.56 + 3.00
3.Halač Jaro NNN 48.10 + 3.14
4.Ulrich Petr OK Jiskra Nový Bor BOR 52.37 + 7.41
5.Zakouřilová Helena NNN 55.51 + 10.55
6.Aschermannová Irena NNN 58.32 + 13.36
7.Nejezchlebová Ivana OOB TJ Turnov TUR 67.22 + 22.26
8.Berková Květa TJ Tatran Jablonec n TJN7351 70.36 + 25.40
9.Šebor Jiří Klub OB Kladno DKL8100 C 81.09 + 36.13
10.Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor BOR7512 C 87.49 + 42.53
11.Schejbal Petr NER0001 93.46 + 48.50
12.Landovský Jakub Sportovní klub Praga PGP9601 B 107.08 + 62.12
13.Daniela Illnerová Oddíl OB Kotlářka DKP6651 C 118.31 + 73.35
14.Červinková Denisa SK OK 24 Praha OKP6750 C 127.15 + 82.19
15.Schejbalová Alena NER0002 136.41 + 91.45
16.Jankovcová Marie TJ Sokol Troja TJP3950 C 138.03 + 93.07
Beránek Jan OB SK Zvole ZVO9401 DISK
Konečné výsledky kategorie: T6 5.3km 465m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Aschermann Jan NNN 57.47 + 0.00
2.Zakouřil Václav NNN 65.58 + 8.11
3.Táborský Ondřej TJ Tatran Jablonec n TJN5605 C 68.01 + 10.14
4.Titz Pavel NNN 78.44 + 20.57
5.Kohl Ondřej SKOB Kralupy n.Vlt. KPY 84.53 + 27.06
6.Bergl Tomáš Sportovní klub Praga PGP7804 86.11 + 28.24
7.Hanzlík Zdeněk NNN 99.55 + 42.08
8.Opršal Alan NNN 109.50 + 52.03
9.Jana Bizoňová Oddíl OB Kotlářka DKP C 123.03 + 65.16
10.Karban Zdeněk Oddíl OB Kotlářka DKP 149.25 + 91.38
11.Liberdová Lucie NNN 151.37 + 93.50
12.Němec Vladimír SKOB STAVIMAT Slaný SLA4201 163.58 + 106.11