Konečné výsledky kategorie: D10C 2.3km 75m 7k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 C 28.47 + 0.00
2.Háková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchl VRL9952 C 30.50 + 2.03
3.Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín SJC9951 C 32.47 + 4.00
4.Hápová Petra OK 99 Hradec Králové PHK0051 C 32.57 + 4.10
5.Hrabánková Zuzana Sportovní klub Praga PGP9950 C 35.02 + 6.15
6.Mačková Markéta Lokomotiva Trutnov LTU9951 42.44 + 13.57
7.Peterová Jana KOB Dobruška DOB0051 47.40 + 18.53
8.Zlesáková Adéla SK Chrast CHT0151 C 55.51 + 27.04
9.Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C 74.12 + 45.25
Konečné výsledky kategorie: D12C 2.8km 85m 10k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Janovská Kateřina Sportovní klub Praga PGP9850 B 26.28 + 0.00
2.Samková Kateřina OK 99 Hradec Králové PHK9752 B 29.46 + 3.18
3.Vondráková Barbora Lokomotiva Trutnov LTU9851 30.30 + 4.02
4.Čechová Tereza OK Jihlava SJI9852 C 31.06 + 4.38
5.Kuhn-Gaberová Irena Lokomotiva Trutnov LTU9751 31.59 + 5.31
6.Vacková Anna OK Jihlava SJI9854 B 33.23 + 6.55
7.Štefanyuková Eliška TJ ČZ Strakonice CST9851 C 36.28 + 10.00
8.Cermanová Petra Lokomotiva Trutnov LTU9854 37.01 + 10.33
9.Petráčková Kristýna OK Jihlava SJI9851 C 37.15 + 10.47
10.Slavíková Silva Sportovní klub Praga PGP9751 C 37.22 + 10.54
11.Marková Lena OOS TJ Spartak Vrchl VRL9854 37.27 + 10.59
12.Vanžurová Tereza TJ Slavia Hradec Krá SHK9752 C 41.23 + 14.55
13.Sedláčková Tereza Lokomotiva Trutnov LTU9852 41.44 + 15.16
14.Horní Edita Lokomotiva Trutnov LTU9853 50.27 + 23.59
Konečné výsledky kategorie: D14B 2.9km 95m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Štičková Anna TJ Loko Liberec LLI9651 A 22.12 + 0.00
2.Svobodová Lenka Lokomotiva Trutnov LTU9551 A 23.18 + 1.06
3.Hlubučková Kristýna SK Kamenice KAM9551 B 23.36 + 1.24
4.Bořánková Karolína SK Kamenice KAM9550 B 23.47 + 1.35
5.Zakouřilová Štěpánka SOK TJ Turnov TUV9551 B 25.29 + 3.17
6.Kulhavá Eliška SOOB Spartak Rychnov SRK9655 B 25.35 + 3.23
7.Hiršová Gabriela VSK MZLU Brno VBM9651 B 26.29 + 4.17
8.Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka DKP9751 B 26.41 + 4.29
9.Hausenblasová Karolína SK Kamenice KAM9650 C 26.57 + 4.45
10.Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové PHK9656 B 27.22 + 5.10
11.Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka DKP9652 B 27.41 + 5.29
12.Pavlů Kateřina Sportovní klub Praga PGP9554 B 27.48 + 5.36
13.Hanáková Magda Kometa Kralovice KRL9651 B 27.58 + 5.46
14.Hanušová Michaela OOB TJ Turnov TUR9554 B 27.59 + 5.47
15.Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 B 28.00 + 5.48
16.Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň LPM9651 B 28.58 + 6.46
17.Hrabánková Klára Sportovní klub Praga PGP9654 B 30.22 + 8.10
18.Novotná Klára OK 99 Hradec Králové PHK9751 B 30.36 + 8.24
19.Petrasová Zuzana SOOB Spartak Rychnov SRK9653 C 30.47 + 8.35
20.Doleželová Kateřina SKP Žďár nad Sázavou PZR9559 A 30.52 + 8.40
21.Kovářová Lenka TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 B 31.00 + 8.48
22.Čemeljuchová Saša SK Studenec STH9553 C 31.21 + 9.09
23.Čepelková Nikola OOB TJ Turnov TUR9551 B 31.40 + 9.28
24.Bohatá Jana USK Praha VSP9551 C 31.46 + 9.34
25.Veselá Rebeka SK Kamenice KAM9652 C 31.59 + 9.47
26.Kožinová Zuzana Sportovní klub Praga PGP9650 B 32.08 + 9.56
27.Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň LPM9650 C 32.27 + 10.15
28.Gotvaldová Dominika OK Jiskra Nový Bor BOR9551 B 32.39 + 10.27
29.Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardub LPU9752 B 33.48 + 11.36
30.Šádková Martina OK 99 Hradec Králové PHK9653 B 34.57 + 12.45
31.Pacholíková Lucie SK Studenec STH9552 B 35.14 + 13.02
32.Koderičová Tereza Lokomotiva Trutnov LTU9651 36.11 + 13.59
33.Přibíková Johana Sportovní klub Praga PGP9551 B 36.54 + 14.42
34.Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové PHK9654 C 37.22 + 15.10
35.Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor BOR9751 B 37.57 + 15.45
36.Přibíková Ema Sportovní klub Praga PGP9651 C 38.14 + 16.02
37.Kosková Kateřina SOOB Spartak Rychnov SRK9654 B 39.05 + 16.53
38.Kubičková Bára TJ Slovan Jindřichův SJH9551 C 42.48 + 20.36
39.Procházková Aneta Lokomotiva Trutnov LTU9652 43.10 + 20.58
40.Roškotová Lucie OOB TJ Turnov TUR9753 B 48.34 + 26.22
Konečné výsledky kategorie: D16B 3.2km 100m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kožinová Anna Sportovní klub Praga PGP9350 A 27.45 + 0.00
2.Šrámková Michaela TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A 28.06 + 0.21
3.Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň LPM9451 B 28.51 + 1.06
4.Nováková Barbora TJ Slovan Karlovy Va SKV9451 B 29.15 + 1.30
5.Mrázová Pavla SK Kamenice KAM9350 B 29.44 + 1.59
6.Kulhavá Šárka SOOB Spartak Rychnov SRK9356 B 29.52 + 2.07
7.Švábková Anna OOB TJ Turnov TUR9352 B 30.03 + 2.18
8.Netíková Martina KOB Dobruška DOB9351 30.40 + 2.55
9.Kozáková Zuzana SK Kamenice KAM9451 B 31.43 + 3.58
10.Kochová Nikola OOB TJ Turnov TUR9358 31.57 + 4.12
11.Benešová Jana TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A 32.02 + 4.17
12.Benešová Iveta TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B 32.05 + 4.20
13.Tichá Tereza TJ OK Tolar Jindřich TJH9451 A 32.26 + 4.41
14.Körberová Andrea OOB TJ Turnov TUR9455 C 34.02 + 6.17
15.Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň LPM9452 C 34.13 + 6.28
16.Voženílková Nicola TJ Slavia Hradec Krá SHK9451 B 35.24 + 7.39
17.Ducháčková Kateřina SK Studenec STH9356 B 36.07 + 8.22
18.Kamererová Valérie SK Kamenice KAM9452 C 37.42 + 9.57
19.Brožová Aneta OOB TJ Turnov TUR9453 B 37.56 + 10.11
20.Kalenská Vendula SK Studenec STH9352 B 38.06 + 10.21
21.Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 B 38.49 + 11.04
22.Kisková Klára OK Lokomotiva Pardub LPU9356 C 60.17 + 32.32
Konečné výsledky kategorie: D18B 3.1km 135m 17k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kosová Denisa SOOB Spartak Rychnov SRK9151 A 23.23 + 0.00
2.Uhlíková Tereza OOB TJ Turnov TUR9151 A 24.30 + 1.07
3.Seifertová Magda Oddíl OB Kotlářka DKP9155 A 24.49 + 1.26
4.Valešová Jana OK Chrastava CHA9152 25.15 + 1.52
5.Gorčicová Eliška OK Chrastava CHA9150 B 26.06 + 2.43
6.Čermáková Kristýna Sportovní klub Praga PGP9154 27.02 + 3.39
7.Mezníková Lucie TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A 27.54 + 4.31
8.Doležalová Radka OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A 28.02 + 4.39
9.Kubátová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A 28.10 + 4.47
10.Chmelařová Michaela TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 B 28.22 + 4.59
11.Procházková Monika KOB Baník Sokolov BSO9150 B 28.35 + 5.12
12.Landovská Anna Sportovní klub Praga PGP9251 B 30.10 + 6.47
13.Veselá Anna OK Jilemnice JIL9250 B 30.27 + 7.04
14.Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B 31.25 + 8.02
15.Rusá Šárka SK Kamenice KAM9157 A 31.47 + 8.24
16.Šámalová Ludmila Sportovní klub Praga PGP9252 B 32.29 + 9.06
17.Posseltová Tereza TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B 32.37 + 9.14
18.Bucharová Eliška OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C 34.09 + 10.46
19.Lejsková Pavlína TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B 35.04 + 11.41
20.Skálová Eliška OK Lokomotiva Pardub LPU9159 B 37.57 + 14.34
21.Čechová Andrea SK Studenec STH9151 C 48.10 + 24.47
Konečné výsledky kategorie: D20B 3.9km 130m 19k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor BOR9051 A 34.24 + 0.00
2.Jiříková Dana KOB TRETRA Praha TAP9055 A 36.02 + 1.38
3.Fialová Zuzana OOB Třebíč TTR9051 B 36.15 + 1.51
4.Šmidrkalová Monika SK lyžování a OB Nov NPA9051 A 38.02 + 3.38
5.Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín SJC8951 A 38.11 + 3.47
6.Řezníčková Tereza OK Jihlava SJI9056 B 38.58 + 4.34
7.Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha TAP9053 B 40.14 + 5.50
8.Kettnerová Dana TJ Sokol Hostivice HCE8950 C 40.36 + 6.12
9.Brozová Zuzana OK Chrastava CHA8950 43.58 + 9.34
10.Weisbauerová Dagmar OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B 46.04 + 11.40
11.Neradová Eva KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B 48.48 + 14.24
12.Viková Vendula SK Studenec STH8951 B 49.45 + 15.21
13.Boudová Zuzana OK Jihlava SJI9055 A 60.05 + 25.41
Konečné výsledky kategorie: D21A 5.0km 150m 24k Ranking:0.8813 * 1.03
----------------------------------------------------------------------------------
1.Bochenková Ivana Oddíl OB Kotlářka DKP8950 R 32.59 + 0.00 R: 9255b
2.Topinková Monika OK 99 Hradec Králové PHK8051 E 33.14 + 0.15 R: 9188b
3.Rufferová Iva OK Jiskra Nový Bor BOR8354 E 34.43 + 1.44 R: 8788b
4.Mezníková Lenka Sportcentrum Jičín SJC8484 R 35.09 + 2.10 R: 8671b
5.Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka DKP8450 E 35.21 + 2.22 R: 8617b
6.Labašová Katarína KOB Dobruška DOB8351 35.41 + 2.42 R: 8527b
7.Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové PHK8055 R 36.18 + 3.19 R: 8361b
8.Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové PHK8054 R 36.53 + 3.54 R: 8203b
9.Betková Štěpánka VSK Přírodověda - or PVP8750 C 36.54 + 3.55 R: 8199b
10.Hrobařová Lenka SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C 36.59 + 4.00 R: 8176b
11.Škodová Petra OK Lokomotiva Pardub LPU8359 C 37.17 + 4.18 R: 8095b
12.Tichovská Hana Sportovní klub Praga PGP6652 R 37.18 + 4.19 R: 8091b
13.Kuncová Jana SOOB Spartak Rychnov SRK7553 R 37.30 + 4.31 R: 8037b
14.Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E 37.48 + 4.49 R: 7956b
15.Kynčlová Martina OK Jilemnice JIL8651 C 38.36 + 5.37 R: 7740b
16.Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno ZBM7951 C 38.53 + 5.54 R: 7664b
17.Kašková Barbora OK Chrastava CHA8050 39.13 + 6.14 R: 7574b
18.Kašková Kateřina OK Chrastava CHA7850 39.18 + 6.19 R: 7551b
19.Malá Věra OK Jilemnice JIL7752 R 39.33 + 6.34 R: 7484b
20.Procházková Zuzana Sportcentrum Jičín SJC8551 C 39.34 + 6.35 R: 7479b
21.Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno ZBM8459 C 39.40 + 6.41 R: 7452b
22.Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové PHK8252 C 40.00 + 7.01 R: 7362b
23.Ryšavá Magdalena Sportovní klub Praga PGP7650 R 41.13 + 8.14 R: 7034b
24.Havlíčková Vendula Oddíl OB Kotlářka DKP8350 C 42.09 + 9.10 R: 6782b
25.Sedláčková Martina OOB TJ Turnov TUR7959 C 42.16 + 9.17 R: 6751b
26.Juračková Kateřina SK Chrast CHT8353 C 42.40 + 9.41 R: 6643b
27.Hradecká Petra OK Doksy DOK6850 C 43.23 + 10.24 R: 6450b
28.Kožinová Jana Sportovní klub Praga PGP6651 C 43.50 + 10.51 R: 6328b
29.Blechová Lenka SK Chrast CHT8053 C 43.59 + 11.00 R: 6288b
29.Tauchmanová Ivana SK lyžování a OB Nov NPA7852 C 43.59 + 11.00 R: 6288b
31.Peterová Alena KOB Dobruška DOB8953 44.21 + 11.22 R: 6189b
32.Gabrovská Lucie KOB TRETRA Praha TAP8854 C 44.34 + 11.35 R: 6130b
33.Hůlková Marie TJ Start Náchod SNA8255 C 44.45 + 11.46 R: 6081b
34.Peterová Věra KOB Dobruška DOB8751 45.14 + 12.15 R: 5950b
35.Zlesáková Daniela SK Žabovřesky Brno ZBM8467 C 45.19 + 12.20 R: 5928b
36.Komárková Lenka TJ OK Tolar Jindřich TJH7651 C 45.23 + 12.24 R: 5910b
37.Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor BOR8752 C 45.36 + 12.37 R: 5852b
38.Hostomská Jitka Sportovní klub Praga PGP8056 C 45.39 + 12.40 R: 5838b
39.Štěpánová Dita KOB Dobruška DOB7956 46.18 + 13.19 R: 5663b
40.Smutná Pavla Oddíl OB Vamberk VAM8651 C 46.30 + 13.31 R: 5609b
41.Ptáčková Kateřina Sportovní klub Praga PGP7350 C 47.13 + 14.14 R: 5415b
42.Bernášková Petra TJ Stadion Nový Bor STB8297 C 48.00 + 15.01 R: 5204b
43.Pachnerová Dominika OK Chrastava CHA7750 48.32 + 15.33 R: 5060b
44.Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C 50.12 + 17.13 R: 4610b
Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín SJC8754 C DISK
Ryšavá Vendula Sportovní klub Praga PGP8153 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D21B 3.9km 145m 22k Ranking:0.6436 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Svobodová Jitka OOB TJ Sokol Dobřich DCE7450 C 35.09 + 0.00 R: 6756b
2.Potštejnská Dagmar SOOB Spartak Rychnov SRK7952 36.10 + 1.01 R: 6568b
3.Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C 36.12 + 1.03 R: 6562b
4.Azebová Nina OK 99 Hradec Králové PHK8855 C 37.58 + 2.49 R: 6235b
5.Gorčicová Barbora OK Chrastava CHA8850 38.17 + 3.08 R: 6177b
6.Teringlová Martina TJ OB České Budějovi VCB7851 C 38.55 + 3.46 R: 6060b
7.Samková Renáta OK 99 Hradec Králové PHK7456 C 40.01 + 4.52 R: 5856b
8.Lamichová Kateřina OK 99 Hradec Králové PHK8359 C 40.30 + 5.21 R: 5767b
9.Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor BOR7650 C 43.24 + 8.15 R: 5230b
10.Tichovská Hana Sportovní klub Praga PGP8251 R 44.44 + 9.35 R: 4984b
11.Pokorná Lucie VŠTJ Ekonom Praha EKP8152 C 45.47 + 10.38 R: 4790b
12.Klíchová Jana SK Severka Šumperk SSU8151 C 45.52 + 10.43 R: 4774b
13.Fólová Martina TJ Tatran Jablonec n TJN8853 B 46.04 + 10.55 R: 4737b
14.Šmídová Kateřina SK Chrast CHT8451 C 46.12 + 11.03 R: 4712b
15.Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha EKP8351 C 47.24 + 12.15 R: 4490b
16.Cabrnochová Eva Klub OB Kladno DKL8450 C 47.51 + 12.42 R: 4407b
17.Fejková Marcela Sportcentrum Jičín SJC7751 C 49.54 + 14.45 R: 4028b
18.Pražáková Aneta Sportcentrum Jičín SJC8758 C 51.00 + 15.51 R: 3825b
19.Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor STB8196 C 51.31 + 16.22 R: 3729b
20.Píšová Lucie TJ Slovan Jindřichův SJH8151 54.04 + 18.55 R: 3257b
21.Hlavatá Andrea OK Chrastava CHA8753 55.07 + 19.58 R: 3063b
Ondřejová Dita Sportcentrum Jičín SJC8559 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D21C 3.8km 150m 21k Ranking:0.5312 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Pavelcová Gabriela SK lyžování a OB Nov NPA7851 C 37.52 + 0.00 R: 5743b
2.Gallusová Kateřina OK Sparta Praha SCP8450 C 39.05 + 1.13 R: 5576b
3.Kalenská Kateřina SK Studenec STH7351 C 42.36 + 4.44 R: 5093b
4.Pelcová Pavla TJ ČZ Strakonice CST7454 C 43.50 + 5.58 R: 4924b
5.Šípová Jana OK Jiskra Nový Bor BOR8353 C 51.53 + 14.01 R: 3819b
6.Šedivá Petra SK Studenec STH7751 C 52.03 + 14.11 R: 3796b
7.Šimková Markéta VSK Přírodověda - or PVP7751 C 53.41 + 15.49 R: 3572b
8.Chumová Jana OOB Slavia Praha SLP7451 C 53.59 + 16.07 R: 3531b
9.Pokorná Magdalena Sportovní klub Praga PGP7562 C 54.29 + 16.37 R: 3462b
10.Kottová Barbora KOT8800 62.55 + 25.03 R: 2304b
11.Kolomějevová Dita Magnus Orienteering ASU8599 C 64.27 + 26.35 R: 2094b
12.Naporowská Marie KOB Baník Sokolov BSO7950 C 65.19 + 27.27 R: 1975b
13.Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha EKP8259 C 66.18 + 28.26 R: 1840b
14.Csakvaryová Lenka KOB Start Blansko SBK8383 C 76.52 + 39.00 R: 389b
15.Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 77.37 + 39.45 R: 286b
Kottová Táňa KOT8600 DISK
Konečné výsledky kategorie: D35B 3.6km 150m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Valášková Šárka SK Kamenice KAM6951 C 30.17 + 0.00
2.Smutná Jana Oddíl OB Vamberk VAM6251 C 31.14 + 0.57
3.Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C 34.31 + 4.14
4.Bejčková Jana SKOB STAVIMAT Slaný SLA7150 C 34.41 + 4.24
5.Paroulková Iva TJ Loko Liberec LLI7151 C 34.52 + 4.35
6.Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín SJC7253 C 36.22 + 6.05
7.Škorpilová Jana USK Praha VSP7455 R 37.00 + 6.43
8.Švadlenová Ivana KOB Choceň CHC7151 C 37.06 + 6.49
9.Kamenická Lenka SK OS Nové Město n. OSN6955 C 37.23 + 7.06
10.Dulovcová Marie TJ Sokol Křemže KRE7051 C 37.29 + 7.12
11.Rykalová Jitka Oddíl OB Vamberk VAM7251 C 37.55 + 7.38
12.Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C 38.45 + 8.28
12.Hiršová Marcela VSK MZLU Brno VBM7079 C 38.45 + 8.28
14.Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha EKP7351 39.23 + 9.06
15.Benešová Iva TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C 39.31 + 9.14
16.Švecová Iva SK Chrast CHT7151 C 40.37 + 10.20
17.Posseltová Romana TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C 40.53 + 10.36
18.Zuzánková Růžena TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C 40.56 + 10.39
19.Kučerová Lada TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C 41.43 + 11.26
20.Doleželová Iva SKP Žďár nad Sázavou PZR7171 C 41.45 + 11.28
21.Nešporová Marie OOB Třebíč TTR7251 C 42.15 + 11.58
22.Smolková Alena Sportovní klub Praga PGP6450 C 43.00 + 12.43
23.Slavíková Jana TJ Slavia Hradec Krá SHK7355 44.54 + 14.37
24.Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C 46.35 + 16.18
25.Tichá Jana TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C 46.45 + 16.28
26.Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové PHK7151 C 49.34 + 19.17
27.Přibíková Monika Sportovní klub Praga PGP7256 C 55.54 + 25.37
28.Zlesáková Stanislava SK Chrast CHT7352 C 57.38 + 27.21
29.Douchová Jaroslava TJ Start Náchod SNA7155 C 72.43 + 42.26
Konečné výsledky kategorie: D40B 3.4km 130m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor STB6798 C 34.14 + 0.00
2.Knapová Iva OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C 34.33 + 0.19
3.Čechová Zuzana OK Jihlava SJI6951 C 35.07 + 0.53
4.Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha MFP6850 C 35.09 + 0.55
5.Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C 35.16 + 1.02
6.Kučerová Vladimíra SKP Žďár nad Sázavou PZR6460 C 41.33 + 7.19
7.Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C 42.27 + 8.13
8.Azebová Martina OK 99 Hradec Králové PHK6757 C 43.46 + 9.32
9.Slavíková Kateřina Sportovní klub Praga PGP6650 C 45.05 + 10.51
10.Tloušťová Eva OK Sparta Praha SCP6950 C 46.18 + 12.04
11.Mrázová Pavla OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C 46.40 + 12.26
12.Kettnerová Lenka TJ Sokol Hostivice HCE6450 C 47.02 + 12.48
13.Stluková Eliška SKP České Budějovice PCB6851 C 51.26 + 17.12
14.Kubátová Iva OK 99 Hradec Králové PHK6552 C 59.07 + 24.53
15.Fólová Hana TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C 66.50 + 32.36
16.Hlubučková Šárka SK Kamenice KAM6851 C 87.49 + 53.35
Konečné výsledky kategorie: D45B 3.3km 115m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Rosecká Alena SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C 28.38 + 0.00
2.Mikulecká Nataša SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C 32.40 + 4.02
3.Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha EKP6150 C 33.05 + 4.27
4.Hrstková Dana OK Jihlava SJI6051 C 33.23 + 4.45
5.Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha EKP5650 C 34.48 + 6.10
6.Veverková Yveta Oddíl OB Vamberk VAM6452 C 35.37 + 6.59
7.Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor BOR6150 C 35.47 + 7.09
8.Vejvodová Mirka SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C 38.53 + 10.15
9.Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové PHK5951 C 39.07 + 10.29
10.Petrželová Alena Lokomotiva Trutnov LTU6351 C 39.22 + 10.44
11.Troupová Vladěna TJ Sokol Křemže KRE6351 C 41.25 + 12.47
12.Hrabánková Ilona Sportovní klub Praga PGP6250 C 42.22 + 13.44
13.Juračková Jana OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C 42.33 + 13.55
14.Landovská Ivana Sportovní klub Praga PGP6251 C 44.16 + 15.38
15.Hermanová Dana OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C 44.17 + 15.39
16.Štrossová Jiřina OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C 44.36 + 15.58
17.Sombotová Alena Lokomotiva Trutnov LTU6151 45.21 + 16.43
18.Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C 45.45 + 17.07
19.Ježková Regina SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C 46.33 + 17.55
20.Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov SRK6351 C 49.13 + 20.35
21.Kovářová Alena TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C 50.50 + 22.12
22.Šámalová Hana Sportovní klub Praga PGP6150 C 51.50 + 23.12
23.Tichá Jiřina KOS Voděrady VOD6050 C 64.14 + 35.36
24.Hanušová Jitka Lokomotiva Trutnov LTU6352 C 66.55 + 38.17
Konečné výsledky kategorie: D50B 2.9km 95m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Rybářová Lenka OK 99 Hradec Králové PHK5551 C 30.06 + 0.00
2.Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C 31.21 + 1.15
3.Jansová Alena SK Chrast CHT5852 C 31.55 + 1.49
4.Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C 32.03 + 1.57
5.Doležalová Vlasta Sportovní klub Praga PGP5550 C 35.17 + 5.11
6.Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka DKP5650 C 36.03 + 5.57
7.Dočkalová Jiřina OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C 36.08 + 6.02
8.Jahnová Helena OK Sparta Praha SCP5550 C 36.49 + 6.43
9.Kalibánová Jiřina SK lyžování a OB Nov NPA5351 C 37.27 + 7.21
10.Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C 38.23 + 8.17
11.Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka DKP5752 C 39.56 + 9.50
12.Kadavá Eva OK Chrastava CHA5750 40.31 + 10.25
13.Bradnová Věra OK Chrastava CHA5550 41.14 + 11.08
14.Brumková Vladimíra Klub OB Kladno DKL5350 C 41.53 + 11.47
15.Konopáčová Jana OOB TJ Turnov TUR5650 C 41.57 + 11.51
16.Nováková Jana SK lyžování a OB Nov NPA5552 C 44.28 + 14.22
17.Pokorná Eva KOB Temelín TEM5751 C 45.58 + 15.52
18.Zavadilová Naďa OK Sparta Praha SCP5450 C 61.10 + 31.04
19.Nováková Pavla OK Doksy DOK5950 C 63.43 + 33.37
Zelená Markéta Sportovní klub Praga PGP5850 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D55B 2.8km 95m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šaffková Zuzana OK Chrastava CHA5150 30.58 + 0.00
2.Neradová Alena KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C 33.20 + 2.22
3.Ševčíková Alena OK Chrastava CHA5351 35.42 + 4.44
4.Zlesáková Vlasta OK Jilemnice JIL5362 C 35.49 + 4.51
5.Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové PHK5351 C 37.39 + 6.41
6.Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C 37.51 + 6.53
7.Langrová Eva TJ Start Náchod SNA5351 C 38.10 + 7.12
8.Křížová Zdenka SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C 38.12 + 7.14
9.Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka DKP5150 C 39.57 + 8.59
10.Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha TAP5452 C 45.02 + 14.04
Konečné výsledky kategorie: D60B 2.5km 105m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C 34.40 + 0.00
1.Dvořáková Ladislava Sportovní klub Praga PGP4451 C 34.40 + 0.00
3.Kubátová Milada Sportovní klub Praga PGP4750 C 34.41 + 0.01
4.Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C 36.36 + 1.56
5.Horáčková Stanislava OK Chrastava CHA4950 40.00 + 5.20
6.Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor BOR4650 C 49.38 + 14.58
7.Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja TJP4750 C 49.41 + 15.01
8.Suchá Bohuslava Sportovní klub Praga PGP4450 C 53.19 + 18.39
MS Cermanová Petra MS 63.03 + 28.23
Konečné výsledky kategorie: D65B 2.4km 80m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Haňkovská Jana Sportovní klub Praga PGP4050 C 38.11 + 0.00
2.Novotná Marie OK 99 Hradec Králové PHK3951 C 44.53 + 6.42
3.Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor BOR3750 C 56.26 + 18.15
Konečné výsledky kategorie: H10C 2.3km 75m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Křivda Tomáš KOB Choceň CHC9901 C 19.00 + 0.00
2.Buk Petr SKOB Roudnice nad La ROU0001 C 27.02 + 8.02
3.Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové PHK0001 C 32.52 + 13.52
4.Roudný Martin OK Lokomotiva Pardub LPU0002 C 33.16 + 14.16
5.Bachtík Tomáš OOS TJ Spartak Vrchl VRL9902 C 35.54 + 16.54
6.Švec Martin SK Chrast CHT9902 C 44.13 + 25.13
7.Forst Antonín VŠSK MFF UK Praha MFP0101 C 44.20 + 25.20
8.Janovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP0101 C 44.53 + 25.53
9.Švec Petr SK Chrast CHT9901 C 50.13 + 31.13
10.Roudný Václav OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C 51.01 + 32.01
11.Miličevič Marin SKP Žďár nad Sázavou PZR9901 C 60.59 + 41.59
12.Nešpor Jan OOB Třebíč TTR0101 C 61.10 + 42.10
Konečné výsledky kategorie: H12C 2.8km 85m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Valášek Jiří SK Kamenice KAM9700 C 20.45 + 0.00
2.Hirš Otakar VSK MZLU Brno VBM9801 B 22.40 + 1.55
3.Růžička Adam OK 99 Hradec Králové PHK9704 B 22.42 + 1.57
4.Hausenblas Šimon SK Kamenice KAM9803 C 26.47 + 6.02
5.Frýba Dominik OK Jihlava SJI9702 B 26.48 + 6.03
6.Tomeš Jan OOS TJ Spartak Vrchl VRL9801 C 34.42 + 13.57
7.Kovář Kamil KOB Baník Sokolov BSO9700 C 35.23 + 14.38
8.Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteer BBM9800 B 37.01 + 16.16
9.Nedvěd Lukáš Sportovní klub Praga PGP9802 C 46.06 + 25.21
10.Hlubuček Martin SK Kamenice KAM9701 C 58.43 + 37.58
11.Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové PHK9702 C 59.22 + 38.37
Sedláček Daniel Lokomotiva Trutnov LTU9701 DISK
Konečné výsledky kategorie: H14B 3.2km 85m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka DKP9600 B 21.37 + 0.00
2.Kettner Vojtěch TJ Sokol Hostivice HCE9600 B 22.00 + 0.23
3.Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 B 22.10 + 0.33
4.Čech Jan OK Jihlava SJI9601 B 23.34 + 1.57
5.Kamenický Jeroným SK OS Nové Město n. OSN9549 C 24.13 + 2.36
6.Heřman Ondřej SOOB Spartak Rychnov SRK9503 C 24.29 + 2.52
7.Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor BOR9503 A 24.36 + 2.59
8.Málek Jan SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B 24.54 + 3.17
9.Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka DKP9500 B 24.58 + 3.21
10.Picek Štěpán TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B 25.10 + 3.33
11.Křivda Martin KOB Choceň CHC9501 B 25.43 + 4.06
12.Štál Jan Sportcentrum Jičín SJC9601 B 26.15 + 4.38
13.Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové PHK9601 C 26.17 + 4.40
14.Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov SRK9507 C 26.23 + 4.46
15.Mašek Ondřej SOOB Spartak Rychnov SRK9502 B 27.25 + 5.48
16.Vyskočil Štěpán Oddíl OB Vamberk VAM9701 B 27.49 + 6.12
17.Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B 28.19 + 6.42
18.Bořil Jan SK OS Nové Město n. OSN9700 B 28.20 + 6.43
19.Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov SRK9509 C 29.24 + 7.47
20.Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B 29.56 + 8.19
21.Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteer BBM9600 B 30.37 + 9.00
22.Kočíb Jiří TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C 31.18 + 9.41
23.Posselt Martin TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B 33.49 + 12.12
24.Frank Jiří KČT Aš MAS9600 B 34.09 + 12.32
25.Landovský Jakub Sportovní klub Praga PGP9601 B 35.48 + 14.11
26.Veselý Jakub TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C 36.03 + 14.26
27.Vacek Vojtěch OK Jihlava SJI9602 B 38.00 + 16.23
28.Buk Michal SKOB Roudnice nad La ROU9601 B 39.51 + 18.14
29.Taclík Milan Lokomotiva Trutnov LTU9601 42.43 + 21.06
30.Zlámal David Sportcentrum Jičín SJC9603 B 44.42 + 23.05
31.Růžička Karel OK 99 Hradec Králové PHK9502 C 49.09 + 27.32
Rykala Filip Oddíl OB Vamberk VAM9601 B DISK
Konečné výsledky kategorie: H16B 3.5km 150m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor STB9301 A 24.45 + 0.00
2.Rusý Tomáš SK Kamenice KAM9301 A 24.58 + 0.13
3.Šlajs Daniel Kometa Kralovice KRL9403 A 26.32 + 1.47
4.Pova Ondřej Kometa Kralovice KRL9304 B 26.57 + 2.12
5.Provázek Jiří TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B 27.59 + 3.14
6.Lomič Šimon OK Jiskra Nový Bor BOR9303 B 28.38 + 3.53
7.Prášek Přemysl Sportovní klub Praga PGP9302 B 29.14 + 4.29
8.Záveský Filip TJ Loko Česká Třebov CET9301 B 29.29 + 4.44
9.Buk Jindřich SKOB Roudnice nad La ROU9303 B 30.13 + 5.28
10.Semík Ondřej SK Kamenice KAM9401 A 30.34 + 5.49
11.Zacha Ondřej OK Jihlava SJI9304 B 30.37 + 5.52
12.Dvořáček Radek Oddíl OB Vamberk VAM9401 B 30.40 + 5.55
13.Kettner Lukáš SK Kamenice KAM9403 A 30.50 + 6.05
14.Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP9301 C 30.57 + 6.12
15.Vištejn Jiří Kometa Kralovice KRL9305 B 30.59 + 6.14
16.Valášek Jan SK Kamenice KAM9400 B 31.02 + 6.17
17.Zakouřil Vít OOB TJ Turnov TUR9301 31.07 + 6.22
18.Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor BOR9301 A 31.13 + 6.28
19.Šulc Marek KČT Aš MAS9300 B 32.12 + 7.27
20.Kučera Štěpán SK Studenec STH9401 A 32.32 + 7.47
21.Kubát Lukáš OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 C 32.49 + 8.04
22.Kočíb Jan TJ Tatran Jablonec n TJN9303 B 33.01 + 8.16
23.Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín SJC9401 B 33.09 + 8.24
24.Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR9304 B 33.56 + 9.11
25.Němeček Jan SK Kamenice KAM9300 B 34.12 + 9.27
26.Krejčí Jaroslav ml. OK Jiskra Nový Bor BOR9300 B 34.13 + 9.28
27.Fuksa Jakub OK Jihlava SJI9307 B 34.50 + 10.05
28.Jiroušek Vít SOOB Spartak Rychnov SRK9402 B 37.02 + 12.17
29.Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B 39.25 + 14.40
30.Kučera Tomáš SK Studenec STH9402 B 43.37 + 18.52
Konečné výsledky kategorie: H18B 3.8km 140m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Chmelař Lukáš TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 B 25.55 + 0.00
2.Stulík Matěj TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B 26.56 + 1.01
3.Chloupek Adam SK Studenec STH9302 A 27.19 + 1.24
4.Lazák Tomáš Lokomotiva Trutnov LTU9102 A 28.39 + 2.44
5.Charvát Jiří SK Studenec STH9204 B 28.52 + 2.57
6.Janata Jakub SK Studenec STH9205 A 29.19 + 3.24
7.Tichý Tomáš TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B 29.23 + 3.28
8.Egrt Martin TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B 29.40 + 3.45
9.Švirák Ondřej OOB TJ Turnov TUR9102 A 29.58 + 4.03
10.Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň LPM9202 B 30.02 + 4.07
11.Azeb Karim OK 99 Hradec Králové PHK9110 B 30.24 + 4.29
12.Nešpor Václav SK Kamenice KAM9103 A 30.31 + 4.36
13.Kučera Michal SK Studenec STH9201 A 31.04 + 5.09
14.Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové PHK9102 31.34 + 5.39
15.Hladík František SK Studenec STH9203 B 32.29 + 6.34
16.Suchý Jiří OK Jihlava SJI9201 A 32.53 + 6.58
17.Svoboda Tomáš Lokomotiva Trutnov LTU9202 B 33.53 + 7.58
18.Večeřa Martin TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B 34.57 + 9.02
19.Vik Martin SK Studenec STH9206 B 35.25 + 9.30
20.Šnobr Michal OK Jihlava SJI9102 B 35.54 + 9.59
21.Škrabánek Matěj OK Jihlava SJI9203 B 39.08 + 13.13
22.Kaser Dan TJ Jiskra Havlíčkův JHB9103 B 43.13 + 17.18
Konečné výsledky kategorie: H20B 4.7km 120m 24k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov SRK8902 R 30.12 + 0.00
2.Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor BOR9007 A 30.37 + 0.25
3.Kobr Tomáš TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B 36.04 + 5.52
4.Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové PHK9001 A 36.12 + 6.00
5.Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor BOR9006 B 36.48 + 6.36
6.Černý Martin KOB TRETRA Praha TAP8902 C 37.11 + 6.59
7.Záveský Marek TJ Loko Česká Třebov CET9001 B 42.31 + 12.19
8.Hostaš Petr TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B 46.30 + 16.18
9.Souček Michal TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B 62.54 + 32.42
Konečné výsledky kategorie: H21A 6.0km 160m 28k Ranking:0.8400 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové PHK8802 R 33.32 + 0.00 R: 8799b
2.Rambousek Karel KOB Baník Sokolov BSO7907 R 33.41 + 0.09 R: 8761b
3.Vobr Marek OK Jiskra Nový Bor BOR7801 C 35.07 + 1.35 R: 8397b
3.Prášil Marek OK Jihlava SJI7313 E 35.07 + 1.35 R: 8397b
5.Žemlík Pavel SKOB Zlín TZL7135 R 35.12 + 1.40 R: 8376b
6.Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín SJC8202 R 35.20 + 1.48 R: 8342b
7.Holas Ondřej OOB TJ Turnov TUR8501 C 35.23 + 1.51 R: 8330b
8.Beneš Jan Sportcentrum Jičín SJC8703 R 35.24 + 1.52 R: 8325b
9.Vítek Petr OK 99 Hradec Králové PHK7601 C 35.33 + 2.01 R: 8287b
10.Kozák Petr SK Kamenice KAM6501 R 35.55 + 2.23 R: 8194b
11.Henych Martin Sportcentrum Jičín SJC8601 R 36.15 + 2.43 R: 8110b
12.Antoš Filip SK lyžování a OB Nov NPA8001 C 36.19 + 2.47 R: 8093b
13.Nehasil David OK Jiskra Nový Bor BOR7713 C 36.21 + 2.49 R: 8084b
14.Landovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP9103 A 36.23 + 2.51 R: 8076b
15.Novák Zdeněk SK lyžování a OB Nov NPA7701 C 36.44 + 3.12 R: 7987b
16.Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov TUR8406 R 36.55 + 3.23 R: 7941b
17.Janda Martin KOB Dobruška DOB8002 36.59 + 3.27 R: 7924b
18.Pýcha Lukáš TJ Start Náchod SNA8402 C 37.08 + 3.36 R: 7886b
19.Kolín Jan OK Jilemnice JIL7701 C 37.11 + 3.39 R: 7873b
20.Špicar Petr Sportcentrum Jičín SJC8801 C 37.13 + 3.41 R: 7864b
21.Khýn Vítězslav KOB Dobruška DOB8304 C 37.21 + 3.49 R: 7831b
22.Vlček Martin OOB TJ Turnov TUR8702 C 37.26 + 3.54 R: 7810b
23.Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R 37.35 + 4.03 R: 7771b
24.Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové PHK8101 R 37.41 + 4.09 R: 7746b
25.Zicha Jiří TJ Slovan Luhačovice LCE7708 37.42 + 4.10 R: 7742b
26.Flašar Jan Sportovní klub Praga PGP8610 C 38.00 + 4.28 R: 7666b
27.Procházka Jan Oddíl OB Kotlářka DKP8201 R 38.08 + 4.36 R: 7632b
28.Drobník Michal Sportcentrum Jičín SJC8709 C 38.10 + 4.38 R: 7624b
29.Tihon Michal OK 99 Hradec Králové PHK7905 C 38.30 + 4.58 R: 7539b
30.Nývlt Martin TJ Start Náchod SNA8206 C 38.37 + 5.05 R: 7509b
31.Hora Vojtěch Sportovní klub Praga PGP8301 C 38.38 + 5.06 R: 7505b
32.Potštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C 38.41 + 5.09 R: 7493b
33.Král Václav SK Severka Šumperk SSU8243 R 38.52 + 5.20 R: 7446b
34.Nemšovský Petr Sportovní klub Praga PGP7602 C 38.54 + 5.22 R: 7438b
35.Boudný Jan OK Sparta Praha SCP7417 38.57 + 5.25 R: 7425b
35.Makovský Jakub KOB TRETRA Praha TAP8511 C 38.57 + 5.25 R: 7425b
37.Sysel Ondřej Sportovní klub Praga PGP8302 C 39.10 + 5.38 R: 7370b
37.Novotný Radek OK 99 Hradec Králové PHK7402 C 39.10 + 5.38 R: 7370b
39.Janovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP6401 C 39.11 + 5.39 R: 7366b
40.Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C 39.19 + 5.47 R: 7332b
41.Pražák Jiří SK Zbraslav OOB ZBP7800 C 39.32 + 6.00 R: 7277b
42.Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C 39.44 + 6.12 R: 7226b
43.Lejsek Tadeáš Sportovní klub Praga PGP8903 A 39.49 + 6.17 R: 7205b
44.Pilař Karel KČT Aš MAS5501 C 39.50 + 6.18 R: 7201b
45.Novák Jiří SK lyžování a OB Nov NPA7502 C 40.32 + 7.00 R: 7023b
46.Novák Daniel OK Doksy DOK8700 C 40.39 + 7.07 R: 6994b
47.Hošek Radim KOB Dobruška DOB8737 40.44 + 7.12 R: 6973b
48.Vrabec Ondřej OK Sparta Praha SCP8303 C 40.47 + 7.15 R: 6960b
49.Justa Pavel OK 99 Hradec Králové PHK8701 40.52 + 7.20 R: 6939b
50.Kadavý Petr OK Chrastava CHA7800 41.14 + 7.42 R: 6846b
50.Veverka Tomáš Oddíl OB Vamberk VAM8401 C 41.14 + 7.42 R: 6846b
52.Čech Jan VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C 41.57 + 8.25 R: 6664b
53.Pachner Pavel VSK Slavia TU Libere VLI7503 C 42.51 + 9.19 R: 6436b
54.Švadlena Pavel KOB Choceň CHC7502 C 42.58 + 9.26 R: 6406b
55.Kadlec Jan OK Jihlava SJI8306 C 43.07 + 9.35 R: 6368b
56.Kondrát Martin Sportovní klub Praga PGP6501 C 43.11 + 9.39 R: 6351b
57.Tichovský Martin Sportovní klub Praga PGP6100 C 43.26 + 9.54 R: 6288b
58.Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha TAP8610 C 43.41 + 10.09 R: 6224b
59.Otruba Marek TJ Sokol Plumlov PLU7417 C 43.48 + 10.16 R: 6195b
60.Kožina Petr Sportovní klub Praga PGP6000 C 44.13 + 10.41 R: 6089b
61.Procházka Tomáš Oddíl OB Kotlářka DKP8200 C 44.21 + 10.49 R: 6055b
62.Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň LPM7820 C 45.41 + 12.09 R: 5717b
63.Zimmermann Pavel TJ Sokol Křemže KRE6401 C 47.44 + 14.12 R: 5197b
64.Zikmund Zdeněk SK lyžování a OB Nov NPA6705 C 50.09 + 16.37 R: 4584b
65.Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C 51.39 + 18.07 R: 4204b
66.Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C 69.29 + 35.57 R: 0b
Pátek Michal KOB Choceň CHC8603 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H21B 5.3km 140m 26k Ranking:0.7136 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kopecký Ondřej OK Lokomotiva Pardub LPU8704 C 34.57 + 0.00 R: 7491b
2.Kazda Jiří Sportcentrum Jičín SJC8006 C 35.41 + 0.44 R: 7340b
3.Zuzánek Zdeněk TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C 36.16 + 1.19 R: 7220b
4.Matras Tomáš SK Chrast CHT8001 C 36.39 + 1.42 R: 7141b
5.Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec LLI7502 C 36.59 + 2.02 R: 7072b
6.Klícha Martin SOOB Spartak Rychnov SRK8801 C 37.45 + 2.48 R: 6914b
7.Zlámal Petr Sportcentrum Jičín SJC7010 C 37.50 + 2.53 R: 6896b
8.Jiran Jan OK 99 Hradec Králové PHK7701 C 38.06 + 3.09 R: 6841b
9.Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín SJC8205 C 38.20 + 3.23 R: 6793b
10.Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno ZBM8721 C 38.26 + 3.29 R: 6773b
11.Kolek Petr KOB Dobruška DOB7501 38.30 + 3.33 R: 6759b
12.Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C 39.39 + 4.42 R: 6522b
13.Teringl Radek TJ OB České Budějovi VCB6502 C 39.44 + 4.47 R: 6505b
14.Macek Jiří KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C 39.49 + 4.52 R: 6487b
15.Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové PHK7801 C 39.51 + 4.54 R: 6481b
16.Slavík Pavel TJ Start Náchod SNA7349 C 40.13 + 5.16 R: 6405b
17.Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín SJC7501 C 40.24 + 5.27 R: 6367b
18.Stepanek Ondrej OK Sparta Praha SCP8304 C 40.25 + 5.28 R: 6364b
19.Kraus Petr Sportcentrum Jičín SJC7303 C 40.55 + 5.58 R: 6260b
20.Korecký Miroslav SK Chrast CHT7901 C 41.01 + 6.04 R: 6240b
21.Kuban Michal SK Chrast CHT8505 C 41.11 + 6.14 R: 6205b
22.Fencl Petr OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C 41.14 + 6.17 R: 6195b
23.Nitsch Karel VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C 41.26 + 6.29 R: 6154b
24.Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor BOR8202 C 41.29 + 6.32 R: 6144b
25.Drhlík Petr SOOB Spartak Rychnov SRK8301 C 41.32 + 6.35 R: 6133b
26.Hodek Michal KOB TRETRA Praha TAP8808 C 42.18 + 7.21 R: 5975b
27.Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov SRK8001 C 42.20 + 7.23 R: 5968b
28.Čáp Ondřej KOB Dobruška DOB7405 42.55 + 7.58 R: 5848b
29.Pátek Richard SK Žabovřesky Brno ZBM7609 C 43.28 + 8.31 R: 5734b
30.Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha EKP8211 C 44.00 + 9.03 R: 5624b
30.Beneš Filip KOB TRETRA Praha TAP8701 C 44.00 + 9.03 R: 5624b
32.Dubec Pavel OK Sparta Praha SCP8003 C 44.04 + 9.07 R: 5611b
33.Vaněk Petr SK Zbraslav OOB ZBP7302 C 44.33 + 9.36 R: 5511b
34.Sládek Jan KOB TRETRA Praha TAP8801 C 45.03 + 10.06 R: 5408b
35.Sedlák Radek KOB Dobruška DOB7500 45.35 + 10.38 R: 5298b
36.Kučerka Jan KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C 45.47 + 10.50 R: 5257b
37.Kovář Jindřich KČT Aš MAS6800 C 45.50 + 10.53 R: 5246b
38.Chum Jaroslav OOB Slavia Praha SLP6601 C 46.02 + 11.05 R: 5205b
39.Žáček Martin VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C 46.38 + 11.41 R: 5081b
40.Vondra Jiří VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C 47.26 + 12.29 R: 4916b
41.Beneš Jan TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C 47.33 + 12.36 R: 4892b
42.Komín David Sportovní klub Praga PGP7405 C 48.00 + 13.03 R: 4799b
43.Vlach Martin Oddíl OB Kotlářka DKP8605 C 48.33 + 13.36 R: 4686b
44.Rakovec Michal OK Sparta Praha SCP6901 C 49.14 + 14.17 R: 4545b
45.Kubíček Zdeněk OOB TJ Turnov TUR7202 C 50.44 + 15.47 R: 4236b
46.Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C 54.40 + 19.43 R: 3424b
47.Borovička Milan VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C 56.59 + 22.02 R: 2946b
Pelc Václav TJ ČZ Strakonice CST6702 C DISK
Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP7912 C DISK
MS Slovák Miroslav TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 CMS 42.13 + 7.16 R: 5992b
Konečné výsledky kategorie: H21C 4.8km 160m 24k Ranking:0.6206 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Přinda Lukáš VSK Slavia TU Libere VLI7701 C 31.36 + 0.00 R: 7249b
2.Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov SRK8805 C 38.51 + 7.15 R: 5980b
3.Steinz Radek OK Jiskra Nový Bor BOR8403 C 39.02 + 7.26 R: 5947b
4.Kysilko Zdeněk SK Chrast CHT8601 C 39.17 + 7.41 R: 5904b
5.Hejtmánek Martin KOB TRETRA Praha TAP8605 C 41.20 + 9.44 R: 5545b
6.Preininger Luděk KOB Dobruška DOB8001 C 43.51 + 12.15 R: 5104b
7.Lžíčař Martin KOB Dobruška DOB8803 44.23 + 12.47 R: 5010b
8.Přeček Zdeněk OK Sparta Praha SCP5200 C 47.35 + 15.59 R: 4450b
9.Forst Libor VŠSK MFF UK Praha MFP6301 C 48.10 + 16.34 R: 4348b
10.Ptáček Jan VSK Přírodověda - or PVP7200 C 49.03 + 17.27 R: 4193b
11.Eiselt Jan TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C 49.58 + 18.22 R: 4032b
12.Žebrák Zbyněk SKOB Ostrava MOV7105 C 51.47 + 20.11 R: 3714b
13.Košák Martin SOOB Spartak Rychnov SRK8002 C 56.23 + 24.47 R: 2909b
14.Pokorný Ondřej Sportovní klub Praga PGP7506 C 57.44 + 26.08 R: 2672b
15.Háp Petr OK 99 Hradec Králové PHK7201 C 59.13 + 27.37 R: 2412b
16.Švec Jiří SK Chrast CHT7201 C 67.07 + 35.31 R: 1029b
Koča Michal KOT8500 DISK-LIM.
Konečné výsledky kategorie: H35B 4.7km 150m 24k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Samek Petr OK 99 Hradec Králové PHK7302 C 30.34 + 0.00
2.Mašata Roman OK 99 Hradec Králové PHK7107 C 32.29 + 1.55
3.Háp Pavel OK 99 Hradec Králové PHK7101 C 38.44 + 8.10
4.Tichý Martin TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C 40.37 + 10.03
5.Rulc Zdeněk TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C 56.29 + 25.55
6.Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C 61.32 + 30.58
Konečné výsledky kategorie: H40B 4.3km 135m 22k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteer BBM6508 C 27.53 + 0.00
2.Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno TBM6107 C 29.10 + 1.17
3.Funda Jiří OK Andante Písek API6401 C 33.44 + 5.51
4.Killar Marek Lokomotiva Trutnov LTU6801 C 34.21 + 6.28
5.Milota Josef MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C 34.38 + 6.45
6.Valášek Petr SK Kamenice KAM6600 C 35.09 + 7.16
7.Seifert Jan Oddíl OB Kotlářka DKP6501 C 35.43 + 7.50
8.Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor BOR6600 C 36.14 + 8.21
9.Procházka Radek OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C 39.48 + 11.55
10.Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové PHK6702 C 40.04 + 12.11
11.Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné HOS6701 40.11 + 12.18
12.Hanuš Pavel Lokomotiva Trutnov LTU6501 C 40.23 + 12.30
13.Hartman Aleš USK Praha VSP6506 C 41.04 + 13.11
14.Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C 41.45 + 13.52
15.Valach Petr OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C 43.24 + 15.31
16.Hanák Martin Kometa Kralovice KRL6701 C 43.26 + 15.33
17.Petráček Aleš OK Jihlava SJI6301 C 45.41 + 17.48
18.Posselt Martin TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C 45.55 + 18.02
19.Chval Josef OK Lokomotiva Plzeň LPM6700 C 53.07 + 25.14
20.Fól Jiří TJ Tatran Jablonec n TJN5600 C 59.04 + 31.11
21.Hlubuček Tomáš SK Kamenice KAM6603 C 66.25 + 38.32
Konečné výsledky kategorie: H45B 3.9km 150m 22k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hradecký Jaroslav OK Doksy DOK6300 C 29.26 + 0.00
2.Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor BOR6302 C 29.35 + 0.09
3.Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR6003 C 30.28 + 1.02
4.Vávra Martin TJ Jiskra Hořice HOR6302 C 31.23 + 1.57
5.Procházka Antonín OOB TJ Sokol Dobřich DCE5500 C 31.36 + 2.10
6.Němeček Jan USK Praha VSP6201 C 31.42 + 2.16
7.Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov TUR5501 32.51 + 3.25
8.Petržela Pavel Lokomotiva Trutnov LTU6301 C 33.52 + 4.26
9.Nešpor Jan OOB Třebíč TTR6101 C 34.15 + 4.49
10.Kettner Pavel TJ Sokol Hostivice HCE5900 C 34.17 + 4.51
11.Horák Jiří Lokomotiva Trutnov LTU5802 C 34.58 + 5.32
12.Přibík Jan Sportovní klub Praga PGP6301 C 35.34 + 6.08
13.Slavík Viktor Sportovní klub Praga PGP6300 C 37.29 + 8.03
14.Roudný Václav OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C 37.39 + 8.13
15.Blabla Zdeněk SKP České Budějovice PCB5901 C 37.48 + 8.22
16.Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka DKP6300 C 38.00 + 8.34
17.Hirš Libor VSK MZLU Brno VBM6000 C 38.22 + 8.56
18.Bořil Petr SK OS Nové Město n. OSN6207 C 38.23 + 8.57
19.Mechl Miroslav OK Jilemnice JIL6301 C 38.41 + 9.15
20.Šimek Miroslav VŠSK MFF UK Praha MFP6302 C 39.47 + 10.21
21.Kamenický Radan SK OS Nové Město n. OSN6004 C 39.48 + 10.22
22.Kott Stanislav KOT6100 39.49 + 10.23
23.Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor BOR6303 C 40.48 + 11.22
24.Malý Evžen OK Jilemnice JIL6102 C 41.44 + 12.18
25.Kohl Jiří SKOB Kralupy n.Vlt. KPY6201 C 42.03 + 12.37
26.Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové PHK6401 C 43.30 + 14.04
27.Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald KUN6201 C 43.44 + 14.18
28.Záveský Richard TJ Loko Česká Třebov CET6301 C 46.27 + 17.01
29.Pavlů Jaroslav OOB TJ Sokol Dobřich DCE6100 C 47.37 + 18.11
30.Imlauf Martin TJ Start Náchod SNA6301 C 47.43 + 18.17
31.Kovář Karel TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C 55.55 + 26.29
Kopáček Miroslav SK Chrast CHT6049 C DISK
Dobeš Václav SKOB Kralupy n.Vlt. KPY5701 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H50B 3.8km 150m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Uher Petr USK Praha VSP5001 C 30.49 + 0.00
2.Škorpil Martin USK Praha VSP5700 C 32.26 + 1.37
3.Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald KUN5801 C 33.00 + 2.11
4.Novák Tom OK Doksy DOK5500 C 33.15 + 2.26
5.Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha EKP5601 C 33.22 + 2.33
6.Tupec Jiří Oddíl OB Vamberk VAM5801 C 33.50 + 3.01
7.Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor STB5701 C 34.15 + 3.26
8.Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové PHK5902 C 34.22 + 3.33
9.Sombota Jiří Lokomotiva Trutnov LTU5901 36.14 + 5.25
10.Konopáč Jiří OOB TJ Turnov TUR5803 C 36.31 + 5.42
11.Doležal Miroslav Sportovní klub Praga PGP5501 C 37.59 + 7.10
12.Štefec Jaroslav SK Chrast CHT5801 C 38.01 + 7.12
13.Jaroš Vladimír OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C 39.48 + 8.59
14.Šámal Václav Sportovní klub Praga PGP5601 C 40.09 + 9.20
15.Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha TAP5802 C 41.25 + 10.36
16.Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C 41.37 + 10.48
17.Horák Petr TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C 46.20 + 15.31
18.Šváb Jan USK Praha VSP5801 C 47.18 + 16.29
19.Šorm Miroslav Klub OB Kladno DKL5200 C 50.48 + 19.59
20.Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C 51.52 + 21.03
21.Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C 52.18 + 21.29
22.Junek Petr SK Studenec STH5501 C 55.36 + 24.47
23.Grivalský Michal Sportovní klub Praga PGP5900 C 66.03 + 35.14
Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C DISK
Cupal Jan KOS Voděrady VOD5000 C DISK-LIM.
Konečné výsledky kategorie: H55B 3.3km 125m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kalibán Jaroslav SK lyžování a OB Nov NPA5101 C 25.39 + 0.00
2.Přinda Oldřich VSK Slavia TU Libere VLI5101 C 26.20 + 0.41
3.Erlebach Josef OK Jilemnice JIL5201 C 27.29 + 1.50
4.Provazník Jiří OOB TJ Turnov TUR5102 C 27.43 + 2.04
5.Knap Jan OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C 28.07 + 2.28
6.Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové PHK5201 C 28.32 + 2.53
7.Farář Václav OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C 28.45 + 3.06
8.Hořínek Jaroslav USK Praha VSP5000 C 29.20 + 3.41
9.Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C 29.41 + 4.02
10.Matras Jaroslav SK Chrast CHT5301 C 30.44 + 5.05
11.Novák Karel SK lyžování a OB Nov NPA5001 C 31.28 + 5.49
12.Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C 31.31 + 5.52
13.Peterka Josef TJ Loko Liberec LLI4702 C 32.22 + 6.43
14.Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald KUN5201 C 34.18 + 8.39
15.Farář Jaroslav OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C 34.42 + 9.03
16.Brumek Stanislav Klub OB Kladno DKL5201 C 34.47 + 9.08
17.Langr Stanislav TJ Start Náchod SNA5403 C 37.34 + 11.55
18.Sysel Zdeněk Sportovní klub Praga PGP5200 C 38.17 + 12.38
19.Procházka Jiří Lokomotiva Trutnov LTU4802 C 45.22 + 19.43
20.Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C 45.24 + 19.45
21.Hojný Oldřich OK Sparta Praha SCP5201 C 50.41 + 25.02
22.Herman Jan OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C 51.01 + 25.22
23.Liberský Mirko SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C 71.02 + 45.23
Cabrnoch Jiří Klub OB Kladno DKL5400 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H60B 3.4km 145m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Pospíšil Jaromír SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C 28.52 + 0.00
2.Švadlena Jiří KOB Choceň CHC4601 C 30.29 + 1.37
3.Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C 31.59 + 3.07
4.Vítek Josef SK Chrast CHT4802 C 33.06 + 4.14
5.Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C 33.51 + 4.59
6.Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C 34.53 + 6.01
7.Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C 35.21 + 6.29
8.Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP4900 C 35.58 + 7.06
9.Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov TUV4701 C 36.41 + 7.49
10.Fiala Miloš TJ Kašperské Hory KSH4801 C 37.32 + 8.40
11.Kadavý Zdeněk OK Chrastava CHA4901 37.41 + 8.49
12.Buriánek Jaromír OK Sparta Praha SCP4700 C 37.42 + 8.50
13.Švec Zdeněk SKOB STAVIMAT Slaný SLA4700 C 38.12 + 9.20
14.Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka DKP4700 C 38.26 + 9.34
15.Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb SCH4701 C 38.36 + 9.44
16.Kříž Pavel SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C 39.20 + 10.28
17.Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C 39.48 + 10.56
18.Novák Miloš OK Sparta Praha SCP4600 C 39.51 + 10.59
19.Kubíček Zdeněk OOB TJ Turnov TUR4802 C 42.16 + 13.24
20.Rychtecký Josef TJ OB České Budějovi VCB4801 C 43.44 + 14.52
21.Ježek Ladislav VSK Slavia TU Libere VLI4900 C 43.49 + 14.57
22.Zlesák Zdeněk OK Jilemnice JIL4701 C 43.53 + 15.01
23.Nosál Stanislav SKOB STAVIMAT Slaný SLA4600 C 45.03 + 16.11
24.Starka František SK Chrast CHT4801 C 45.20 + 16.28
25.Zelený Vladimír Sportovní klub Praga PGP4800 C 47.55 + 19.03
25.Sokolář Zdeněk TJ Start Náchod SNA4501 C 47.55 + 19.03
27.Pokorný Karel KOB Temelín TEM4701 C 54.32 + 25.40
28.Springer Michal OK 99 Hradec Králové PHK4601 C 57.57 + 29.05
29.Jiran Václav OK 99 Hradec Králové PHK4701 C 63.52 + 35.00
30.Ryšavý Vít TJ Sokol Troja TJP4700 C 78.15 + 49.23
Konečné výsledky kategorie: H65B 3.0km 80m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Čadil Jan VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C 26.55 + 0.00
2.Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C 29.46 + 2.51
3.Dohnal Josef USK Praha VSP4300 31.04 + 4.09
4.Pospíšil Jiří SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C 31.45 + 4.50
5.Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C 31.55 + 5.00
6.Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka DKP4300 C 32.16 + 5.21
7.Aschermann Michal Tempo Praha TEP4400 C 34.08 + 7.13
8.Suchý Karel Sportovní klub Praga PGP4300 C 34.48 + 7.53
9.Gřunděl Ivan TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C 35.11 + 8.16
10.Rejpal Petr OK Sparta Praha SCP4100 C 35.57 + 9.02
11.Schimm Dieter KOB Baník Sokolov BSO4401 C 37.26 + 10.31
12.Lisý Jan SKOB Ostrov ONO4201 C 38.34 + 11.39
13.Šmrha František OK Jihlava SJI4138 C 44.08 + 17.13
Novotný František USK Slavie Ústí n.L. PUL4200 DISK
Konečné výsledky kategorie: H70B 2.7km 80m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín SJC3601 C 29.51 + 0.00
2.Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor BOR3600 C 32.51 + 3.00
3.Attl Vladimír Sportovní klub Praga PGP3800 C 32.55 + 3.04
4.Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C 33.11 + 3.20
5.Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové PHK3801 C 34.34 + 4.43
6.Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR3602 C 39.54 + 10.03
7.Novotný Petr OK 99 Hradec Králové PHK3802 C 47.06 + 17.15
8.Weber Petr OK 99 Hradec Králové PHK3901 47.10 + 17.19
9.Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor BOR3900 C 48.26 + 18.35
10.Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka DKP3800 C 52.06 + 22.15
11.Langr Jan OK Jiskra Nový Bor BOR3601 C 55.08 + 25.17
Konečné výsledky kategorie: H75B 2.7km 65m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Semorád Miloš OK Sparta Praha SCP3300 C 32.59 + 0.00
2.Vykysalý František OK 99 Hradec Králové PHK3002 C 34.48 + 1.49
3.Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C 41.54 + 8.55
4.Cupák Miloslav OOB TJ Sokol Dobřich DCE2200 C 83.06 + 50.07
Konečné výsledky kategorie: T1 2.5km 80m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové PHK7153 C 24.23 + 0.00
2.Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C 27.10 + 2.47
3.Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové PHK7157 C 29.31 + 5.08
4.Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C 32.29 + 8.06
5.Rufferová Iva TJ Start Náchod SNA5052 36.24 + 12.01
6.Nývltová Eva OK Andante Písek API 43.24 + 19.01
7.Nováková Lenka SKOB Roudnice nad La ROU92 51.01 + 26.38
8.Remešová Alena KOS Voděrady VOD6150 C 58.51 + 34.28
9.Vondrová Jitka VŠTJ Stavební fakult FSP8052 C 59.24 + 35.01
10.Komárek Arnošt TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C 64.14 + 39.51
11.Valíková Saša OK 99 Hradec Králové PHK7953 C 72.17 + 47.54
Konečné výsledky kategorie: T2 3.9km 110m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Karolína Čivrná OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C 35.26 + 0.00
2.Ďoubal Jan Neregistrovaní NER 36.19 + 0.53
3.Záveská Anna TJ Loko Česká Třebov CET8851 C 36.57 + 1.31
4.Zakouřil Václav SOK TJ Turnov TUV4301 C 41.50 + 6.24
5.Chotětický Václav KČT Aš MAS5200 C 43.19 + 7.53
6.Hanuš Luboš TJ Start Náchod SNA6401 44.27 + 9.01
7.Čivrný Pavel OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C 46.39 + 11.13
8.Fiala Petr OOB Třebíč TTR6102 C 47.21 + 11.55
9.Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha TAP8462 C 47.22 + 11.56
10.Vacek Milan OK Jihlava SJI6901 C 48.21 + 12.55
11.Žemlík Jan SKOB Zlín TZL4325 C 48.36 + 13.10
12.Poláková Pavlína OOS TJ Spartak Vrchl VRL 49.50 + 14.24
13.Poštoloková Andrea OK Andante Písek API 52.58 + 17.32
14.Novotná Martina OK 99 Hradec Králové PHK8255 C 58.01 + 22.35
15.Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové PHK5903 C 65.52 + 30.26
16.Ledvina Tomáš Neregistrovaní NER 69.04 + 33.38
17.Ledvinová Jana Neregistrovaní NER 69.10 + 33.44
18.Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchl VRL 77.30 + 42.04
Boris Tichý KOS Voděrady VOD5500 C DISK