|
|
SmartMaps Cup 28. 10. 2009 |
KOB Tretra Praha |
Konečné výsledky kategorie
29.10.2009 15:42:21 |
|
===ČSOB-TAP========================================================Orienteering
Organiser=== |
|
|
Konečné
výsledky kategorie: D10
1.5km 0m 7k |
-------------------------------------------------------------------------------- |
1.Hrabánková Zuzana SK
Praga Praha PGP9950 C 13.14
+ 0.00 |
2.Kolářová Johana SKOB
STAVIMAT Slaný SLA9950 C 16.39
+ 3.25 |
3.Voltrová Alena
Orientační klub TOM ROZ9951
C 17.39 +
4.25 |
4.Rohlíčková Františka VŠSK
MFF UK Praha MFP9998 C 18.25
+ 5.11 |
5.Pelikánová Máša VŠSK
MFF UK Praha MFP0050 C 19.11
+ 5.57 |
6.Rohlíčková Anežka VŠSK
MFF UK Praha MFP9999 C 21.15
+ 8.01 |
7.Kyselová Nela SKOB
Roudnice nad La ROU9951 C
21.32 + 8.18 |
8.Procházková Jana TJ
Lokomotiva Beroun LBE9950 C
22.27 + 9.13 |
9.Budzanovská Aneta KOB
TRETRA Praha TAP9952 C 26.23
+ 13.09 |
10.Rosendorfová Lenka KOB TRETRA Praha TAP0153 C 26.34
+ 13.20 |
11.Jirkovská Michaela SKOB STAVIMAT Slaný SLA0150 C 38.37
+ 25.23 |
12.Albrechtová Iveta SK Kamenice KAM9950 C 40.08
+ 26.54 |
13.Svátková Anna SK Slavia Praha SLP9951 C 51.22
+ 38.08 |
14.Vláčilová
Barbora SK Prostějov JPV 55.40 +
42.26 |
MS Brádler Václav USK Praha VSP0600 MS 61.01 +
47.47 |
|
Konečné
výsledky kategorie: D10L
1.4km 0m 6k |
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Prokopová Markéta ZVO9953 C 13.43
+ 0.00 |
1.Krausová Anežka ZVO0352 13.43
+ 0.00 |
3.Červenková Ivanka TJ
Lokomotiva Beroun LBE0050 C
17.13 + 3.30 |
4.Hánělová Karolína ZVO99 17.38 +
3.55 |
5.Škáchová Magdalena SK
Slavia Praha SLP0151 C 18.11
+ 4.28 |
6.Benešová Hana TJ
Sparta Doly Kladn DKL0050 C
20.55 + 7.12 |
7.Jirkovská Kateřina SKOB
STAVIMAT Slaný SLA0350 C 21.39
+ 7.56 |
7.Hánělová Marie NER 21.39 +
7.56 |
9.Řadová Lucie SK
Kotlářka Praha DKP0251 C 31.26
+ 17.43 |
10.Vančurová Kateřina KOB TRETRA Praha TAP0151 C 39.07
+ 25.24 |
|
Konečné
výsledky kategorie: D12
2.0km 0m 11k |
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Janovská Kateřina SK
Praga Praha PGP9850 B 15.48
+ 0.00 |
2.Čermáková Alžběta SK
Kamenice KAM9750 C 21.15
+ 5.27 |
3.Zimmerová Kateřina ZVO9852 24.31
+ 8.43 |
4.Zábranská Kristýna SKOB
STAVIMAT Slaný SLA9852 B 25.40
+ 9.52 |
5.Mikulášová Martina SK
Praga Praha PGP9852 C 31.51
+ 16.03 |
6.Hájková Eliška ZVO9851 33.15
+ 17.27 |
7.Voltrová Hana
Orientační klub TOM ROZ9752
C 50.16 +
34.28 |
MS Radek Vlnas NER MS
35.04 + 19.16 |
|
Konečné
výsledky kategorie: D14
2.9km 0m 12k |
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Hausenblasová Karolína SK
Kamenice KAM9650 C 30.06
+ 0.00 |
2.Malcová Kateřina SKOB
Roudnice nad La ROU9551 C
37.25 + 7.19 |
3.Paukertová Martina OOB
TJ Sokol Troja TJP9650 C 54.15
+ 24.09 |
4.Přibíková Ema SK
Praga Praha PGP9651 C 63.42
+ 33.36 |
|
Konečné
výsledky kategorie: D16
3.1km 0m 15k |
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Procházková Marie SK
Kamenice KAM9554 A 26.09
+ 0.00 |
2.Seifertová Kateřina SK
Kotlářka Praha DKP9352 C 30.11
+ 4.02 |
3.Dlouhá Hana SK
Kotlářka Praha DKP9450 A 33.06
+ 6.57 |
4.Procházková Kateřina TJ
Lokomotiva Beroun LBE9350 C
34.23 + 8.14 |
5.Mrázová Pavla SK
Kamenice KAM9350 A 38.53
+ 12.44 |
6.Vaiglová Zuzana
Sdruž. organizátorů
SOB9351 42.11 +
16.02 |
7.Borovičková Jana VŠTJ
Stavební fakult FSP9455 C
50.01 + 23.52 |
8.Čechmánková Petra SK OK
24 Praha OKP9350 C 60.37
+ 34.28 |
Hlubučková Kristýna SK Kamenice KAM9551 B DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: D18
3.4km 0m 18k |
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Jelínková Šárka SK
Praga Praha PGP9153 A 28.47
+ 0.00 |
2.Slavíková Lucie SK
Praga Praha PGP9150 A 38.52
+ 10.05 |
3.Kučerová Lucie TJ
Sparta Doly Kladn DKL9151 C
45.15 + 16.28 |
4.Nováková Lenka SKOB
Roudnice nad La ROU9250 C
90.54 + 62.07 |
5.Olívia Petrvalské NER 93.51 +
65.04 |
|
Konečné výsledky kategorie: D21K 3.4km 0m 18k
Ranking:0.2902 * 1.00 |
---------------------------------------------------------------------------------- |
1.Městková Kateřina USK
Praha VSP7650 C 29.43
+ 0.00 R: 3014b |
2.Cincibusová Ivana VŠTJ
Stavební fakult FSP6651 C
31.23 + 1.40
R: 2857b |
3.Němečková Hana SK Praga Praha PGP9051 C 31.38
+ 1.55 R: 2834b |
|
4.Brettlová Marta VIP7557 C 36.17
+ 6.34 R: 2397b |
5.Skripniková Kateřina VŠTJ
Stavební fakult FSP8051 C
38.26 + 8.43
R: 2196b |
6.Jurášková Markéta SK
Kotlářka Praha DKP8451 C 56.10
+ 26.27 R:
531b |
7.Bláhová Markéta NER 79.58 +
50.15 R: 0b |
|
Konečné výsledky kategorie: D21L 4.5km 0m 23k
Ranking:0.9053 * 1.00 |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Karochová Simona SK Kotlářka Praha DKP8853 C 30.04
+ 0.00 R: 9529b |
|
2.Bochenková Ivana SK
Kotlářka Praha DKP8950 E 32.13
+ 2.09 R: 8915b |
3.Tichovská Hana SK
Praga Praha PGP6652 R 32.55
+ 2.51 R: 8716b |
4.Baldrianová Barbora USK
Praha VSP7850 E 33.34
+ 3.30 R: 8530b |
5.Ryšavá Vendula SK
Praga Praha PGP8153 C 33.42
+ 3.38 R: 8492b |
6.Svobodná Šárka SK
Kotlářka Praha DKP8850 E 36.02
+ 5.58 R: 7826b |
7.Blechová Lenka SK
Chrast CHT8053 C 36.31
+ 6.27 R: 7689b |
8.Tichovská Martina SK
Praga Praha PGP8658 R 36.43
+ 6.39 R: 7632b |
9.Janatová Lucie SK
Kotlářka Praha DKP8154 C 37.27
+ 7.23 R: 7422b |
10.Horová Magda USK Praha VSP5450 R 37.58
+ 7.54 R: 7275b |
11.Kožinová Jana SK Praga Praha PGP6651 C 38.35
+ 8.31 R: 7099b |
12.Svobodová Jitka TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C 38.38
+ 8.34 R: 7085b |
13.Bochenková Martina SK Kotlářka Praha DKP8758 C 38.40
+ 8.36 R: 7075b |
|
14.Janovská Petra SK Praga Praha PGP7355 C 38.52
+ 8.48 R: 7018b |
15.Ryšavá Magdalena SK Praga Praha PGP7650 R 39.12
+ 9.08 R: 6923b |
|
16.Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor BOR8752 C 40.47
+ 10.43 R: 6471b |
|
17.Spurná Martina SK Praga Praha PGP8556 R 40.57
+ 10.53 R: 6424b |
18.Valášková Šárka SK Kamenice KAM6951 C 41.03
+ 10.59 R: 6395b |
|
19.Nyklová Helena VŠSK MFF UK Praha MFP7550 C 43.18
+ 13.14 R: 5753b |
|
20.Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha MFP7651 C 44.11
+ 14.07 R: 5501b |
|
21.Dlouhá Marie SK Kotlářka Praha DKP8756 C 44.29
+ 14.25 R: 5416b |
22.Brumková Tereza TJ Sparta Doly Kladn DKL8150 C 45.31
+ 15.27 R: 5121b |
|
22.Zelená Markéta SK Praga Praha PGP5850 C 45.31
+ 15.27 R: 5121b |
24.Zelená Radka SK Praga Praha PGP8751 C 45.59
+ 15.55 R: 4988b |
25.Tichovská Hana SK Praga Praha PGP8251 C 46.50
+ 16.46 R: 4745b |
26.Pokorná Magdalena SK Praga Praha PGP7562 C 46.59
+ 16.55 R: 4703b |
|
27.Nedbalová Jana VŠSK MFF UK Praha MFP8050 C 48.06
+ 18.02 R: 4384b |
|
28.Zoubková Jana SK Zbraslav ZBP8050 C 49.13
+ 19.09 R: 4065b |
29.Chloupková Radka SK Slavia Praha SLP8451 C 50.07
+ 20.03 R: 3809b |
|
30.Macková Eva SK Zbraslav ZBP7950 C 50.28
+ 20.24 R: 3709b |
31.Švejcarová Daniela TJ Spartak První Brn PBM7375 C 52.10
+ 22.06 R: 3224b |
|
31.Šimková Markéta VSK Přírodověda - or PVP7751 C 52.10
+ 22.06 R: 3224b |
|
33.Nosálová Eliška VIP8250 C 53.21
+ 23.17 R: 2886b |
34.Krečová Kristýna TJ Sparta Doly Kladn DKL8050 C 54.55
+ 24.51 R: 2439b |
35.Dudíková Magdalena TJ Lokomotiva Beroun LBE8951 C 55.08
+ 25.04 R: 2377b |
|
36.Siblíková Jana SK Slavia Praha SLP7952 C 56.54
+ 26.50 R: 1873b |
37.Plochová Dominika SK Kotlářka Praha DKP8651 C 57.05
+ 27.01 R: 1821b |
|
38.Albrechtová Eva SK Kamenice KAM7850 C 57.42
+ 27.38 R: 1645b |
39.Kunová Dagmar VŠTJ Ekonom Praha EKP6550 C 57.50
+ 27.46 R: 1607b |
|
40.Cabrnochová Eva TJ Sparta Doly Kladn DKL8450 C 58.56
+ 28.52 R: 1293b |
|
41.Tloušťová Eva AC Sparta Praha SCP6950 C 60.05
+ 30.01 R:
965b |
42.Dienerová Petra SK Kotlářka Praha DKP8159 C 60.53
+ 30.49 R:
737b |
43.Nyklová Jana Klub vodáků Karlovy LKV8151 C 62.14
+ 32.10 R:
352b |
44.Chloupková Jana SK Slavia Praha SLP5951 C 62.46
+ 32.42 R:
200b |
45.Dudíková Kristýna TJ Lokomotiva Beroun LBE8550 C 65.57
+ 35.53 R:
0b |
46.Dudíková Tereza TJ Lokomotiva Beroun LBE8451 C 70.00
+ 39.56 R:
0b |
47.Škáchová Petra SK Slavia Praha SLP7051 C 70.20
+ 40.16 R:
0b |
48.Dudíková Hana TJ Lokomotiva Beroun LBE5550
C 77.41 +
47.37 R: 0b |
Hrstková Vladěna SK Praga Praha PGP8753 R DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: D35K
2.9km 0m 12k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Přibíková Monika SK
Praga Praha PGP7256 C 26.52
+ 0.00 |
2.Pavlů Veronika SK
Praga Praha PGP6950 28.31
+ 1.39 |
3.Menclová Silva USK
Praha VSP7050 29.21
+ 2.29 |
4.Čermáková Gabriela SK
Kamenice KAM6752 C 34.14
+ 7.22 |
5.Kučerová Lada TJ
Lokomotiva Beroun LBE7450 C
35.00 + 8.08 |
6.Kyselová Jana SKOB
Roudnice nad La ROU7050 C
39.45 + 12.53 |
7.Benešová Jaroslava TJ
Sparta Doly Kladn DKL7050 C
41.16 + 14.24 |
8.Svobodová Lenka SKOB
Roudnice nad La ROU6650 C
47.02 + 20.10 |
9.Křížová Pavla SK
Kotlářka Praha DKP6552 C 48.29
+ 21.37 |
10.Marholdová Martina ZVO7451 77.34
+ 50.42 |
11.Mikulášová Alena SK Praga Praha PGP 110.43 +
83.51 |
Hausenblasová Klára SK Kamenice KAM7052 C DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: D35L
3.7km 0m 18k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Semíková Iva SK OK
24 Praha OKP6852 C 35.35
+ 0.00 |
2.Bochenková Jana VŠTJ
Ekonom Praha EKP6150 C 37.03
+ 1.28 |
3.Němečková Jarmila SK OK
24 Praha OKP6650 C 37.16
+ 1.41 |
4.Kettnerová Lenka TJ
Sokol Hostivice HCE6450 C 39.14
+ 3.39 |
5.Novotná Markéta USK
Praha VSP7051 C 39.27
+ 3.52 |
6.Kavková Dana AC
Sparta Praha SCP6150 C 40.08
+ 4.33 |
7.Fantová Lucie VŠTJ
Ekonom Praha EKP5650 C 40.14
+ 4.39 |
8.Smolková Alena SK
Praga Praha PGP6450 C 40.38
+ 5.03 |
9.Červinková Jitka SK OK
24 Praha OKP6451 C 41.20
+ 5.45 |
10.Škvorová Zuzana SK Kamenice KAM7350 C 41.22
+ 5.47 |
11.Nováková Irena SK OK 24 Praha OKP6651 C 42.33
+ 6.58 |
12.Procházková Miluše TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C 44.00
+ 8.25 |
13.Slavíková Kateřina SK Praga Praha PGP6650 C 44.02
+ 8.27 |
14.Procházková Pavlína TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C 46.08
+ 10.33 |
15.Gabryšová Tereza VSK Přírodověda - or PVP6853 C 47.32
+ 11.57 |
16.Buková Jana SKOB Roudnice nad La ROU7150
C 49.55 +
14.20 |
17.Čechmánková Helena SK OK 24 Praha OKP6450 C 51.46
+ 16.11 |
18.Řadová Jaromíra SK Kotlářka Praha DKP6551 C 55.15
+ 19.40 |
19.Hájková Soňa
ZVO6951 63.42 +
28.07 |
20.Lustigová Lenka SK Kotlářka Praha DKP6652 C 70.18
+ 34.43 |
Kašparová Irena SKOB STAVIMAT Slaný SLA6852 C DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: D45K
2.9km 0m 12k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Brázdilová Radka TJ
AERO Odolena Voda ODV6950 C
31.43 + 0.00 |
2.Kohoutová Pavlína Sokol
Kostelec n. Č. KNC6251 C 33.03 +
1.20 |
3.Čápová Irena AC
Sparta Praha SCP6450 C 40.27
+ 8.44 |
4.Lhotská Radoslava Sokol
Praha Spořilov DVP5651 C 50.00 +
18.17 |
5.Tichá Ivana Sokol
Kostelec n. Č. KNC6250 C 70.11 +
38.28 |
|
Konečné
výsledky kategorie: D45L
3.4km 0m 18k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Mrázová Pavla TJ
Sokol Dobřichovic DCE5550 C
33.39 + 0.00 |
2.Voltrová Svatava
Orientační klub TOM ROZ6150
C 34.40 +
1.01 |
3.Štrossová Jiřina TJ
Sokol Dobřichovic DCE5650 C
36.49 + 3.10 |
4.Tichovská Jitka SK
Praga Praha PGP6153 C 43.05
+ 9.26 |
5.Jůzková Jaroslava AC
Sparta Praha SCP5250 C 44.13
+ 10.34 |
6.Zavadilová Naďa AC
Sparta Praha SCP5450 C 45.38
+ 11.59 |
7.Wolkerová Dagmar OOB
TJ Sokol Troja TJP5250 C 46.57
+ 13.18 |
8.Hrabánková Ilona SK
Praga Praha PGP6250 C 47.53
+ 14.14 |
9.Zimmerová Lenka ZVO6451 48.56
+ 15.17 |
10.Jelínková Radana SK Praga Praha PGP5851 C 49.26
+ 15.47 |
11.Rusá Lenka TJ Sokol Dobřichovic DCE6452
C 51.55 +
18.16 |
12.Syslová Drahomíra SK Praga Praha PGP5650 C 54.26
+ 20.47 |
13.Svobodná Eva SK Kotlářka Praha DKP5851 C 60.01
+ 26.22 |
14.Landovská Ivana SK Praga Praha PGP6251 C 64.08
+ 30.29 |
|
Konečné
výsledky kategorie: D55
2.5km 0m 12k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Kubátová Milada SK
Praga Praha PGP4750 C 26.13
+ 0.00 |
2.Haňkovská Jana SK
Praga Praha PGP4050 C 30.57
+ 4.44 |
3.Městková Eva Tempo
Praha TEP4851 C 31.51
+ 5.38 |
4.Dvořáková Ladislava SK
Praga Praha PGP4451 C 35.24
+ 9.11 |
5.Nováková Jiřina
Slovan Praha UVP4950
C 38.22 +
12.09 |
6.Brabcová Jindra TJ
Loko Chomutov LCV4750 C 39.26
+ 13.13 |
7.Ryšavá Lubomíra OOB
TJ Sokol Troja TJP4750 C 41.06
+ 14.53 |
8.Hejtmánková Alena KOB
TRETRA Praha TAP5452 44.34
+ 18.21 |
9.Boučková Ludmila
Orienteering club Če OCB4351 C
46.34 + 20.21 |
10.Provazníková Svatava OOB TJ Sokol Troja TJP4250 C 51.35
+ 25.22 |
Ilona Marková NER DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: H10
1.5km 0m 7k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Janovský Tomáš SK
Praga Praha PGP0101 C 12.59
+ 0.00 |
2.Zuza Jakub
ZVO9902 13.40 +
0.41 |
3.Popelka Štěpán ZVO9901
C 15.35 +
2.36 |
4.Ransdorf Jakub KOB
TRETRA Praha TAP C
19.56 + 6.57 |
5.Forst Antonín VŠSK
MFF UK Praha MFP0101 C 20.31
+ 7.32 |
6.Gabryš Lubomír VSK
Přírodověda - or PVP0000 C
20.58 + 7.59 |
7.Marhold Ondřej ZVO0106
C 24.00 +
11.01 |
8.Vančura Michal KOB
TRETRA Praha TAP0004 C 46.27
+ 33.28 |
Burýšek Mirek OOB TJ Sokol Troja TJP
DISK |
Šplíchal Radim ZVO0103 C
DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: H10L
1.4km 0m 6k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Němec Martin
ZVO0101 11.30 +
0.00 |
2.Gajda Jan USK
Praha VSP0100 12.29
+ 0.59 |
3.Valášek Václav SK
Kamenice KAM0100 C 13.44
+ 2.14 |
4.Maruniak Lukáš ZVO0006
C 16.41 +
5.11 |
5.Škvor Adam SK
Kamenice KAM0202 C 16.51
+ 5.21 |
6.Pucherna František NER C
16.55 + 5.25 |
7.Albrecht Adam SK
Kamenice KAM0203 C 17.56
+ 6.26 |
8.Hodousek Vladimír ZVO0008 30.23
+ 18.53 |
9.Kolář Matyáš SKOB
STAVIMAT Slaný SLA0300 C 39.39
+ 28.09 |
|
Konečné
výsledky kategorie: H12
2.4km 0m 12k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Valášek Jiří SK
Kamenice KAM9700 C 16.02
+ 0.00 |
2.Ježek Ondřej SKOB
STAVIMAT Slaný SLA9701 B 17.59
+ 1.57 |
3.Jíra Tomáš
Orientační klub TOM ROZ9800
B 19.19 +
3.17 |
4.Brázdil Petr TJ
AERO Odolena Voda ODV9700 C
19.21 + 3.19 |
5.Hausenblas Šimon SK
Kamenice KAM9803 C 20.33
+ 4.31 |
6.Mikeš Jan KOB
TRETRA Praha TAP9802 C 22.31
+ 6.29 |
7.Vlášek Jakub KOB
TRETRA Praha TAP9702 B 22.32
+ 6.30 |
8.Ondřejček Jiří TJ
AERO Odolena Voda ODV9800 C
25.23 + 9.21 |
9.Borovička Tomáš VŠTJ
Stavební fakult FSP9801 B
28.49 + 12.47 |
10.Šplíchal Jakub ZVO9801
C 29.34 +
13.32 |
11.Čermák Adam SK Praga Praha PGP9701 C 31.16
+ 15.14 |
12.Křemen Štěpán SK Praga Praha PGP9800 C 31.45
+ 15.43 |
13.Ash Adam Orienteering club Če OCB9701
B 34.48 +
18.46 |
14.Lukáš Marek TJ Sparta Doly Kladn DKL9702
C 37.20 +
21.18 |
15.Kašpar František SKOB STAVIMAT Slaný SLA9800 C 37.43
+ 21.41 |
16.Pelikán Lukáš VŠSK MFF UK Praha MFP9800 C 40.23
+ 24.21 |
17.Beneš Jan TJ Sparta Doly Kladn DKL9800
C 55.23 +
39.21 |
|
Konečné
výsledky kategorie: H14
3.1km 0m 16k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Illner Vojtěch SK
Kotlářka Praha DKP9600 A 27.15
+ 0.00 |
2.Lustig Matyáš SK
Kotlářka Praha DKP9507 C 33.00
+ 5.45 |
3.Kotecký Daniel SK
Praga Praha PGP9500 C 34.14
+ 6.59 |
4.Červinka Jiří SK OK
24 Praha OKP9500 B 35.06
+ 7.51 |
5.Michal Veliačik AC
Sparta Praha SCP9500 38.23
+ 11.08 |
6.Lukáš Doffek SK
Kotlářka Praha DKP9510 39.01
+ 11.46 |
7.Landovský Jakub SK
Praga Praha PGP9601 B 46.49
+ 19.34 |
8.Buk Michal SKOB
Roudnice nad La ROU9601 B
47.16 + 20.01 |
9.Čech Rudolf SK OK
24 Praha OKP 55.11 +
27.56 |
10.Bouček Jakub Orienteering club Če OCB9501
B 57.13 +
29.58 |
|
Konečné
výsledky kategorie: H16
3.9km 0m 17k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Kettner Lukáš SK
Kamenice KAM9403 A 29.38
+ 0.00 |
2.Semík Ondřej SK
Kamenice KAM9401 A 30.38
+ 1.00 |
3.Kettner Vojtěch TJ
Sokol Hostivice HCE9600 A 36.04
+ 6.26 |
4.Valášek Onsík KDC9444
A 36.25 +
6.47 |
5.Řada Jakub SK
Kotlářka Praha DKP9401 C 39.36
+ 9.58 |
6.Uhlíř Marek TJ
Lokomotiva Beroun LBE9400 B
40.52 + 11.14 |
7.Něměček Jan SK
Kamenice KAM9300 C 44.45
+ 15.07 |
8.Schejbal Martin SK
Praga Praha PGP9403 B 51.31
+ 21.53 |
9.Malec Oldřich SKOB
STAVIMAT Slaný SLA9400 C 54.46
+ 25.08 |
|
Konečné
výsledky kategorie: H18
4.3km 0m 21k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Buk Jindřich SKOB
Roudnice nad La ROU9303 B
32.22 + 0.00 |
2.Hájek Adam ZVO9201
C 33.00 +
0.38 |
3.Novák Libor SK OK
24 Praha OKP9100 B 35.56
+ 3.34 |
4.Šedivý Ondřej Sokol
Kostelec n. Č. KNC9103 B 38.07 +
5.45 |
5.Šimon Jan TJ
Sparta Doly Kladn DKL9100 C
43.46 + 11.24 |
|
Konečné výsledky kategorie: H21K 4.3km 0m 23k
Ranking:0.1924 * 1.00 |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha MFP7100 C 39.37
+ 0.00 R: 2038b |
|
2.Bergl Tomáš SK
Praga Praha PGP7804 C 40.14
+ 0.37 R: 2010b |
3.Matyšek Stanislav TJ
Sokol Plumlov PLU7612 C 46.30
+ 6.53 R: 1723b |
4.Berný Jan TJ AERO Odolena Voda ODV7702
C 46.47 +
7.10 R: 1710b |
|
5.Halíř Radim VŠSK MFF UK Praha MFP7000 C 51.24
+ 11.47 R: 1500b |
|
6.Adámek Alan TJ
Lokomotiva Beroun LBE C 52.15
+ 12.38 R: 1461b |
7.Tomaščin Jaroslav SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C 58.39
+ 19.02 R: 1168b |
|
8.Blaťák Jakub SK
Slavia Praha SLP8301 C 60.56
+ 21.19 R: 1064b |
9.Petr Fojtů
61.01 + 21.24
R: 1060b |
|
Konečné výsledky kategorie: H21L 6.0km 0m 28k
Ranking:0.8667 * 1.00 |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Matějů Luboš SK
Praga Praha PGP7601 E 32.43
+ 0.00 R: 8962b |
2.Pašek František SK
Kamenice KAM7600 C 34.23
+ 1.40 R: 8536b |
3.Flašar Jan SK
Praga Praha PGP8610 C 34.31
+ 1.48 R: 8502b |
4.Janovský Tomáš SK
Praga Praha PGP6401 C 35.19
+ 2.36 R: 8297b |
5.Janata Martin SK
Kotlářka Praha DKP8306 R 35.20
+ 2.37 R: 8293b |
6.Tichovský Martin SK
Praga Praha PGP6100 C 35.37
+ 2.54 R: 8220b |
7.Pokorný Ondřej SK
Praga Praha PGP7506 C 36.31
+ 3.48 R: 7990b |
8.Prokeš Tomáš USK
Praha VSP7010 C 36.32
+ 3.49 R: 7986b |
9.Kamil Arnošt USK
Praha VSP7301 C 36.44
+ 4.01 R: 7935b |
10.Blahuta Marek VŠSK MFF UK Praha MFP7301 C 37.07
+ 4.24 R: 7836b |
|
11.Král Aleš SK Chotěboř CTB7801 C 37.44
+ 5.01 R: 7679b |
12.Dvořák Miroslav SK Zbraslav ZBP7601 C 37.51
+ 5.08 R: 7649b |
13.Hora Vojtěch SK Praga Praha PGP8301 C 38.00
+ 5.17 R: 7610b |
14.Kurfürst Pavel VŠTJ Stavební fakult FSP7400
C 38.52 +
6.09 R: 7389b |
15.Sysel Ctibor SK Praga Praha PGP8700 C 38.54
+ 6.11 R: 7380b |
16.Bořánek Petr USK Praha VSP7000 C 39.14
+ 6.31 R: 7295b |
17.Sokolář Zdeněk TJ Start Náchod SNA7201 C 39.30
+ 6.47 R: 7227b |
18.Pražák Jiří SK Zbraslav ZBP7800 C 39.31
+ 6.48 R: 7222b |
19.Lejsek Tadeáš SK Praga Praha PGP8903 A 39.32
+ 6.49 R: 7218b |
20.Hanák Jan SKOB STAVIMAT Slaný SLA8002 C 39.57
+ 7.14 R: 7112b |
|
21.Fišer Jiří SK Slavia Praha SLP8503 40.21
+ 7.38 R: 7009b |
22.Sysel Ondřej SK Praga Praha PGP8302 C 40.31
+ 7.48 R: 6967b |
23.Hýbl Lukáš SK Praga Praha PGP7504 C 40.35
+ 7.52 R: 6949b |
24.Korecký Miroslav SK Chrast CHT7901 C 41.40
+ 8.57 R: 6672b |
25.Nemšovský Petr SK Praga Praha PGP7602 C 41.43
+ 9.00 R: 6660b |
|
25.Štěpánek Ondřej AC Sparta Praha SCP8304 C 41.43
+ 9.00 R: 6660b |
27.Illner Jakub SK Kotlářka Praha DKP6601 C 41.52
+ 9.09 R: 6621b |
28.Nitsch Karel VŠTJ Stavební fakult FSP7611
C 42.01 +
9.18 R: 6583b |
29.Khel Richard AC Sparta Praha SCP7500 C 42.21
+ 9.38 R: 6497b |
30.Laga Miroslav SK Zbraslav ZBP7900 C 43.12
+ 10.29 R: 6280b |
31.Kožina Petr SK Praga Praha PGP6000 C 44.05
+ 11.22 R: 6054b |
32.Tomeš Jaroslav SK Kotlářka Praha DKP8109 C 44.36
+ 11.53 R: 5922b |
33.Vondra Jiří VŠTJ Stavební fakult FSP7600
C 45.33 +
12.50 R: 5679b |
34.Pospíšil Ondřej SK Kotlářka Praha DKP8717 C 45.59
+ 13.16 R: 5568b |
35.Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha EKP6701 C 46.15
+ 13.32 R: 5500b |
|
36.Drbal Jan SK Praga Praha PGP7101 C 46.31
+ 13.48 R: 5431b |
37.Semík Luboš SK OK 24 Praha OKP6204 C 47.40
+ 14.57 R: 5137b |
38.Cabrnoch Pavel TJ Sparta Doly Kladn DKL8200
C 48.01 +
15.18 R: 5048b |
39.Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha EKP7503 C 48.23
+ 15.40 R: 4954b |
|
40.Borovička Milan VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C 48.35
+ 15.52 R: 4903b |
41.Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. KNC8101
C 49.01 +
16.18 R: 4792b |
42.Tejkal Karel SK Zbraslav ZBP7000 C 50.03
+ 17.20 R: 4527b |
43.Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha EKP7002 C 50.38
+ 17.55 R: 4378b |
|
44.Vaněk Petr SK Zbraslav ZBP7302 C 52.04
+ 19.21 R: 4011b |
45.Háněl Aleš SK Zbraslav ZBP7400 C 53.43
+ 21.00 R: 3589b |
46.Nedbal Dalibor VŠSK MFF UK Praha MFP8003 C 53.51
+ 21.08 R: 3555b |
|
47.Forst Libor VŠSK MFF UK Praha MFP6301 C 54.45
+ 22.02 R: 3325b |
|
48.Denk Štěpán SK Praga Praha PGP9104 C 55.02
+ 22.19 R: 3252b |
49.Přeček Zdeněk AC Sparta Praha SCP5200 C 55.33
+ 22.50 R: 3120b |
50.Toušek Filip SK Zbraslav ZBP7102 C 55.35
+ 22.52 R: 3112b |
51.Vaníček Tomáš VŠSK MFF UK Praha MFP6601 C 55.46
+ 23.03 R: 3065b |
|
52.Stanovský David VŠSK MFF UK Praha MFP7701 C 56.27
+ 23.44 R: 2890b |
|
53.Hora Vladimír USK Praha VSP5100 C 56.59
+ 24.16 R: 2753b |
54.Špicar Petr Sportcentrum Jičín SJC8801 C 60.07
+ 27.24 R: 1952b |
55.Šimek Miroslav VŠSK MFF UK Praha MFP6302 C 61.04
+ 28.21 R: 1709b |
|
56.Červenka Jakub TJ Lokomotiva Beroun LBE7600
C 61.58 +
29.15 R: 1478b |
|
57.Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun LBE6100
C 62.03 +
29.20 R: 1457b |
58.Hejtmánek Martin KOB TRETRA Praha TAP8605 66.27
+ 33.44 R:
331b |
|
59.Hlaváček Michal NER 92.13 +
59.30 R: 0b |
Skripnik Ondřej VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C
DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: H35K
3.3km 0m 15k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Mencl Miloslav USK
Praha VSP6505 24.31
+ 0.00 |
2.Němeček Karel NER 26.40 +
2.09 |
3.Toman Vladimír SK
Meteor Kačerov Pr MKP
39.52 + 15.21 |
4.Vladimír Hejtmánek KOB
TRETRA Praha TAP5802 39.59
+ 15.28 |
5.Hlubuček Tomáš SK
Kamenice KAM6603 C 42.16
+ 17.45 |
6.Kozelka Jan TJ
Loko Chomutov LCV7000 C 44.19
+ 19.48 |
7.Ledvina Tomáš NER 46.01 +
21.30 |
8.Kabát Jan NER 47.48 +
23.17 |
|
Konečné
výsledky kategorie: H35L
4.3km 0m 23k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Datel Jiří TJ
Sparta Doly Kladn DKL7101 C
27.34 + 0.00 |
2.Ptáček Jan TJ
Tesla Brno TBM7435 29.46
+ 2.12 |
3.Novák Libor SK OK
24 Praha OKP6504 C 30.26
+ 2.52 |
4.Vinš Pavel TJ
Sparta Doly Kladn DKL6900 C
30.32 + 2.58 |
5.Procházka Antonín TJ
Sokol Dobřichovic DCE5500 C
31.46 + 4.12 |
6.Vláčil Daniel SK
Prostějov JPV7307 C 32.24
+ 4.50 |
7.Funda Jiří OK
Andante Písek API6401 C 33.23
+ 5.49 |
7.Šemelík Petr TJ
Sparta Doly Kladn DKL6901 C
33.23 + 5.49 |
9.Novák Ivo SK OK
24 Praha OKP6200 C 34.43
+ 7.09 |
10.Peterka František OOB TJ Sokol Troja TJP4900 C 35.53
+ 8.19 |
11.Pavlů Jaroslav TJ Sokol Dobřichovic DCE6100
C 38.01 +
10.27 |
12.Vít David SK Kotlářka Praha DKP7200 C 40.20
+ 12.46 |
13.Stehno Pavel SK Kotlářka Praha DKP4900 C 42.03
+ 14.29 |
14.Pavel Veliačik AC Sparta Praha SCP6200 42.49
+ 15.15 |
15.Kolář Tomáš SKOB STAVIMAT Slaný SLA7103 C 44.25
+ 16.51 |
16.Ondřejček Jiří TJ AERO Odolena Voda ODV7000
C 44.48 +
17.14 |
17.Ornst Jan SK Kotlářka Praha DKP6700 C 45.00
+ 17.26 |
18.Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun LBE7000
C 46.01 +
18.27 |
19.Růžička Miloslav TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C 48.19
+ 20.45 |
20.Beneš Jan TJ Sparta Doly Kladn DKL6600
C 51.29 +
23.55 |
21.Sanna Roberto VSK Přírodověda - or PVP6704
C 51.32 +
23.58 |
22.Cepek Pavel NER 51.37 +
24.03 |
23.Řada Richard SK Kotlářka Praha DKP6701 C 58.52
+ 31.18 |
24.Kašpar Jaroslav SKOB STAVIMAT Slaný SLA6802 C 60.21
+ 32.47 |
25.Dobeš Václav SKOB Kralupy n.Vlt. KPY5701 C 76.33
+ 48.59 |
Kučera Zdeněk TJ Sparta Doly Kladn DKL5601 C
DISK |
Lukáš Petr TJ Sparta Doly Kladn DKL6902 C
DISK |
JUN Drahomír Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C
DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: H45L
4.0km 0m 20k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Slavík Viktor SK
Praga Praha PGP6300 C 28.20
+ 0.00 |
2.Přibík Jan SK
Praga Praha PGP6301 C 31.04
+ 2.44 |
3.Hickethier Manfred GER 31.40 +
3.20 |
4.Hrabánek David SK
Praga Praha PGP6003 C 33.03
+ 4.43 |
5.John Vladimír SKP
OLYMP Praha OLP5502 C 33.43
+ 5.23 |
6.Červinka Jaroslav SK OK
24 Praha OKP5803 C 33.56
+ 5.36 |
7.Cabrnoch Jiří TJ
Sparta Doly Kladn DKL5400 C
35.50 + 7.30 |
8.Červinka Stanislav SK OK
24 Praha OKP5701 C 36.18
+ 7.58 |
9.Sysel Zdeněk SK
Praga Praha PGP5200 C 36.50
+ 8.30 |
10.Buriánek Jaromír AC Sparta Praha SCP4700 C 37.06
+ 8.46 |
11.Horký Milan VIP6101
C 37.29 +
9.09 |
12.Kettner Pavel TJ Sokol Hostivice HCE5900 C 38.11
+ 9.51 |
13.Pliska Miloš SK Praga Praha PGP6304 C 39.40
+ 11.20 |
14.Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun LBE5500
C 39.50 +
11.30 |
15.Kavka Jiří AC Sparta Praha SCP5900 C 39.52
+ 11.32 |
16.Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha EKP5601 C 40.20
+ 12.00 |
17.Valter Petr KBP Praha KBP4500 C 40.42
+ 12.22 |
18.Jaroš Vladimír TJ Sokol Dobřichovic DCE5400
C 41.32 +
13.12 |
19.Hájek Tomáš
ZVO6401 43.35 +
15.15 |
20.Chotětický Václav KČT Aš MAS5200 C 43.46
+ 15.26 |
21.Hošek Ladislav AC Sparta Praha SCP6001 C 43.53
+ 15.33 |
22.Mikuláš Radek SK Praga Praha PGP6404 C 44.42
+ 16.22 |
23.Brumek Stanislav TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C 45.06
+ 16.46 |
24.Soukup Václav USK Praha VSP5600 C 46.43
+ 18.23 |
25.Malec Jaroslav SKOB STAVIMAT Slaný SLA6200 C 48.44
+ 20.24 |
26.Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C 51.17
+ 22.57 |
27.Šorm Miroslav TJ Sparta Doly Kladn DKL5200
C 51.33 +
23.13 |
28.Kudrnáč Martin SK Kamenice KAM5901 C 51.37
+ 23.17 |
29.Fatka Ondřej SK Praga Praha PGP6302 C 53.19
+ 24.59 |
30.Macháček Luboš SK Kotlářka Praha DKP6400 C 55.29
+ 27.09 |
31.Kirchmann Miloš SK Praga Praha PGP5502 C 58.09
+ 29.49 |
32.Lustig Zdeněk SK Kotlářka Praha DKP5601 C 61.11
+ 32.51 |
33.Toušek Miloslav SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C 66.06
+ 37.46 |
34.Paukert Milan OOB TJ Sokol Troja TJP5000 C 68.51
+ 40.31 |
35.Malec Jaromír SKOB Roudnice nad La ROU6203
C 82.34 +
54.14 |
Šváb Jan USK Praha VSP5801 C DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: H55
3.3km 0m 15k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Wald František VŠTJ
Stavební fakult FSP5300 C
30.51 + 0.00 |
2.Kotecký Roman SK
Praga Praha PGP4900 C 31.36
+ 0.45 |
3.Jan Čadil VŠTJ
Stavební fakult FSP4300
32.31 + 1.40 |
4.Zelený Vladimír SK
Praga Praha PGP4800 C 35.02
+ 4.11 |
5.Novák Miloš AC
Sparta Praha SCP4600 C 35.46
+ 4.55 |
6.Jelínek Martin SK
Praga Praha PGP5103 C 36.33
+ 5.42 |
7.Valášek Josef AC
Sparta Praha SCP4501 C 42.19
+ 11.28 |
8.Lebduška Petr SKOB
Roudnice nad La ROU4702 C
45.02 + 14.11 |
9.Ryšavý Vít OOB
TJ Sokol Troja TJP4700 C 46.11
+ 15.20 |
10.Duda František SKOB Kralupy n.Vlt. KPY4600 C 47.29
+ 16.38 |
11.Hojný Oldřich AC Sparta Praha SCP5201 C 50.48
+ 19.57 |
12.Chloupek Radek SK Slavia Praha SLP4501 64.59
+ 34.08 |
|
Konečné
výsledky kategorie: H65
3.0km 0m 14k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Attl Vladimír SK
Praga Praha PGP3800 C 27.30
+ 0.00 |
2.Zábranský Emil SKOB
STAVIMAT Slaný SLA4200 C 30.42
+ 3.12 |
3.Diener Herbert SKOB
Ostrava MOV4101 C 31.16
+ 3.46 |
4.Bouček Václav
Orienteering club Če OCB4101 C
33.57 + 6.27 |
5.Venuš Jaroslav TJ
Sokol Dobřichovic DCE3801 C
36.46 + 9.16 |
6.Kavka JIří NER 64.30 +
37.00 |
|
Konečné
výsledky kategorie: H75
3.0km 0m 14k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Hanák Milan VŠTJ
Stavební fakult FSP3400 C
47.03 + 0.00 |
2.Kalivoda Viktor Sokol
Kostelec n. Č. KNC3300 C 58.12 +
11.09 |
3.Samohýl Richard SK
Praga Praha PGP2800 C 81.39
+ 34.36 |
|
Konečné
výsledky kategorie: HDR
1.4km 0m 6k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Sanna Karin VSK
Přírodověda - or PVP0250 C
10.34 + 0.00 |
2.Hodousková Markéta OK
Andante Písek API 12.37 +
2.03 |
3.Marhold Přemysl ZVO0302 C 13.13
+ 2.39 |
4.Šeborová Klára TJ
Sparta Doly Kladn DKL
14.58 + 4.24 |
5.Šormová Gábina NER 15.16 +
4.42 |
6.Janda Ondra USK
Praha VSP 17.21 +
6.47 |
7.Vančurová Monika OK
Andante Písek API 17.24 +
6.50 |
8.Vítězslav Maruniak ZVO0204 C 17.39
+ 7.05 |
9.Souček Štěpán USK
Praha VSP 17.55 +
7.21 |
10.Fikar Šimon OOS TJ Spartak Vrchl VRL0601
C 17.58 +
7.24 |
11.Houskova Erika USK Praha VSP 18.26 +
7.52 |
12.Jíra Filip Orientační klub TOM ROZ05 18.27 +
7.53 |
13.Gajda MArtin USK Praha VSP0404 18.28
+ 7.54 |
14.Štěpo Ondra USK Praha VSP 18.30 +
7.56 |
15.Janda Jakub USK Praha VSP 18.45 +
8.11 |
16.Řeháková Ludmila Sokol Praha Spořilov DVP0451 C 19.14
+ 8.40 |
17.Němec Richard ZVO 19.55 +
9.21 |
18.Ransdorf Michal KOB TRETRA Praha TAP 20.39 +
10.05 |
19.Straková Barbora OOB TJ Sokol Troja TJP9950 C 20.42
+ 10.08 |
20.Tereza Ondřejčková TJ AERO Odolena Voda ODV C
22.02 + 11.28 |
21.Němeček Matouš OK Andante Písek API 22.23 +
11.49 |
22.Suchánek Lukáš NER 22.35 +
12.01 |
23.Pokorná Linda SK Praga Praha PGP0350 22.59
+ 12.25 |
24.Kožina Štěpán SK Praga Praha PGP 23.35 +
13.01 |
25.Cincibusová Lenka VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C 24.01
+ 13.27 |
26.Rohlíček Alois VŠSK MFF UK Praha MFP9997 C 24.05
+ 13.31 |
27.Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha EKP0256 C 24.10
+ 13.36 |
28.Klvačová Ema OK Andante Písek API 24.34 +
14.00 |
29.Stiborová Aneta OK Andante Písek API 25.15 +
14.41 |
30.Kolaříkova Denisa OK Andante Písek API 25.25 +
14.51 |
31.Marhold Václav ZVO0401
C 41.07 +
30.33 |
32.Jirkovský Jan SKOB STAVIMAT Slaný SLA0500 C 51.45
+ 41.11 |
Krátká Eliška OK Andante Písek API
DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: P3
3.1km 0m 13k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Kopáček Vít NER 24.34 +
0.00 |
2.Fikar Aleš OOS
TJ Spartak Vrchl VRL7101 C
35.40 + 11.06 |
3.Dobrovolná Pavla NER C
36.23 + 11.49 |
4.Kysela Jakub SK
Praga Praha PGP C
44.31 + 19.57 |
5.Kopáček Jiří NER 49.15 +
24.41 |
6.Nykl Petr VŠSK
MFF UK Praha MFP0302 C 51.14
+ 26.40 |
7.Burýšek OOB
TJ Sokol Troja TJP 51.34 +
27.00 |
8.Mikeš Radovan KOB
TRETRA Praha TAP 55.13 +
30.39 |
9.Kopáčková Alena NER 57.05 +
32.31 |
10.Názlerová Zdeňka SK Zbraslav ZBP 57.25 +
32.51 |
11.Kučerová Lenka SK Slavia Praha SLP7963 C 58.03
+ 33.29 |
12.Burýšek S OOB TJ Sokol Troja TJP 58.22 +
33.48 |
13.Musilová Bára NER 58.31 +
33.57 |
14.Michaela Kolářová SKOB STAVIMAT Slaný SLA
C 63.51 +
39.17 |
15.Šíma Vladislav TJ Sparta Doly Kladn DKL9700
C 72.32 +
47.58 |
16.Dvátková MIroslava SK Slavia Praha SLP6651 75.07
+ 50.33 |
17.Petr Fatka NER 75.40 +
51.06 |
18.Lucie Gomolová NER 75.48 +
51.14 |
19.Gabryš Lubomír VSK Přírodověda - or PVP 79.19 +
54.45 |
20.Tereza Sedláková NER 80.29 +
55.55 |
21.Jitka Píšová NER 84.16 +
59.42 |
22.Jiřina Buriánková NER 90.14 +
65.40 |
23.Rokůsek Jan SKOB Roudnice nad La ROU4201
C 91.53 +
67.19 |
24.Černá Hana NER 94.58 +
70.24 |
25.Skokan Pavel NER 100.36 +
76.02 |
26.Jankovcová Marie OOB TJ Sokol Troja TJP3950 C 113.52
+ 89.18 |
Petr Prokop NER DISK |
Marie Sedláková NER DISK |
|
Konečné
výsledky kategorie: T4
4.3km 0m 21k |
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
1.Folprecht Eda SOK
TJ Turnov TUV7301 C 38.45
+ 0.00 |
2.Háněl Jaromír ZVO6801
C 41.38 +
2.53 |
3.Folprechtová Kateřina SK OK
24 Praha OKP7451 C 43.58
+ 5.13 |
4.Jiří Toušek NER 47.01 +
8.16 |
5.Lacigová Ivana USK
Praha VSP5950 C 48.59
+ 10.14 |
6.Libor Wagner SK
Kotlářka Praha DKP C
55.56 + 17.11 |
7.Zelenková Eugenie SK
Kotlářka Praha DKP C
57.22 + 18.37 |
8.Pecharová Michaela OOB
TJ Sokol Troja TJP6550 C 61.12
+ 22.27 |
9.Vančura Milan KOB
TRETRA Praha TAP 66.50 +
28.05 |
10.Popelka Štěpán ZVO6906
C 69.18 +
30.33 |
11.Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha MFP6950 C 69.34
+ 30.49 |
12.Šerák Zdeněk SK Meteor Kačerov Pr MKP4200
C 70.53 +
32.08 |
13.Schejbal Petr NER 73.59 +
35.14 |
14.Liberdová Lucie NER 79.35 +
40.50 |
15.Denková Barbora NER 84.30 +
45.45 |
16.Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha MFP6850 C 85.44
+ 46.59 |
17.Hermanová Marta KOB TRETRA Praha TAP 91.18 +
52.33 |
18.Pavla Bohatá Slovan Praha UVP7450 91.44
+ 52.59 |
19.Schejbalová Alena NER 111.40 +
72.55 |
Červinková Denisa SK OK 24 Praha OKP6750 C DISK |
Rohlíček Jan VŠSK MFF UK Praha MFP9996 C DISK |
Jirka Jiří KOB Železárny Prostě ZPV5501 C
DISK |
Budzanowski Andrzej KOB TRETRA Praha TAP
C DISK |
Smolka Ondřej OOB TJ Sokol Troja TJP9401 C DISK |
MS Robert Džurmáč NER MS
50.06 + 11.21 |
|
|
|